גדעון סער מרצה

גדעון סער

גדעון סער - מרכז המרצים
עברית

קורות חיים

גדעון סער נולד בשנת 1966. סער היה לחבר כנסת וכיהן במספר תפקידים בממשלת ישראל, ביניהם שר החינוך ושר הפנים מטעם מפלגת הליכוד. בהכשרתו, סער הוא עורך דין ועיתונאי. גדעון סער נולד בתל אביב לאם שעבדה כמחנכת ולאב רופא ילדים. בילדותו התגורר מספר שנים ביישובים בדרום ולאחר מכן חזר לתל אביב.

סער היה בין תומכי תנועת "התחיה" עוד כשהיה בן 15 ולמד בתיכון. בגיל זה גם כיהן כיו"ר מועצת התלמידים בבית הספר. לאחר לימודיו התגייס לחטיבת גולני ובמהלך שירותו נפצע וחזר לשרות. סער סיים בתוך שנתיים בלבד את התואר הראשון במדעי המדינה באוניברסיטת תל אביב כאשר במהלך לימודיו נבחר להיות נציב קבילות הסטודנטים של אגודת הסטודנטים באוניברסיטה.

גדעון סער נישא לשלי דנציגר, אותה פגש באחת מהפגנות הימין ובשנת 2012 התגרש הזוג. כשנה לאחר מכן, בשנת 2013 נישא למגישת החדשות גאולה אבן, ולשניים בן

כבר במהלך לימודיו התקבל גדעון סער למערכת עיתון "העולם הזה" ככתב וזאת על אף שדעותיו היו ברורות לאורי אבנרי, בעלי העיתון. גדעון סער אף כתב מדור ייחודי משלו אשר נקרא "טפטפת" ועסק בעולם שמאחורי הפוליטיקה. את המשרה הבאה שלו קיבל סער בעיתון "חדשות", שם עסק כשנה וחצי בכתיבה על ענייני מפלגות. כמו כן, לקח סער חלק בצוות ההקמה של חדשות ערוץ 2 כאשר תפקד ככתב לענייני משפט.

סער סיים תואר ראשון נוסף במשפטים, גם הוא באוניברסיטת תל אביב. את התמחותו קיים בפרקליטות מחוז תל אביב (בבית המשפט האזרחי). בין תפקידיו של גדעון סער ניתן למנות את היותו עוזר ליועץ המשפטי לממשלה, מיכאל בן יאיר, וכן עוזר לפרקליטת המדינה, עדנה ארבל.

בשנת 1999 היה גדעון סער למזכיר הממשלה בממשלת נתניהו. בתפקיד זה כיהן עד להפסדו של נתניהו בבחירות. לאחר העזיבה הקים משרד לעורכי דין יחד עם שותף, משרד אותו עזב כעבור שנתיים עם מינויו השני למזכיר הממשלה בממשלתו של אריק שרון. בשנת 2003 כיהן כיו"ר קואליציית הליכוד והתפטר מהתפקיד פעמיים מתוך התנגדות לתוכנית ההתנקות, אולם חזר בו בשל בקשתו של שרון.

סער נבחר למקום החמישי ברשימת הליכוד בכנסת ה- 17 ובמשך שנה שימש כיו"ר הכנסת. לאחר מכן נבחר ליו"ר הוועדה לקידום מעמד האישה והיה הראשון לשמש בתפקיד זה. סער ידוע בהיותו צמחוני ולאחרונה אף טבעוני.

הרצאות מבוקשות

* איך הושווה שעון הקיץ בישראל למקובל באירופה אחרי עשרות שנים של מחלוקת ציבורית עזה?
* איך יושם חוק חינוך חינם לגילאי 3-4 אחרי שנות דור בהם היה בהקפאה?
* איך הושג הסכם עם רן ארז וארגוני המורים ושקט תעשייתי במערכת החינוך למודת השביתות?

השר לשעבר גדעון סער לקח באחרונה פסק זמן מהחיים הפוליטיים לאחר שכיהן במשך שני עשורים בשורה של תפקידים ציבוריים בכירים בהם שר החינוך, שר הפנים, יושב ראש הקואליציה , מזכיר הממשלה ועוד. בהרצאתו הוא מביא ״מאחורי הקלעים״ של המערכת הציבורית בישראל ומתאר כיצד הצליח לבצע רפורמות ענק ושינויים משמעותיים לטובת הציבור

למה כדאי להזמין הרצאה של גדעון סער

גדעון סער נשא בלא מעט תפקידים בחייו הפוליטיים, ביניהם היה לשר הפנים, שר החינוך, יושב ראש הקואליציה, מזכיר הממשלה ועוד. בהרצאותיו יוצאים לאור רזים מהחיים הפוליטיים וסודות שונים המגיעים מאחורי הקלעים. הרצאותיו של גדעון סער שזורות במהפכות וברפורמות השונות אותן חולל, כמו גם בפעילויות החברתיות המשמעותיות שלו לאורך תפקידיו השונים.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אטילה שומפלבי

מרצה בנושאים: הנחיות,תקשורת ואקטואליה

גיא מרוז

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,תקשורת ואקטואליה

אורלי וילנאי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות לנשים,תקשורת ואקטואליה

אלון בן דוד

מרצה בנושאים: הנחיות,תקשורת ואקטואליה

צבי יחזקאלי

מרצה בנושאים: תקשורת ואקטואליה

איתי אנגל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,תקשורת ואקטואליה

עמרי אסנהיים

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,תקשורת ואקטואליה

נינו אבסדזה

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות לנשים,מרצים לחוגי בית,תקשורת ואקטואליה

order lecture by - גדעון סער