גיא מרוז ודניאל לפין מרצה

גיא מרוז ודניאל לפין

גיא מרוז ודניאל לפין - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

גיא מרוז   – למרות שמחזיק תעודת עיתונאי בכיס ובעל תואר שני במינהל ציבורי, הוא מוזיקאי בהשכלתו, [בגיל 16 הוציא אלבום ראשון]. הצליח בכל אשר עשה כולל באכילה של כל מה שזז מה שהביא אותו עד הנה. איש טלויזיה שעשה כמעט הכל, נהנה מכל רגע, ועכשיו ברשותכם, הוא יפסיק לכתוב את קורות חייו כי הוא חייב לאכול משהו. עוד משהו.

דניאל לפין   –  הוא תסריטאי ומחזאי. הוא כותב כבר מעל 35 שנה והוא שונא לכתוב. ממש סובל מכל רגע. הוא סבל גם כשהוא כתב את השורות האלה שאתם קוראים עכשיו. מה לעשות, מזה הוא מתפרנס כי זה מה שהוא יודע לעשות. יש מבקרים שיטענו אחרת. טלוויזיה: הוא כתב (וסבל מכל רגע) לזהו זה, לילה גוב ויצפאן על כל גלגוליו. הוא יצר וכתב בסבל את הסדרות החיים זה לא הכל, פרודים, משפחה לא בוחרים והמופע של קושניר.  תיאטרון: הוא כתב בלי שום הנאה את ההצגה זוכת הפרסים כולם היו בניי חוץ מנעמי, יחד עם יוני להב ב – 1984. הוא גם כתב יחד עם יוני את הבית ברחוב שינקין ב – 1986. ב – 1992 הוא כתב בסבל את המחזה "אני יודה ואחותו של הרמטכ"ל" יחד עם מיקי גורביץ'. ב – 2007 הוא כתב שוב עם גורביץ', בסבל לא מבוטל, את ההצגה "המצליחים" שזכתה בפרס האקדמיה לתיאטרון כקומדיית השנה. ב – 2010 עיבד למחזה את השוטר אזולאי. סיוט. ב – 2019 הוא עיבד למחזה את "גבעת חלפון אינה עונה". גם כאן הוא סבל. הוא גם תרגם ועיבד ערימה של מחזות לתיאטרון, ביניהם "להציל איש המערות" עם אבי קושניר, "מיס דייזי" לתיאטרון בית לסין, "חתונה מושלמת" להבימה ועוד כל מיני. גם כאן היה סבל. פחות אמנם, כי זה תרגום, אבל רק טיפה פחות.  הוא גם כתב להצגות בידור "יצפאן וסוויסה תחילה", "יצפאן וסוויסה, הפעימה השנייה", "הביצה והתרנגולת – מוני ובראבא", "מכבד ותולה – אבי קושניר". זה היה מזמן, אבל למיטב זיכרונו, הוא סבל בכל פעם שהוא לקח עט או פתח מחשב.

הרצאות מבוקשות

דיאטות הן השקר מצליח בעולם. גיא ודניאל באים לעשות סדר בתעשייה המבורדקת והמושחתת הזאת ולעזור לכם לנווט את דרככם ולזהות עבודה בעיניים. זוהי הרצאה מצחיקה שחושפת אמיתות קשות וגם מפרקת לגורמים כל דיאטה ושיטת הרזייה המוכרת לאדם המודרני. הם יחשפו בפניכם פרט מרתק: מתוך 100 אנשים שפוצחים במסע ירידה במשקל ואף מצליחים להשיל קילוגרמים מגופם, מעל 97 מהם יחזרו למשקלם הקודם ואף יותר. אמרנו כבר שקר? כן כן, שיעור הצלחה של 2.7 אחוז והנה עוד פרט מדהים שהם יחשפו: תעשיית ההרזיה מגלגלת 72 מיליארד דולר בשנה בעולם. 72 מיליארד דולר עם שיעור הצלחה של 2.5 אחוז. אמרנו כבר כישלון מצליח? מתוך ניסיון כואב, ארוך וכבד, גיא ודניאל ירסקו דיאטה אחר דיאטה ויסבירו למה כל המטרה העליונה של כל השיטות היא לשאוב מכם כסף. כולל תוכניות ספורט להרזיה. כן, ספורט גם לא מרזה, אלא אם כן אתה רץ מהרצלייה לחיפה כל יום.  תוך כדי סיפורים על חוויות אישיות הכולל גם תיאורים של אנשים חסרי טאקט כלפי כבדי משקל ("מישהו שם לי יד על הבטן ושאל באיזה חודש אני") הם יספרו על שלל הדיאטות שהם בעצמם ניסו. הם גם יעודדו אנשים בקהל לספר על החוויות שלהם במלחמה הבלתי נגמרת הזאת. לראשונה הם יסבירו בצורה שגם תבינו, למה דיאטות זה דבר משמין. כן כן, ממש כך. זה פשוט וזה מדעי, רק שאף אחד לא טורח להסביר את זה. ובכל זאת יש תקווה. כן, יש למה לשאוף. הם  יספרו איך גילו, בדרך הקשה, איך ניתן להשתלט על הצורך לאכול חבית גלידה ביום ומה צריך לעשות כדי להגיע לשליטה הזאת.

למה כדאי להזמין הרצאה של גיא מרוז ודניאל לפין

כי זה יפתח לכם את העיניים. אתם תגלו את האמת שמסתתרת מאחורי השקר הגדול שנקרא תעשיית הדיאטות. הם גם יסבירו לכם איך בכל זאת אפשר להשתלט על הדבר המזעזע הזה שנקרא, תיאבון בלתי נשלט. הם יודעים על מה הם מדברים כי הם היו שם. עדיין שם. הכל מניסיון אישי.

מרצים שאולי יעניינו אותך

יעקב (ג'יי) לביא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

יעקב (ג'יי) לביא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה

מאיה רוזמן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מאיה רוזמן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות לנשים,יום האישה 2022,פסח,שבועות

הילה אלפרט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הילה אלפרט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,הנחיית אירועים,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה

ישראל אהרוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

ישראל אהרוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה

גיל חובב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל חובב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות השראה,הרצאות ילדים ומשפחה,הרצאות מצחיקות,יום ירושלים,מוזיקה,ספרות וסופרים,שבועות

מעין קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מעין קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,יום האישה 2022,מרצים לחוגי בית

נדב מאירסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נדב מאירסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה

הגר פיינר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הגר פיינר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,יום האישה 2022

order lecture by - גיא מרוז ודניאל לפין