עדי ניניו גרינברג מרצה

עדי ניניו גרינברג

עדי ניניו גרינברג - מרכז למרצים
עברית

קורות חיים

מומחית חלל ולוויינות, חוקרת במעבדה לחקר שביטים באוניברסיטת תל אביב ,שותפה למשימת "רוזטה" פורצת הדרך לחקר שביטים במערכת השמש. רס"ן (במיל') – לשעבר ראש מדור טכנולוגיות חלל וראש מדור חדשנות טכנולוגית בחיל האוויר. מייסדת ומובילת מיזם Allspace IL לחדשנות טכנולוגית בחלל, מרצה בתחומי חדשנות טכנולוגית, אסטרונומיה ומהפכת החלל החדש. בוגרת B.Sc., MSc בחוג לגיאופיזיקה ומדעים פלנטאריים, אוניברסיטת תל אביב, בהצטיינות. הקימה ומובילה מיזם לקידום לימודי STEM לבני נוער וילדים באמצעות לימוד חקר החלל, חישה מרחוק וחקר כדור הארץ מהחלל. לאורך השנים האחרונות, הרצתה בכנסים בינלאומיים:

2015 – (IAC (INTERNATIONAL ASTRONAUTICAL CONGRESS -בירושלים בנושא משימת רוזטה.

2016 – COMETS  בצרפת בנושא משימת רוזטה.

2017 – ועידת ישראל לעסקים בנושא "החלל החדש" במושב Disruptive Technologies.

הרצאות מבוקשות

אמריקה חוזרת לירח ומסמנת את היעד הבא של האנושות: אדם על מאדים. כיצד ישפיעו 50 השנים האחרונות על המסע מכדור הארץ למאדים ומה הם האתגרים הצפויים לאנשים הראשונים שידרכו על פניו של כוכב הלכת האדום.

מהפכת החלל החדש כבר כאן. מאופיינת בתיירות חלל, כריית אסטרואידים, לווינים זעירים ומשגרים רב פעמיים. חברות פרטיות ובראשן SpaceX אשר סימנו את החלל כיעד רווחי מפתחות טכנולוגיות משנות מציאות עבור האנושות כולה.

למה אנו חוקרים/ות את החלל ואיך ניתן להפוך חלום למציאות? על חלום ילדות, הדרך להגשמתו ולאן מתקדמים מכאן הלאה. סיפורם של נשים וגברים פורצי דרך בתחום החלל, אשר במימוש חלומם עיצבו את תכנית החלל המודרנית וסללו עבורנו את הדרך אל הכוכבים

לאחר מסע בן 10 שנים ו-7 מיליארד ק"מ, הגיעה החללית רוזטה אל השביט 67P, הנחיתה גשושית על פניו והחלה לחקור אותו. זהו סיפור הצלחה שהחל ברעיון מבריק של קבוצת מדענים בינלאומית והסתיים בגילוים מדעיים חשובים בנוגע להיווצרות חיים על כדור הארץ.

למה כדאי להזמין הרצאה שלעדי ניניו גרינברג

לעדי ניניו גרינברג מומחיות של 20 שנות ניסיון וידע משולבים מחיל האוויר, מהאקדמיה ומהתעשייה. אחת מחוקרות החלל המובילות בישראל, מנגישה את עולם התוכן המשלב אסטרונומיה וחדשנות באופן מרתק ומעורר השראה לנשים צעירות, לבני נוער ולקהל הרחב.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דן דן בולוטין

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

גיל שוחט

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

חיליק מגנוס

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

מירי דוידוביץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - עדי ניניו גרינברג