אהרון זילברברג מרצה

אהרון זילברברג

אהרון זילברברג - מרכז המרצים לישראל
עברית זום

קורות חיים

מרצה, אמן, שחקן ומדריך שייט המתנשא ל 130 ס"מ.
נולד בפריז, בוגר תואר פסיכולוגיה (בהצטיינות). למד קופירייטינג וכן מנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום במכללה למנהל. צבר ניסיון רב בניהול טלמרקטינג וכוח אדם במכון "גאלופ" ישראל. כיהן שנים רבות כראש עמותת נמוכי הקומה בישראל.
הופיע בקולנוע, בתיאטרון, פרסומות ותוכניות טלוויזיה שונות, בהן הסדרה הפופולארית בערוץ 10: "החברים של נאור".
בשנת 2001, זילברברג נחשף לעולם השייט והימאות בעמותת "אתגרים". משם נסללה דרכו לרישיון המשיט (סקיפר). מאז הוא מתנדב בקביעות כמפקד כלי שייט ומשיט אוכלוסיות מיוחדות בים הפתוח, על כך קיבל אות הוקרה בתוכנית "ישראלים 10".
זילברברג יזם וכיכב בסרטו הדוקומנטרי "עולם קטן". סרט המתעד את מסעו לכנס נמוכי הקומה בארה"ב (הסרט הוקרן בטלוויזיה ובפסטיבלים).

התמודדותו האיתנה והיומיומית בעולם הנוטה להקשות, להפלות ולקטלג את יוצאי הדופן, לצד עשייתו המרובה בים וביבשה הביאו את זילברברג לקדמת הבמה בהרצאה אקטיבית, חסרת פשרות, בעלת הומור, יוצרת הבדל ומשפיעה! בהרצאותיו, מצליח בקסם רב להוביל את המשתתפים להתבונן על עצמם ולהעריך את מה שהם, להתמלא בביטחון ולא להתרגש מכל מילה או עקיצה. תובנותיו נחרטות היטב ולא פעם מצוטטות בידי שומעיו גם לאחר שנים.
זילברברג רהוט, אנרגטי, הומוריסטי בעל יכולת להצחיק ולרגש עד דמעות. נוכחותו ובטחונו על הבמה רותמים את הקהל להתחברות, פתיחות והזדהות מידית. הוא שוזר כלים ודוגמאות אותנטיות לטיפול בקיבעון ותקיעות, לקבלת העצמי, למוטיבציה, לצמיחה, יכולת ולקיחת אחריות.
הרצאה של אהרון זילברברג היא אירוע חוויתי המשאיר חותם ופותח שבילים חדשים בתחומי החיים שלנו.

 

 

 

 

הרצאות מבוקשות

בהרצאתו אהרון זילברברג מדבר על המשוכות והמצבים שחווה מעצם היותו מיוחד וניתובם לכיוונים חיוביים. הוא מראה שביטחון עצמי זאת תכונה קלה להשגה. ממחיש כמה פשוט לקבל את עצמנו למרות החולשות או המגבלות (האובייקטיביות והסובייקטיביות כאחד). מדגים כיצד לפעול בחוכמה מול עוקצנות מילולית ובריונות בכלל. מציג כיצד הופכים קיבעון והססנות לפעולה ועוצמה. מתאר מדוע מוטב להתעלם מהסטריאוטיפ והדעה הקדומה. משתף מדוע מוטב שהנראות והחיצוניות לא ינהלו אותנו. מדבר על אופי הבחירה שמובילה לתוצאה.

בין שאר הנושאים העולים בהרצאה:

  • תירוצים בשפע – למעשים ברגע.
  • מפחד עכשיו – לפחד בצד.
  • אי לקיחת אחריות והאשמת האחר – כמשמר מצב ומונע התקדמות.
  • האם להגביל את ההצלחה? או להצליח מעבר למגבלה.
  • האם לעסוק במה שאני לא יכול? או במה שאני כן יכול.
  • כל אחד מוגבל במשהו – ומוצלח במשהו אחר.
  • החולשה לא קובעת – אלא מה עושים איתה.
  • הזדהות, סבלנות והבנה לאלה שאינם דומים לנו.
  • מילים, שפה ואופן הופתענו כמנהלים את חיינו לדכדוך או לצמיחה.
  • חשיבות הנתינה ועבודת הצוות כגורם מפתח ומעצים את עצמינו וזולתנו.
order lecture by - אהרון זילברברג