line
line
בחר מרצה
בחר הרצאה
חיפוש כללי
חדשות ועידכונים


גיל חובב - שירים שלא הבנתי
בהרצאה המשולבת בשירה בציבור עם הקהל, חוזר גיל חובב אל שירי זמר עבריים שכולנו מכירים ואוהבים, אבל לא לגמרי בטוח שאנחנו מבינים אותם באמת.

אריה מקל - דיפלומט ועיתונאי ותיק, לשעבר כתב צבאי ומדיני בגלי צה"ל ובקול ישראל ושרת 30 שנה במשרד החוץ. הרצאות מרתקות בנושאי תקשורת, פוליטיקה וישראל.


אורלי קסטל בלום
נחשבת לאחת הסופרות הבולטות של הספרות העברית המודרנית או כפי שנכתב עליה לאחרונה - "נושאת הלפיד של הספרות העברית".


יעל דיין
בספרה החדש "מנגד"
על החיים, על המוות, על אהבה ותשוקה, על עלומים זוהרים וזקנה,על שאיפות וכישלונות. היא נזכרת באביה, בימיו אהחרונים של דב - בעלה, באחיה אסי דיין

צבי יחזקאלי נבחר על ידי גלובס וידיעות אחרונות לפרשן לענייני ערבים המוערך והאהוד ביותר בישראל, עם רוב של כ 46% קולות. 


אסף פן חושף את סיפורו האישי ומעורר מודעות בקרב מבוגרים ובני נוער, בהרצאתו המרתקת "עומד בפני הרזון"


איך מתמודדים עם תחושת הפחד של ילדכם לאור המצב הבטחוני? בהרצאה "ילדים ופחדים" מציגה מיכל דליות שיטות התמודדות שיכולות לעזור לכם לעזור לו.


ד"ר ענת ברקו, מחברת הספר "אישה פצצה", טוענת כי שיקום אסירים בטחוניים הוא בלתי אפשרי. "הם לא תופסים את עצמם כפושעים ולא חושבים שהם זקוקים לשיקום" ולכן אין להם רצון להירפא, היא מסבירה.


חדש ומומלץ!! איתי התופעה במופע עוצר נשימה! שובר מיתוסים עתיקים ומוכיח שהקסם אפשרי כשהאמונה היא בעצמך.


תשושים? מרגישים שאין אופק ושאתם לא יכולים יותר? עירית דורטל בהרצאתה החדשה 'שוברים שחיקה' מדברת על שחיקה בעבודה ודרכים לצמצום התופעה.


בני דון יחייא בהרצאה חדשה "שנינו ביחד" על זוגיות, אהבה, חיים עם משמעות וסיפוק ועוד ועו"ד.
לכל החדשות והעדכונים לחצו כאן

שם
דואר אלקטרוני *

נדב בן יהודה
מטפס הרים, הציל חיי מטפס טורקי על האוורסט


הרצאה מרגשת על אומץ לב, מוטיבציה, וצליחת משברים
קרא עוד>>>

רוגל אלפר - בלעדי

רוגל אלפר מרכז המרצים לישראל רחוב זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס 1, רמת גן מרצה
רוגל אלפר  - בלעדי
רוגל אלפר עיתונאי ומבקר טלוויזיה, סופר, מוזיקאי ומגיש בטלוויזיה. לשעבר מבקר הטלוויזיה של "הארץ" ועורך מוסף "הארץ", בעל טור ב"מעריב" וכתב בעיתון "העיר".
מנחה תוכנית התרבות "הינשופים" בערוץ 8 ויוצר הסדרה הדוקומנטרית "אתם שם בבית" על תולדות הפריים טיים בטלוויזיה הישראלית. בימים אלו מנחה את התוכנית "למה ככה" בערוץ הילדים, שהיא גרסת הילדים של התוכנית "הינשופים".
שם + משפחה*
דוא"ל*
דוא"ל*
טלפון*
חברה
מעוניין בעדכונים
line
קורות חיים
הרצאות מבוקשות
הזמנת הרצאה

תולדות הפריים טיים בטלוויזיה הישראלית
כולנו רואים בערך 4 שעות טלוויזיה ביום. רוב הצפייה שלנו בטלוויזיה היא משפחתית. היא מתרחשת בסלון, בשעות הערב, ממהדורת החדשות בשמונה ועד שהולכים לישון. רוב התכניות שאנחנו רואים משודרות בערוצים 2 ו-10. בדרך כלל מדובר במהדורת חדשות מרכזית בת שעה, בתכניות ריאליטי – הישרדות, כוכב נולד, דה וויס, האח הגדול, מאסטר שף – ובשעשועונים (לעוף על המיליון, אל תפיל את המיליון וכו'). כך יוצר שמדי ערב כבר שנים רבות אנחנו רואים מעמדי הדחה דרמטיים בטלוויזיה. איך משפיעה עלינו העובדה הזו? מה זה עושה לנו לראות אנשים מודחים כל ערב? 
מה קורה לנו כשאנו מבינים שהמסר של התכניות האלה, כל ערב, הוא שאנחנו יכולים להצליח רק על חשבון אנשים אחרים, שאנחנו או מיליון או כלום, שהמציאות היא תחרות אכזרית ורצחנית שיש בה רק מנצח אחד ושכדי לנצח בה אנחנו חייבים לנקוט בתככנות, בשקרים, בחוסר רגישות לזולת ובנוכלות? מה הקשר בין הפערים החברתיים ההולכים וגדלים בחברה הישראלית לבין הצפייה בתכניות הריאליטי שמקדשות תחרותיות רצחנית? הצפייה בתכניות ריאליטי היא הפעילות הכי המונית במדינה – כל ערב , מיליוני בני אדם רואים את אותו הדבר באותו הזמן. האם אנחנו מודעים למה שהתכניות האלה עושות לנו? האם אנחנו מבינים שהן מעצבות את החשיבה שלנו על חיינו? ואת החשיבה של ילדינו על מוסר...
לפני תכניות הריאליטי והשעשועונים אנחנו רואים מהדורת חדשות: תפקידה של מהדורת החדשות בערוץ 2 היא – מקסימום צופים ומקסימום רווח. כלומר, היא חייבת להיות מרגשת ומבדרת. איך זה משפיע עלינו ועל תפיסת העולם שלנו שאנו בעצם צורכים חדשות שמטרתן לבדר ולרגש? 
האם ידעתם שחדשות הן הדרך הקלה ביותר בשביל ערוץ טלוויזיה להרוויח כסף?... ולאחר שאנו מודעים לכך - נשאלת השאלה:  האם מהדורת החדשות משרתת אותנו או שאנחנו משרתים את מהדורת החדשות?
ההרצאה תלווה בקטעים ממחישים מתוך סדרת התעודה "אתם שם בבית" ותשנה את הדרך שבה אתם רואים טלוויזיה וחושבים עליה.


על תרבות הריאליטי בישראל - הרצאה מיוחדת לתלמידים
בני נוער שנולדו באמצע שנות התשעים גדלו לתוך עולם שבו ערוץ 2 שולט בסלון המשפחתי שלהם, כל ערב. הם גדלו על תפריט של תכניות ריאליטי שהנחילו להם את הערכים שלהם, באח הגדול, בהישרדות ובכוכב נולד: אתה או מיליון או כלום, יש רק מנצח אחד, כדי לנצח צריך שהזולת יפסיד, כדי לנצח צריך לשקר, לנהוג בכוחנות, להסית נגד המתחרים, לכרות נגדם בריתות, להפיל אותם בפח. ולכן סולם הערכים של הנוער של ימינו מתאים מאוד לחיים בחברה עם פערים חברתיים גדולים, חברה לא שוויונית שבה מקובל שאדם מנצל את חברו ורומס אותם בדרך להצלחה. הם כבר לא מבינים למה סולידריות היא ערך חשוב.
כל ערב הם רואים בתכנית ריאליטי או בשעשועון אנשים מודחים באכזריות. הם רואים שבמעמד ההדחה המתמודדים מסולקים מהאי בהישרדות או מגורשים מבית האח הגדול, מאבדים את מעמדם בעולם בתוך דקות או אפילו שניות.
הגיע הזמן לצייד את בני הנוער האלה בכלים ביקורתיים לצפייה בתכניות ריאליטי – כדי למנוע מצב שבו יהיו שטופי מוח ויספגו מסרים שליליים מבלי בכלל להיות מודעים למה שקורה להם בזמן שנדמה להם שכל מה שהם עושים זה נהנים מצפייה בטלוויזיה.

להזמנת הרצאה

נועם גרשוני
היה טייס אפאצ'י שנפצע. סיפורו המדהים הסתיים עם מדליית זהב, באולימפיאדת הנכים בלונדון.

  קרא עוד>>

 

בוני גינצבורג
מרצה על קבלת החלטות בצמתים ונגיעה במקומות של אי הצלחה ומפחי נפש.

קרא עוד>>

 
אליעזר שקדי
מפקד חיל האויר ומנכ״ל אל על לשעבר, מרצה מרתק ומבוקש במגוון נושאים. 

קרא עוד>>
 

    טל: 03-6136444  פקס: 03-6136445  כתובת: רח' זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס' 1, רמת גן   E-mail:  info@hamartzim.co.il     www.hamartzim.co.il

Simply-Smart.com