עמוס לויטוב מרצה

עמוס לויטוב

בלעדי
עברית

קורות חיים

עמוס לויטוב מרצה וסופר, בוגר תואר ראשון במכללה, אוניברסיטת ירושלים, ולימודים לתואר שני באוניברסיטת בר אילן.
נווט חיל האוויר אשר בגיל עשרים, במהלך שירותו בחיל האוויר הופל והוחזק בשבי המצרי כשלוש וחצי שנים.
ב 2007 יצא ספרו "שקר השתיקה" (בהוצאת משרד הבטחון וב 2011 יצא בהוצאת מודן). בספר הוא מגולל את סיפורו האישי, את הנפילה בשבי, את החיים שאחרי ובעיקר – את החוויות, ההתנסויות והתחושות שעבר בכל זמן שהותו בשבי.
סיפורו האישי משמש מופת ליכולת הישרדות, אמונה והידיעה שאם יש רצון – הכל אפשרי.
עמוס לויטוב נותן הרצאות בפני מגווני קהל שונים מרצה מרתק בעל כושר ביטוי מדהים וסוחף. מרצה בפני תלמידים, מורים, חברות הייטק מפעלים, מנהלים ועוד…

 

 

הרצאות מבוקשות

סיפורו של עמוס לויטוב הינו סיפור מרתק אודות נפילה בשבי ושהות בתנאים קשים ביותר. במהלך ההרצאה שוזר לויטוב קטעים מהחקירות ומתא הבידוד וכולל את רגעי האמונה והתקווה, את תחושת האהבה למולדת, את ההתנהגות הרצויה בשבי, את אופן התקשורת עם העולם החיצון, את התפוקה וכן מפרט לויטוב את החזרה לחיים ואת ההתמודדות עם החסכים שהצטברו במהלך הזמן, את ההסתגלות מחדש ואת תהליך החזרה.
בין הנושאים הבולטים והחשובים בסיפורו של לויטוב ניתן למצוא את העמידה בלחצים, מיומנויות, פעולה בתנאי אי וודאות, פעולה במצבים בלתי אפשריים, ניסיון להשיג את המטרה בכל מצב, ניהול משא ומתן דווקא בעמדת נחיתות, ניהול זמן בשבי, מנהיגות, תכונות המנהיג, אמינות ומקצועיות, עבודת צוות ויכולת קבלת החלטות, יצירתיות ועוד. הרצאתו של לויטוב מלווה במצגת ומהפנטת את המאזינים.

הזמינו הרצאה של - עמוס לויטוב