ירון פרוסט מרצה

ירון פרוסט

ירון פרוסט - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

ירון פרוסט נולד וגדל בכפר-סבא, בוגר תנועת "השומר הצעיר". את שירותו הצבאי עשה כמפקד קורסים בבית הספר לרפואה צבאית. לאחר מכן למד עיתונות בבית הספר "כותרת" בניהול דב יודקובסקי, ובמקביל השלים תואר ראשון במדע המדינה באוניברסיטת תל-אביב.

את צעדיו הראשונים בתקשורת עשה פרוסט כעורך "תזה", עיתון הסטודנטים של אוניברסיטת תל-אביב. בתוך זמן קצר השתלב, במקביל ללימודיו, גם ככתב מגזין ב"עיתון תל-אביב" של רשת ידיעות תקשורת. עם סיום התואר הצטרף לדסק החדשות של "מעריב" כעורך לילה ובמקביל ערך במוסף הפוליטי. בשלב הבא שימש תקופה קצרה כדובר משרד התיירות (בתקופתו של יצחק בוז'י הרצוג כשר התיירות) ולאחר מכן התמנה לסגן עורך "ממון", המוסף הכלכלי של ידיעות אחרונות. לאחר 5 שנים בעיתון של המדינה החליט פרוסט לסיים את הקריירה העיתונאית ולעבור לעולם הדיגיטל המתפתח במהירות. הוא התמנה לתפקיד מנכ"ל חברת "רהב מדיה" – זרוע המדיה הדיגיטלית של קבוצת רני רהב תקשורת. בתפקיד זה ניהל במשך מספר שנים אינספור משברים ברשת עבור הגופים החזקים במשק, ונחשף לקשר הרגיש שבין הגולשים הישראלים למותגים.
כיום פרוסט הוא בעלי סוכנות התוכן Writers Room, המתמחה בתוכן דיגיטלי, קמפיינים וניהול משברים.

הרצאות מבוקשות

הרצאה זו מתמקדת בשיימינג כתופעה עולמית שמקבלת ביטוי מועצם בחברה הישראלית הקטנה והמקוטבת. בהרצאה משולבים סרטונים ודוגמאות מרתקות מהשנים האחרונות, התייחסות לפן המשפטי (האם ניתן לתבוע על שיימינג) ודיון מפרה עם הקהל על הדרכים להשתמש בכוח שלנו ברשת בלי לנצל אותו לרעה. (הרצאה לקהל הרחב)

הרצאה זו דומה מאוד לקודמת, ואולם מתמקדת יותר בבני נוער – קהל יעד שנמצא בסיכון מוגבר להיחשפות לשיימינג. בהרצאה מושם דגש רב יותר על דיון עם הצעירים, בניסיון לנתח ביחד אתם את הסיבות לתופעה ואת הדרכים להתנהל בצורה חכמה ורגישה יותר ברשתות החברתיות. (הרצאה לתלמידים ובני נוער)

הרצאה זו מתמקדת בקשר שבין גולשים למותגים, והיא כוללת דוגמאות מעניינות מהארץ ומהעולם על חברות ורשתות קמעונאיות שהתמודדו עם מתקפות של גולשים ברשת. איך נכון ואיך לא נכון להתמודד עם משבר כזה? איזה טעויות אסור לעשות? את ההרצאה מסיים פרוסט בתרחיש משבר דמיוני – ומנהל אותו בשיתוף הקהל שמשיא עצות על הדרכים לסיים את המשבר על הצד הטוב ביותר. (הרצאה למגזר עסקי)

למה כדאי להזמין הרצאה של ירון פרוסט

פרוסט מדבר בהרצאתו על נושא המטריד כיום מיליוני ישראלים: בסקר שנערך לאחרונה עלה כי 58% מתושבי המדינה נחשפו לשיימינג ברשת. 28% מהנוער הישראלי חווה אישית או מכיר מישהו שחווה שיימינג. בהרצאתו מדבר פרוסט בשפה פשוטה על שורשי התופעה, משלב דוגמאות מרתקות מהארץ ומהעולם ומנהל שיחה ערה עם הקהל על אחת התופעות המטרידות ביותר שכולנו חווים בחיי היום יום שלנו ברשתות החברתיות. נסיונו המשולב של פרוסט הן בתקשורת והן בעולם הדיגיטל מקנים לו יתרון אדיר בתחום, וניתן להרגיש זאת היטב בהרצאה דרך הדוגמאות הרבות שהוא נותן מנסיונו האישי.
ההרצאה נמשכת 45 דקות, ולאחר מכן עוד 15 דקות מוקדשות לשאלות מהקהל.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות מצחיקות,הרצאות על זוגיות,הרצאות קיימות ויזמות חברתית,מוזיקה,מופעים

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,משפט ומדינה,פלילים

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,פסח

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

 ירון פרוסט

ירון פרוסט

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הנחיית אירועים,הרצאות אקטואליה ותקשורת,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,יום העצמאות

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לגיל השלישי,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום העצמאות,פסח

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לגיל השלישי,הרצאות לנשים,מרצים לחוגי בית

order lecture by - ירון פרוסט