line
line
בחר מרצה
בחר הרצאה
חיפוש כללי
חדשות ועידכונים


גיל חובב - שירים שלא הבנתי
בהרצאה המשולבת בשירה בציבור עם הקהל, חוזר גיל חובב אל שירי זמר עבריים שכולנו מכירים ואוהבים, אבל לא לגמרי בטוח שאנחנו מבינים אותם באמת.

אריה מקל - דיפלומט ועיתונאי ותיק, לשעבר כתב צבאי ומדיני בגלי צה"ל ובקול ישראל ושרת 30 שנה במשרד החוץ. הרצאות מרתקות בנושאי תקשורת, פוליטיקה וישראל.


אורלי קסטל בלום
נחשבת לאחת הסופרות הבולטות של הספרות העברית המודרנית או כפי שנכתב עליה לאחרונה - "נושאת הלפיד של הספרות העברית".


יעל דיין
בספרה החדש "מנגד"
על החיים, על המוות, על אהבה ותשוקה, על עלומים זוהרים וזקנה,על שאיפות וכישלונות. היא נזכרת באביה, בימיו אהחרונים של דב - בעלה, באחיה אסי דיין

צבי יחזקאלי נבחר על ידי גלובס וידיעות אחרונות לפרשן לענייני ערבים המוערך והאהוד ביותר בישראל, עם רוב של כ 46% קולות. 


אסף פן חושף את סיפורו האישי ומעורר מודעות בקרב מבוגרים ובני נוער, בהרצאתו המרתקת "עומד בפני הרזון"


איך מתמודדים עם תחושת הפחד של ילדכם לאור המצב הבטחוני? בהרצאה "ילדים ופחדים" מציגה מיכל דליות שיטות התמודדות שיכולות לעזור לכם לעזור לו.


ד"ר ענת ברקו, מחברת הספר "אישה פצצה", טוענת כי שיקום אסירים בטחוניים הוא בלתי אפשרי. "הם לא תופסים את עצמם כפושעים ולא חושבים שהם זקוקים לשיקום" ולכן אין להם רצון להירפא, היא מסבירה.


חדש ומומלץ!! איתי התופעה במופע עוצר נשימה! שובר מיתוסים עתיקים ומוכיח שהקסם אפשרי כשהאמונה היא בעצמך.


תשושים? מרגישים שאין אופק ושאתם לא יכולים יותר? עירית דורטל בהרצאתה החדשה 'שוברים שחיקה' מדברת על שחיקה בעבודה ודרכים לצמצום התופעה.


בני דון יחייא בהרצאה חדשה "שנינו ביחד" על זוגיות, אהבה, חיים עם משמעות וסיפוק ועוד ועו"ד.
לכל החדשות והעדכונים לחצו כאן

שם
דואר אלקטרוני *

 ד"ר טוביה זקהם
פסיכיאטר לילדים ונוער
בהרצאות על ילדים, זוגיות ואושר


קרא\י עוד>>

רפאל כהן

רפאל כהן מרכז המרצים לישראל רחוב זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס 1, רמת גן מרצה
רפאל כהן

רפאל כהן מרצה, מייעץ ומומחה בעל שם עולמי בחשיבה יצירתית. מפתח מודלים חדשניים ביצירתיות, מחבר הספר "האיש שהצליח לשנות את הסרט" ואת סדרת המאמרים The Power Of Luck And Creativity. מרצה מרתק מלא הומור הסוחף בהצלחה רבה את קהל מאזיניו. 


 

שם + משפחה*
דוא"ל*
דוא"ל*
טלפון*
חברה
מעוניין בעדכונים
line
קורות חיים
הרצאות מבוקשות
מאמרים
הזמנת הרצאה

מה הקשר בין הומור, מוטיבציה וחשיבה יצירתית?!  כולנו נולדנו יצירתיים אך מה מונע בעדנו ליצור וליזום באופן איכותי? האם יצירתיות, מזל והצלחה הם תוצאה של צרוף מקרים?
ההרצאה דינאמית, מעלת מוטיבציה ומעוררת השראה עם ערך מוסף. שילוב הומור, הדגמות מפתיעות וכלים לשיפור היצירתיות במטרה לעורר אותנו לכיווני חשיבה רעננים ויצירתיים. במהלך ההרצאה חושף רפאל מספר הדגמות, ונוצרת אינטראקציה משעשעת ומפתיעה. בנוסף, מעניק טיפים וטכניקות פשוטות ויעילות לשיפור הרגלי החשיבה ולביטוי העשייה היצירתית שלנו.

הרצאה מיוחדת לפורים פורים הוא חג המהפכה: "אשר נהפך להם מיגון לשמחה, מאבל ליום טוב" (מגילת אסתר). כיצד להפוך מצבים לטובתנו? כיצד להגביר את השמחה ואת היצירתיות? כיצד להשתמש "בתחפושות" לשינוי ולשיפור?
שילוב הומור, הדגמות מפתיעות וכלים לשיפור החשיבה היצירתית. ההרצאה דינאמית, נותנת מוטיבציה ומעוררת השראה עם ערך מוסף. 

פסח, אקראיות וחשיבה יצירתית הרצאה מהנה ומאתגרת הכוללת התייחסות מיוחדת לחג הפסח, ל"יציאת מצרים" ולמציאת "האפיקומן". בהרצאה מעניק רפאל טיפים מעשיים וטכניקות פשוטות לשיפור הרגלי החשיבה ולביטוי העשייה היצירתית שלנו. הרצאה המשולבת בהומור, הדגמות מפתיעות וכלים לשיפור היצירתיות. מתאימה במיוחד לאירועי הרמת כוסית.

מה הקשר בין מזל, גברת קלינטון וחשיבה יצירתית ?! האם יצירתיות, מזל והצלחה הם תוצאה של צרוף מקרים ?
חיבור מרתק בין אקראיות, מזל ויצירתיות לבין הרגלי החשיבה שלנו. כלים מעשיים בעזרתם ניתן לשפר את היצירתיות ואת ההצלחה האישית כתוצאה משינוי הרגלי החשיבה.
הקהל נסחף לעבר עולם שונה ויצירתי. בכל הדגמה מסתתרת חשיבה מעניינת ומסקרנת, וטכניקות פשוטות ויעילות לשיפור הרגלי החשיבה והעשייה היצירתית שלנו. שיפור היצירתיות גם בעבודה וגם בתחום האישי. מתאים לחברות וארגונים וגם לקבוצות פרטיות. 

להזמנת הרצאה

נועם גרשוני
היה טייס אפאצ'י שנפצע. סיפורו המדהים הסתיים עם מדליית זהב, באולימפיאדת הנכים בלונדון.

  קרא עוד>>

 

בוני גינצבורג
מרצה על קבלת החלטות בצמתים ונגיעה במקומות של אי הצלחה ומפחי נפש.

קרא עוד>>

 
אליעזר שקדי
מפקד חיל האויר ומנכ״ל אל על לשעבר, מרצה מרתק ומבוקש במגוון נושאים. 

קרא עוד>>
 

    טל: 03-6136444  פקס: 03-6136445  כתובת: רח' זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס' 1, רמת גן   E-mail:  info@hamartzim.co.il     www.hamartzim.co.il

Simply-Smart.com