לימור גולדשטיין מרצה

לימור גולדשטיין

לימור גולדשטיין - מרצה
עברית , אנגלית

קורות חיים

שחקנית תאטרון, קולנוע וטלוויזיה ישראלית.
בצבא שירתה לימור ככתבת בביטאון חיל האוויר. היא בוגרת החוג לתאטרון באוניברסיטת ת"א, וכמו כן למדה לתואר שני בפסיכודרמה והשתלמה בתנועה בסמינר הקיבוצים.

לימור מילאה שורה של תפקידים בקולנוע, בטלויזיה ובתיאטרון.
בין היתר שיחקה בהצגות "האריסטוקרטים", "משפחה חמה", "ליזיסטרטה 2000", "המורדים", ו"קומדיה של טעויות". מככבת בימים אלו בהצגה"קיזוז" בתיאטרון הקאמרי.
בטלוויזיה השתתפה בתוכניות ב"דאוס", "טיפול נמרץ", "יסורי אפרים", "רוקדים עם כוכבים" ועוד. הנחתה את טקס פרס התיאטרון הישראלי בערוץ 1.
בין תפקידיה בקולנוע ניתן למנות את "נמס בגשם", "וביום השלישי", "מנת יתר", "הדקדוק הפנימי", ותפקיד מדענית בסרט "חוקר העצמות" עם אנטוניו בנדרס.
לימור זכתה בפרסים רבים על עבודתה. ההצגות "המורדים" ו"קומדיה של טעויות" בכיכובה זכו בפרסי השנה בתאטרון. פרס "פנדת הזהב" בפסטיבל סצואן בסין ניתן לה על משחקה ב"מנת יתר", ופרס ע"ש מייזלר ניתן לה על השגייה האמנותיים.

הרצאות מבוקשות

חוויה המפגישה אתכם עם עצמכם וזולתכם מנקודת מבט יצירתית ורעננה. המפגשים אינם דורשים ניסיון במשחק והם מעניקים הרפתקה רגשית, יצירתית, וחיבור למחוזות אחרים.

השחקנית לימור גולדשטיין פותחת צוהר לחייה כשחקנית, לפרדוקס ההצלחה של שחקן, לאפרוריות החיים בניגוד לתדמית החיצונית הזוהרת, ללהטוטים בין הילדים לעבודה, או בקיצור – האמת וכל האמת על חייה של שחקנית מצליחה בישראל.

order lecture by - לימור גולדשטיין