דני דויטש מרצה

דני דויטש

דני דויטש - מרצה
עברית

קורות חיים

כתב טלוויזיה ישראלי וחזאי. במשך שמונה שנים הוא הגיש, הפיק והיה עורך של "חברת החדשות"- חדשות ערוץ 2 של תחזית מזג האוויר היומית. כמו כן, דויטש השתתף בתוכניות נוספות של הערוץ, שידורים ישירים מאירועים והכנת כתבות צבע על נושאים שונים ומתן דגש על נושאים סביבתיים לרבות איכות סביבה. בנוסף, לדויטש טור קבוע במגזין גברים של "גלובס" – MANTALK והוא מרצה במוסדות אקדמאים בנושאים סביבתיים.

הרצאות מבוקשות

כשיש כל כך הרבה ערוצים והמידע זורם מכל הכיוונים, לאן פניה של התקשורת והעיתונות הטלוויזיונית? בהרצאה ניגע בעולם האינטרנט וכיצד הוא מחולל מהפכה בחדשות. כמגיש ראשי של ערוץ החדשות באינטרנט בחדשות 2 אעסוק בהרגלי הצריכה שהשתנו ו״בשפה״ חדשה שנרקמת מולנו בתקופה הזאת.

זו לא רק הרצאה על מזג האוויר ועל הסביבה . אלא על העתיד, מהמגמות והשינויים שסובבים אותנו ואיך כל זה קשור גם להתחממות הגלובלית. ההרצאה פותחת אופקים – אתבל אותה בעובדות ומספרים אבל גם בשאלות רבות שניצבות בפני כולנו.

מהם הכוחות האדירים שמניעים את כדור הארץ? בהרצאה מלאת חוויה נבין כיצד פועל כדור הארץ ומה זה מזג האוויר- איך נוצרים עננים? איך מזג האוויר משפיע על חיינו וכיצד אנחנו משפיעים עליו ואיך חוזים את העתיד.

עם ניסיון של כחמש- עשרה שנה בחיזוי מזג האוויר גילית שיש קשר הדוק בין עקרונות חיזוי מזג האוויר לבין הגישה הנכונה לבניית אסטרטגיה עסקית וניהולית וחיזוי מגמות והעתיד. ההרצאה משלבת בין ניסיוני כחזאי ודרכי העבודה שפיתחתי לבין קישור עולמות העסקיים לעולמות תוכן אחרים שמייצרים השראה גדולה.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אטילה שומפלבי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

גיא מרוז

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

אורלי וילנאי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות לנשים

אלון בן דוד

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

צבי יחזקאלי

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת

איתי אנגל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

עמרי אסנהיים

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

נינו אבסדזה

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,מרצים לחוגי בית

order lecture by - דני דויטש