line
line
בחר מרצה
בחר הרצאה
חיפוש כללי
חדשות ועידכונים


גיל חובב - שירים שלא הבנתי
בהרצאה המשולבת בשירה בציבור עם הקהל, חוזר גיל חובב אל שירי זמר עבריים שכולנו מכירים ואוהבים, אבל לא לגמרי בטוח שאנחנו מבינים אותם באמת.

אריה מקל - דיפלומט ועיתונאי ותיק, לשעבר כתב צבאי ומדיני בגלי צה"ל ובקול ישראל ושרת 30 שנה במשרד החוץ. הרצאות מרתקות בנושאי תקשורת, פוליטיקה וישראל.


אורלי קסטל בלום
נחשבת לאחת הסופרות הבולטות של הספרות העברית המודרנית או כפי שנכתב עליה לאחרונה - "נושאת הלפיד של הספרות העברית".


יעל דיין
בספרה החדש "מנגד"
על החיים, על המוות, על אהבה ותשוקה, על עלומים זוהרים וזקנה,על שאיפות וכישלונות. היא נזכרת באביה, בימיו אהחרונים של דב - בעלה, באחיה אסי דיין

צבי יחזקאלי נבחר על ידי גלובס וידיעות אחרונות לפרשן לענייני ערבים המוערך והאהוד ביותר בישראל, עם רוב של כ 46% קולות. 


אסף פן חושף את סיפורו האישי ומעורר מודעות בקרב מבוגרים ובני נוער, בהרצאתו המרתקת "עומד בפני הרזון"


איך מתמודדים עם תחושת הפחד של ילדכם לאור המצב הבטחוני? בהרצאה "ילדים ופחדים" מציגה מיכל דליות שיטות התמודדות שיכולות לעזור לכם לעזור לו.


ד"ר ענת ברקו, מחברת הספר "אישה פצצה", טוענת כי שיקום אסירים בטחוניים הוא בלתי אפשרי. "הם לא תופסים את עצמם כפושעים ולא חושבים שהם זקוקים לשיקום" ולכן אין להם רצון להירפא, היא מסבירה.


חדש ומומלץ!! איתי התופעה במופע עוצר נשימה! שובר מיתוסים עתיקים ומוכיח שהקסם אפשרי כשהאמונה היא בעצמך.


תשושים? מרגישים שאין אופק ושאתם לא יכולים יותר? עירית דורטל בהרצאתה החדשה 'שוברים שחיקה' מדברת על שחיקה בעבודה ודרכים לצמצום התופעה.


בני דון יחייא בהרצאה חדשה "שנינו ביחד" על זוגיות, אהבה, חיים עם משמעות וסיפוק ועוד ועו"ד.
לכל החדשות והעדכונים לחצו כאן

שם
דואר אלקטרוני *

ד"ר מאיה רוזמן
מומחית  לתזונה ודיאטה
  בואו נפתח שנה חדשה עם מראה חדש


הרצאה שכל עובד ועובדת בארגון חייבים לשמוע!
קרא עוד>>>

רוגל אלפר - בלעדי

רוגל אלפר מרכז המרצים לישראל רחוב זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס 1, רמת גן מרצה
רוגל אלפר  - בלעדי

רוגל אלפר מבקר הטלוויזיה המוביל בישראל. מעצב דעת קהל. עיתונאי ("הארץ", גל"צ) ומנחה טלוויזיה (ערוץ 8). כתב בהרחבה גם על בנו האוטיסט, יותם.

שם + משפחה*
דוא"ל*
דוא"ל*
טלפון*
חברה
מעוניין בעדכונים
line
קורות חיים
הרצאות מבוקשות
הזמנת הרצאה

סודות הפריים טיים רוגל אלפר, מבקר הטלוויזיה מספר 1 בישראל, בהרצאה מאירת עיניים על הכוונות האמיתיות של תעשיית הטלוויזיה והשיטות שבהן היא משתמשת כדי להשפיע על הצופים. לעולם לא תראו שוב טלוויזיה באותה צורה!

החיים על פי מחוברים ופייסבוק איך עיצבה סדרת הטלוויזיה המהפכנית את הדרך שבה אנחנו חושבים על חיינו, ומה הקשר שלה לדרך שבה נכתבים הסטטוסים הכי מצליחים בפייסבוק.

המקרה המוזר של הבן שלי. או: דברים שלמדתי מבני האוטיסט
תפסיקו לרחם על עצמכם, אם בני יכול, גם אתם יכולים! רוגל אלפר בהרצאה מעצימה על איך להתמודד עם קשיים ולנצח מגבלות, ואיך לקבל את עצמכם למרות שאתם לא מושלמים. הכל דרך סיפורו האישי והמרגש, מחכים ומצחיק על אבהות לילד אוטיסט שמלמד את העולם לאהוב.

על תרבות הריאליטי בישראל - הרצאה מיוחדת לתלמידים
בני נוער שנולדו באמצע שנות התשעים גדלו לתוך עולם שבו מידי ערב ערוץ 2 שולט בסלון המשפחתי שלהם. הם גדלו על תפריט של תכניות ריאליטי שהנחילו להם את הערכים- אתה או מיליון או כלום, יש רק מנצח אחד, כדי לנצח צריך שהזולת יפסיד, כדי לנצח צריך לשקר, להסית נגד המתחרים ולהפיל אותם בפח. מידי ערב הם רואים בתכנית ריאליטי או בשעשועון אנשים מודחים באכזריות. הם רואים שבמעמד ההדחה המתמודדים מסולקים מהאי או מגורשים מבית האח הגדול, מאבדים את מעמדם בעולם בתוך דקות או אפילו שניות. סולם הערכים של הנוער של ימינו מתאים מאוד לחיים בחברה עם פערים חברתיים גדולים, חברה לא שוויונית שבה מקובל שאדם מנצל את חברו ורומס אותם בדרך להצלחה. הם כבר לא מבינים למה סולידריות היא ערך חשוב.
הגיע הזמן לצייד את בני הנוער האלה בכלים ביקורתיים כדי למנוע מצב שבו יהיו שטופי מוח ויספגו מסרים שליליים מבלי להיות מודעים למה שקורה להם, בזמן שנדמה להם שכל מה שהם עושים זה נהנים מצפייה בטלוויזיה.

סודות הפריים טיים (חוג בית)
רוגל אלפר מתיישב אצלכם בסלון, לוקח את השלט, ורואה אתכם טלוויזיה. פתאום תבינו למה אתם באמת רואים מה שאתם רואים, ומה זה בדיוק עושה לכם!

 

להזמנת הרצאה

נועם גרשוני
היה טייס אפאצ'י שנפצע. סיפורו המדהים הסתיים עם מדליית זהב, באולימפיאדת הנכים בלונדון.

  קרא עוד>>

 

בוני גינצבורג
מרצה על קבלת החלטות בצמתים ונגיעה במקומות של אי הצלחה ומפחי נפש.

קרא עוד>>

 
אליעזר שקדי
מפקד חיל האויר ומנכ״ל אל על לשעבר, מרצה מרתק ומבוקש במגוון נושאים. 

קרא עוד>>
 

    טל: 03-6136444  פקס: 03-6136445  כתובת: רח' זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס' 1, רמת גן   E-mail:  info@hamartzim.co.il     www.hamartzim.co.il

Simply-Smart.com