line
line
בחר מרצה
בחר הרצאה
חיפוש כללי
צאלים למנהלים

 עמרי אסנהיים
כתב בכיר בתכנית "עובדה" ומחבר רב המכר "צאלים – הטראומה של סיירת מטכ"ל" בהרצאה מרתקת מנתח את ההחלטות שחרצו גורלות, ומתעמק בסוגיות המנהיגות, ניהול משברים, ולקיחת אחריות.

שם
דואר אלקטרוני *

פרופסור ג'יי (יעקב) לביא
מומחה להשתלות לב 

קרא עוד >>
 

תמיר ליאון

תמיר ליאון מרכז המרצים לישראל רחוב זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס 1, רמת גן מרצה
תמיר ליאון

תמיר לאון אנתרופולוג יישומי מומחה לתרבות הנוער. בעלים ומנכ"ל משותף במכון אתוס. בעלים משותף בחברת "Yooma חדשנות קהילתית ברשת".  דוקטורנט באונ' תל אביב, מבצע מחקרים חובקי עולם בנושאים כמו תרמילאות, מסיבות טראנס, כת השטן, תרבות בילוי ועוד. מתמחה בהשלכות התרבותיות והפסיכולוגיות של "ילדי המסכים" ובארגון אפקטיבי של יחסי "משפחה – עבודה".מפתח תוכניות מניעה בנושא אלכוהול, סמים, אלימות ומנהיגות ומעביר תוכניות בפני ילדים במערכת החינוך ומסגרות אחרות. מרצה, יועץ וחבר ועדות בגופים שונים ממשרדי ממשלה (חינוך, רווחה, בטחון, בטחון פנים), השלטון המקומי, תנועות נוער, צבא ומשטרה, חברות פרטיות, משרדי פרסום ועוד.

 

שם + משפחה*
דוא"ל*
דוא"ל*
טלפון*
חברה
מעוניין בעדכונים
line
קורות חיים
הרצאות מבוקשות
הזמנת הרצאה

תרבות הפנאי של הנוער: דור המסכים הרצאה מקיפה המתארת מנקודת מבט תרבותית את מוקדי ההשפעה המרכזיים על הנוער והילדים כיום ומה ניתן לעשות בקשר לכך. נושאים לדוגמא: טקסים משפחתיים, טלוויזיה, מחשב וקונסולות משחק, מדיניות הסלולאריים, שיתופי פעולה, תזונה ושעות שינה, פיתוח "פילטר" לבני הנוער מול המדיה ועוד. נעשה שימוש במצגת כולל מוזיקה, הרצאה מדויקת ופרקטית שמציעה פתרונות המתאימים לכל קהל יעד. (הרצאה המיועדת עבור קהל שרובו הורים).


דור המסכים - המדיום והמסר ניתוח מעמיק המלווה במצגת עם קטעי וידאו ומוזיקה רבים המנתחת לעומק את "הסיפור" של הדור הנוכחי, מה ההשפעות, מה הסיכונים, ומה ניתן לעשות. (הרצאה לעובדים צעירים שאינם הורים ו/או קהל מעורב)


הרס"ר המתחבק – הורים, מורים ומנהלים הפעם ינסה תמיר ליאון לפצח את סוד המנגנון של ההורה הדורש והסמכותי יחד עם ההורה הפתוח, המאפשר והאינטימי. זוהי הרצאה מיוחדת אשר חציה יעבור דרך הפעלה שבה יתייחס המרצה להורים כאילו הם ילדים ויעביר להם מערך בנושא אלימות אפורה ולאחר מכן ינתח ביחד את האירועים ויבין מה עומד בבסיס ההתנהגות אשר מחד מספקת לילד יציבות וגבולות ומאידך שולחת אותו לתחילת בנייה של דרך עצמאית.


שינוי ה DNA התרבותי של הילד מטרת הרצאה זו היא להראות כיצד אפשר להשפיע אפילו על ההתנהגות הבסיסית והאינסטינקטיבית ביותר של הילדים והנוער אם נערכים אליה בצורה המתאימה ולפעמים דרך רבדים שלא נראים בתחילה כקשורים ישירות למסר המרכזי.


ערב להכרת התרבות הצעירה - ערב מועדונים זהו מפגש חוויתי ומלמד שתפקידו להפסיק ולדבר על הנוער בתוך החדר ולחדור לתוך מרחב וזמן שלרוב נסתרים מההורים והמורים אבל משמעותיים ומשפיעים על חיי היום יום.


"עבדים" הרצאה בנושא מניעת שימוש לרעה באלכוהול/סמים (לקהל יעד: כתות ט´-י"ב.). לאחר שנים רבות של הרצאות לנוער בנושא, והבנה כי גם כשבני הנוער מושפעים מפעילויות המניעה אך אז הולכים ומשנים את מוצרי הצריכה שלהם (למשל מסמים לאלכוהול), שינה תמיר גישה והחליט לגשת לעניין מנקודה קדומה יותר בתהליך קבלת ההחלטות של הנוער. ההרצאה, בעזרת מצגת צבעונית ושמוש בניתוח טקסטים מוזיקליים עוסקת ב4 נושאים:
א.הבנה כיצד אנו מושפעים מהמדיה אשר לאורך שנים בונה לנו מצג שאומר: המסטול הוא ה cool.
ב. כיצד מתבטאת חברות אמיתית.
ג. מנהיגות של אדם כלפי הסובבים אותו.
ד. סכנות ספציפיות בשימוש לרעה באלכוהול/סמים.


יום בחיים
מפגש יוצא דופן העוסק באלימות האפורה והשכיחה יותר בחיינו: אלימות כלפי החברים והמשפחה שלנו, אלימות כלפי נותן שירות ובמקומות בילוי, אלימות מינית בזמן בילוי. המפגש עושה שימוש רב בניתוח ושמיעה של קטעי שירים וסרטים ונעשה בצורה של דיאלוג מהיר בין המרצה למשתתפים. בסופו של דבר מבינים הילדים כי הם נושאים באחריות רבה הרבה יותר משחשבו כלפי סביבתם הקרובה בכיתה, בבית הספר, בבית ובבילוי שעות הפנאי. אפשר לומר שזהו אגרוף בבטן גם לילדים "הטובים". המפגש מוגבל ל 50 משתתפים מכיתה ח´ – י"ב ואורכו עד שעה וחצי.

להזמנת הרצאה

נועם גרשוני
היה טייס אפאצ'י שנפצע. סיפורו המדהים הסתיים עם מדליית זהב, באולימפיאדת הנכים בלונדון.

  קרא עוד>>

 

בוני גינצבורג
מרצה על קבלת החלטות בצמתים ונגיעה במקומות של אי הצלחה ומפחי נפש.

קרא עוד>>

 
אליעזר שקדי
מפקד חיל האויר ומנכ״ל אל על לשעבר, מרצה מרתק ומבוקש במגוון נושאים. 

קרא עוד>>
 

    טל: 03-6136444  פקס: 03-6136445  כתובת: רח' זבוטינסקי 33, בניין התאומים מס' 1, רמת גן   E-mail:  info@hamartzim.co.il     www.hamartzim.co.il

Simply-Smart.com