יוליה שמאלוב ברקוביץ' מרצה

יוליה שמאלוב ברקוביץ'

בלעדית יוליה שמאלוב ברקוביץ - מרכז המרצים
עברית , רוסית

קורות חיים

יו"ר הרשות השניה לטלויזיה והרדיו

נולדה באוזבקיסטן הסובייטית. שמאלוב ברקוביץ' נולדה למשפחה בוכרית אמידה, ענפה, חמה ואוהבת, אשר הייתה עמוד התווך של הקהילה הבוכרית. ההווי במשפחה היה מיוחד וקסום, עולם עשיר ומגוון של אנשים, טעמים, מסורות, עניין, חברה, תרבות אך את רוב ילדותה היא העבירה לסירוגין ב"סנטוריום" – בית חולים שיקומי קר ומנוכר, אחד מהם בסיביר הקפואה, תחת משטר סובייטי-קומוניסטי.
בגיל 15, שמאלוב ברקוביץ' עלתה לישראל והתגוררה בירושלים, במרכז קליטה בגילה.

יוליה שמאלוב ברקוביץ' כיהנה כמנכ"לית של עיתון יומי ישראלי בשפה הרוסית, מקבוצת ידיעות – "וסטי", והינה המייסדת, העורכת והמנכ"לית של ערוץ 9 – הערוץ הישראלי בשפה הרוסית, יו"ר התאחדות היזמים בישראל.
שמאלוב ברקוביץ' היתה סמנכ"לית אסטרטגיה ופיתוח של תנועת "קדימה" וכיהנה כחברת כנסת בכנסת ה-18. בעת כהונתה, היא שימשה כממלאת מקום בוועדת הכלכלה, ממלאת מקום בוועדת החינוך, התרבות והספורט, חברה בוועדת העלייה, הקליטה והתפוצות, חברה בוועדת המדע והטכנולוגיה, חברה בוועדה מיוחדת לפניות הציבור, וחברה בוועדת העלייה, הקליטה והתפוצות.
שמאלוב ברקוביץ' הקימה וכיהנה כיושבת הראש בשדולות הבאות: השדולה לצריכה סלולארית נבונה, השדולה לקידום מעמד העולים מבריה”מ / חבר העמים, השדולה למען נפגעי תופעת המסתננים הבלתי חוקיים, השדולה הירושלמית, והשדולה לביטחון סוציאלי.
בעלת תואר שני במנהל עסקים (M.B.A) מביה"ס למנהל עסקים ע"ש ליאון רקנאטי ותואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מאוניברסיטת תל-אביב.

הרצאות מבוקשות

המסע המרתק של חייה מתחיל מיום הולדתה הטראומתי, אשר השאיר חותם פיזי ומגבלה לכל החיים, והביא אותה אל מקומות חשוכים ותהומות פעורים ועמוקים, מהם קשה לצאת לכל אדם באשר הוא. המסע על חבל דק בין תחושת החיים והמוות, המסע שהעביר אותה טלטלות לא פשוטות אשר השפיעו והפכוה לאדם שהיא כיום. תוך כדי המסע חוותה רגעי קסם בלתי נשכחים, רגעים של מפלה קשה והתרסקות, רגעים שמהם אפשר לצנוח מטה או לצמוח ולהתרומם למרומים.

זיהוי אינטרסים וזרמים תת קרקעיים בתקשורת המונים, הכרת עולם התקשורת הלכה למעשה, יחסי הגומלין בין הון – שלטון – תקשורת.

תדמית הכנסת בעיני הציבור והאמת בפועל.

השפעתה של העלייה הגדולה מחבר המדינות בשנות ה- 90 על כלכלה, פוליטיקה וחברה בישראל – הגיע הזמן להכיר.

למה כדאי להזמין הרצאה של יוליה שמאלוב ברקוביץ'

כאשת אשכולות עם קסם אישי, שמאלוב ברקוביץ' סוחפת את הקהל בתשוקתה לתחומי העשייה השונים שהיא בחרה עד כה בחייה. לכן היא נבחרה, ע"י מגזין "פירמה" של העיתון גלובס, כאחת ממאה האנשים המשפיעים על תחום התקשורת בישראל, במשך שנתיים ברציפות. אך בנוסף להרצאות המעניינות מניסיונה העשיר בכל רובדי הניהול ועד לניהול הבכיר שהיא צברה בתחום המדיה והשירות הציבורי, ישנה הרצאה מרגשת שהינה חשיפת סיפורה האישי. הרצאה זו מספרת על כוח האמונה והתקווה, על מוטיבציה וכוח רצון, לנצח את המגבלות, סיפור על עוצמה ואומץ המעורר השראה לחיינו.

 

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דן דן בולוטין

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

גיל שוחט

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

חיליק מגנוס

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

מירי דוידוביץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - יוליה שמאלוב ברקוביץ'