אטילה שומפלבי מרצה

אטילה שומפלבי

אטילה שומפלבי - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

אטילה נולד ברומניה ב-1979 ועלה לארץ עם משפחתו בגיל 11. כבר בתיכון אטילה היה פעיל ככתב ושדרן וכמו כן בשירות הצבאי שלו. באוניבסיטה, אטילה החל כתלמיד מדע המדינה אך סיים כתלמיד משפטים. כבר בתיכון אטילה היה פעיל ככתב ושדרן וכמו כן בשירות הצבאי שלו.

הקריירה התקשורתית שלו החלה כבר בבית הספר התיכון ועלתה על פסים מקצועיים של ממש בעיתון במחנה, בו כתב וערך במהלך שלוש שנות שירותו הצבאי. בהמשך, ובסמוך להקמת האתר, הצטרף למערכת ynet בו שימש בתחילה כעורך מבזקים, ואחר כך ככתב לענייני משטרה בתל אביב במשך כשנתיים. בבחירות 2003 מונה לכתב ולפרשן הפוליטי של האתר. ב-2010 מונה גם לכתב מדיני, ועם הקמת אולפן ynet מונה למגיש הראשי של האולפן. מזה עשר שנים הוא מגיש את התוכנית "המשחק המרכזי" בערוץ הכנסת, שם הגיש במשך כמה שנים גם את מהדורת החדשות המרכזית של הערוץ.

הרצאות מבוקשות

הרצאה מרתקת על הקרב האימתני שמתנהל בימין הישראלי, מול המצלמות ומאחורי הקלעים, על הבכורה ועל השלטון. שומפלבי בהרצאה חדשה על הסיבות להשתלטות הימין על השיח הפוליטי והציבורי בישראל, על התאיידות השמאל ועל השיטות בהן משתמש ראש הממשלה נתניהו כדי לשמור על האלקטורת שלו. וגם… מה יש לנתניהו שאין לאחרים, וכיצד מתכוון נפתלי בנט לשלוח את נתניהו הביתה.

טוב או רע, מות הפרינט, טלויזיה מול אינטרנט, אמינות מול מהירות ועבודה מול מקורות בעידן של ריבוי ערוצים.

האם הציבור יכול לבחור נכון תחת הפחדה?

הסיבות לכשלון

הכל על הקואליציה, האופוזיציה ולאן הולכים מכאן.

למה כדאי להזמין הרצאה של אטילה שומפלבי

שומפלבי משלב בהרצאות רטוריקה סוחפת, מגוון דוגמאות מעניינות ומרתקות, סודות מאחורי הקלעים ודיאלוג מתמשך עם הקהל על מנת לשלבו בהרצאה בצורה אקטיבית ולמנוע שיעמום ואיבוד עניין.

order lecture by - אטילה שומפלבי