line
line
בחר מרצה
בחר הרצאה
חיפוש כללי
חדשות ועידכונים


גיל חובב - שירים שלא הבנתי
בהרצאה המשולבת בשירה בציבור עם הקהל, חוזר גיל חובב אל שירי זמר עבריים שכולנו מכירים ואוהבים, אבל לא לגמרי בטוח שאנחנו מבינים אותם באמת.

אריה מקל - דיפלומט ועיתונאי ותיק, לשעבר כתב צבאי ומדיני בגלי צה"ל ובקול ישראל ושרת 30 שנה במשרד החוץ. הרצאות מרתקות בנושאי תקשורת, פוליטיקה וישראל.


אורלי קסטל בלום
נחשבת לאחת הסופרות הבולטות של הספרות העברית המודרנית או כפי שנכתב עליה לאחרונה - "נושאת הלפיד של הספרות העברית".


יעל דיין
בספרה החדש "מנגד"
על החיים, על המוות, על אהבה ותשוקה, על עלומים זוהרים וזקנה,על שאיפות וכישלונות. היא נזכרת באביה, בימיו אהחרונים של דב - בעלה, באחיה אסי דיין

צבי יחזקאלי נבחר על ידי גלובס וידיעות אחרונות לפרשן לענייני ערבים המוערך והאהוד ביותר בישראל, עם רוב של כ 46% קולות. 


אסף פן חושף את סיפורו האישי ומעורר מודעות בקרב מבוגרים ובני נוער, בהרצאתו המרתקת "עומד בפני הרזון"


איך מתמודדים עם תחושת הפחד של ילדכם לאור המצב הבטחוני? בהרצאה "ילדים ופחדים" מציגה מיכל דליות שיטות התמודדות שיכולות לעזור לכם לעזור לו.


ד"ר ענת ברקו, מחברת הספר "אישה פצצה", טוענת כי שיקום אסירים בטחוניים הוא בלתי אפשרי. "הם לא תופסים את עצמם כפושעים ולא חושבים שהם זקוקים לשיקום" ולכן אין להם רצון להירפא, היא מסבירה.


חדש ומומלץ!! איתי התופעה במופע עוצר נשימה! שובר מיתוסים עתיקים ומוכיח שהקסם אפשרי כשהאמונה היא בעצמך.


תשושים? מרגישים שאין אופק ושאתם לא יכולים יותר? עירית דורטל בהרצאתה החדשה 'שוברים שחיקה' מדברת על שחיקה בעבודה ודרכים לצמצום התופעה.


בני דון יחייא בהרצאה חדשה "שנינו ביחד" על זוגיות, אהבה, חיים עם משמעות וסיפוק ועוד ועו"ד.
לכל החדשות והעדכונים לחצו כאן

שם
דואר אלקטרוני *

ד"ר מאיה רוזמן
מומחית  לתזונה ודיאטה
  בואו נפתח שנה חדשה עם מראה חדש


הרצאה שכל עובד ועובדת בארגון חייבים לשמוע!
קרא עוד>>>

גל לוסקי - בלעדית

גל לוסקי מרכז המרצים לישראל רחוב זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס 1, רמת גן מרצה
גל לוסקי  - בלעדית

גל לוסקי מייסדת ומנכ"לית IFA - Israeli flying aid, ארגון עצמאי ,לא ממשלתי וללא מטרות רווח, המתמחה בסיוע לאוכלוסיות במצבי אסון וסכסוך. לוסקי עוסקת בפעילות הומינטרית ברחבי העולם  מזה 15 שנה. בעזרתם של כ 1200 מתנדבים שגייסה לצידה, היא יוצאת לאזורים בהם אירעו שריפות, רעידות אדמה, צונאמי, הוריקנים וסכסוכים עקובים מדם. מרצה מרתקת, בעלת יכולת תיאור מופלאה ונסיון של שנים במתן הרצאות בארץ ובעולם. הרצתה בפני ביל קלינטון, פרלמנטים שונים באירופה, ועידת דרבן 2 בז'נבה ועוד.

  .

שם + משפחה*
דוא"ל*
דוא"ל*
טלפון*
חברה
מעוניין בעדכונים
line
קורות חיים
הרצאות מבוקשות
וידאו
הזמנת הרצאה

ישראל שלי
ארגון Israeli flying aid, אותו יזמה לוסקי, הוא למעשה המיקרוקוסמוס של החברה הישראלית על כל גווניה. חברים בו יהודים, בדואים, דרוזים, ומוסלמים. כולם אזרחי ישראל שתחת דגל אחד וללא הבדלי דת, גזע ומין, יוצאים להציל חיים. הרצאה הסברתית שמציגה את סכסוך הישראלי פלסטיני בצורה קצת אחרת.

"כשחוק פוגש צדק"
הארגון אותו ייסדה גל לוסקי הוקם על מנת להתמקד בהעברת סיוע מציל חיים לאוכלוסיות במדינות אסון או סכסוך, בהן השלטון הריבוני מונע מסיבות שונות את הכנסתו - ובכך למעשה הופך את האסון לנשק השמדה המונית. מניעת סיוע מציל חיים אינה כלולה בהגדרות מועצת הביטחון של האו"ם כרצח עם, פשע נגד האנושות או אקט של אגרסיביות ולמעשה כיום אינה פשע כלל! רצחי העם החדשים הללו הנעשים בחסות הקהילה הבינ"ל בידיעתה ובהסכמתה הרחק מעיני התקשורת חייבים וצריכים לעלות לדיון ציבורי נוקב. הרצאה מרתקת המעלה דילמה אתית ומצפונית מורכבת בה החוק מונע הצלת חיים. תוך מתן דוגמאות מאירועי עבר בהם הארגון פעל
.

פחדנים מתים אלף פעמים אמיצים פעם אחת
גל לוסקי מתארת חלק ממבצעים תוך שימוש באנאלוגיה לעולם העסקים ולחיי היומיום. מבצעים מיוחדים להצלת חיי אדם ביעדים עויינים ואויבים למדינת ישראל; דרפור סודאן, הצונאמי בסרי לנקה, הוריקן קתרינה בארה"ב, ציקלון בבורמה, רעידת האדמה בפקיסטן, אינדונזיה המלחמה בגיאורגיה, ועוד. בסיפורים מועברים מסרים וכלים בנושאים כמו מיקוד, קבלת החלטות במצבי לחץ קיצוניים, אמונה בלתי מתפשרת בצדקת המטרות, איתור הזדמנויות, פתרון סכסוכים, ועוד.

 "אופס אישה...."
האם הנשיות היא חסרון או יתרון? לוסקי מסבירה מנסיונה האישי, את המורכבות בהיותה אישה, המנהלת צוותים (שרובם גבריים) באזורים השונים בדתם, תרבותם ובמנטאליות שלהם. האם הנשיות פותחת או סוגרת דלתות? מהם הסיכונים כאישה וכאימא לילד צעיר ? התנהלות מול קציני צבא בכירים וראשי ממשלות עויינים. התמודדות עם מראות זועתיים במקומות נידחים בעולם והחזרה הקשה הביתה.

להזמנת הרצאה

נועם גרשוני
היה טייס אפאצ'י שנפצע. סיפורו המדהים הסתיים עם מדליית זהב, באולימפיאדת הנכים בלונדון.

  קרא עוד>>

 

בוני גינצבורג
מרצה על קבלת החלטות בצמתים ונגיעה במקומות של אי הצלחה ומפחי נפש.

קרא עוד>>

 
אליעזר שקדי
מפקד חיל האויר ומנכ״ל אל על לשעבר, מרצה מרתק ומבוקש במגוון נושאים. 

קרא עוד>>
 

    טל: 03-6136444  פקס: 03-6136445  כתובת: רח' זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס' 1, רמת גן   E-mail:  info@hamartzim.co.il     www.hamartzim.co.il

Simply-Smart.com