line
line
בחר מרצה
בחר הרצאה
חיפוש כללי
חדשות ועידכונים


גיל חובב - שירים שלא הבנתי
בהרצאה המשולבת בשירה בציבור עם הקהל, חוזר גיל חובב אל שירי זמר עבריים שכולנו מכירים ואוהבים, אבל לא לגמרי בטוח שאנחנו מבינים אותם באמת.

אריה מקל - דיפלומט ועיתונאי ותיק, לשעבר כתב צבאי ומדיני בגלי צה"ל ובקול ישראל ושרת 30 שנה במשרד החוץ. הרצאות מרתקות בנושאי תקשורת, פוליטיקה וישראל.


אורלי קסטל בלום
נחשבת לאחת הסופרות הבולטות של הספרות העברית המודרנית או כפי שנכתב עליה לאחרונה - "נושאת הלפיד של הספרות העברית".


יעל דיין
בספרה החדש "מנגד"
על החיים, על המוות, על אהבה ותשוקה, על עלומים זוהרים וזקנה,על שאיפות וכישלונות. היא נזכרת באביה, בימיו אהחרונים של דב - בעלה, באחיה אסי דיין

צבי יחזקאלי נבחר על ידי גלובס וידיעות אחרונות לפרשן לענייני ערבים המוערך והאהוד ביותר בישראל, עם רוב של כ 46% קולות. 


אסף פן חושף את סיפורו האישי ומעורר מודעות בקרב מבוגרים ובני נוער, בהרצאתו המרתקת "עומד בפני הרזון"


איך מתמודדים עם תחושת הפחד של ילדכם לאור המצב הבטחוני? בהרצאה "ילדים ופחדים" מציגה מיכל דליות שיטות התמודדות שיכולות לעזור לכם לעזור לו.


ד"ר ענת ברקו, מחברת הספר "אישה פצצה", טוענת כי שיקום אסירים בטחוניים הוא בלתי אפשרי. "הם לא תופסים את עצמם כפושעים ולא חושבים שהם זקוקים לשיקום" ולכן אין להם רצון להירפא, היא מסבירה.


חדש ומומלץ!! איתי התופעה במופע עוצר נשימה! שובר מיתוסים עתיקים ומוכיח שהקסם אפשרי כשהאמונה היא בעצמך.


תשושים? מרגישים שאין אופק ושאתם לא יכולים יותר? עירית דורטל בהרצאתה החדשה 'שוברים שחיקה' מדברת על שחיקה בעבודה ודרכים לצמצום התופעה.


בני דון יחייא בהרצאה חדשה "שנינו ביחד" על זוגיות, אהבה, חיים עם משמעות וסיפוק ועוד ועו"ד.
לכל החדשות והעדכונים לחצו כאן

שם
דואר אלקטרוני *

יניב לויתן
מומחה ללוחמה פסיכולוגית בעסקים


הרצאה שכל עובד ארגון חייב לשמוע!
קרא עוד>>>

ד"ר יוסי שלו

יוסי שלו מרכז המרצים לישראל רחוב זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס 1, רמת גן מרצה
ד

ד"ר יוסי שלו יועץ ארגוני, עם התמחות בפיתוח משאבי-אנוש. רכש את השכלתו בארה"ב, תואר שני (MBA) במנהל עסקים, תואר שלישי (.Ph.D) במדעי ההתנהגות. ניהל שם מספר עסקים והקים מפעלים משלו. מרצה וחוקר באקדמיה, סופר, משלב ידע, חכמת חיים, מנהיגות וניסיון בינלאומי מגוון יחד עם כשרון רטורי ובימתי, יצירתיות, נחישות ואמונה ביכולת אישית ובפוטנציאל הגלום בכל אחד.


שם + משפחה*
דוא"ל*
דוא"ל*
טלפון*
חברה
מעוניין בעדכונים
line
קורות חיים
הרצאות מבוקשות
וידאו
הזמנת הרצאה

שקט נפשי "חיים ללא כעס" - ההרצאה דנה בנזק שהכעס גורם ניתנים 10 כלים אפקטיבים כדי לא להגיע לידי כעס. בעיקר כיצד לפתח יחסי אנוש טובים, באמצעות פיתוח הערכה עצמית גבוה.

 

תקשורת אפקטיבית והתמודדות עם לחץ, כעסים ושחיקה - הכלים לתקשר בצורה אפקטיבית, התמודדות עם "אנשים קשים", קבלת אחריות ועמידה בפני ביקורת, היכולת לנתב את כעסם של אחרים מבלי להפנים רגשות שליליים. שימוש נכון בכישורים רגשיים, אינטואיציה טבעית, גישה נכונה וחיובית, חיוך ושקט פנימי.

 

שרות בכיף - לנצח בתחרות בזכות השרות. לעזור לעובדים לשנות גישה ששירות טוב לא חייב להיות סבל. זה גם יכול להסב הרבה אושר והנאה. זה רק עניין של גישה.

 

ניהול זמן "מסע אל הזמן האבוד" - חווית "האין זמן" והתחושה שהזמן מנהל את חיינו יוצרת תסכול רב, בהרצאתו מעלה ד"ר שלו דרכים וכלים ניצול אפקטיבי של הזמן כיצד להתגבר על דחייה למחר, כיצד להגיע למירב השליטה על מאורעות חיינו.

 

ניהול על פי אינטליגנציה רגשית - השימוש באסרטיביות  ניהולית ותקשורתית, ניהול צוותים אפקטיבי, האצלת סמכויות, שליטה במצבים ובתהליכים ועוצמה אישית. מנהל "אינטילגנטי" נעזר בתהליכים בין אישיים, דינאמיקה של קבוצה, פוליטיקה פנימית, השפעה בין - אישית ושימוש במוקדי כוח, כדי לנתב מהלכים.

 

עוד על הרצאותיו "מפתחות להצלחה": מצוינות - מוטיבציה, התכחשות למציאות, סגנונות בקבלת החלטות, מיומנות המכירה.

להזמנת הרצאה

נועם גרשוני
היה טייס אפאצ'י שנפצע. סיפורו המדהים הסתיים עם מדליית זהב, באולימפיאדת הנכים בלונדון.

  קרא עוד>>

 

בוני גינצבורג
מרצה על קבלת החלטות בצמתים ונגיעה במקומות של אי הצלחה ומפחי נפש.

קרא עוד>>

 
אליעזר שקדי
מפקד חיל האויר ומנכ״ל אל על לשעבר, מרצה מרתק ומבוקש במגוון נושאים. 

קרא עוד>>
 

    טל: 03-6136444  פקס: 03-6136445  כתובת: רח' זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס' 1, רמת גן   E-mail:  info@hamartzim.co.il     www.hamartzim.co.il

Simply-Smart.com