נדבכי הנפש שלנו הם אלו האחראיים על האופן בו אנו חושבים ומרגישים, פועלים ומקבלים החלטות.

למעשה, העולם הרגשי הוא זה אשר מכתיב רבות מאורח חיינו ועל מנת לחולל שינוי אמיתי ולשפר את איכות החיים שלנו, עלינו להכיר את דפוסי המחשבה, ההרגשה והפעולה לפיהם אנו עובדים. באמצעות הרצאות פסיכולוגיה ניתן להגיע לעולמות חדשים.

•איך עובדת המחשבה שלנו? מה אנחנו באמת מרגישים? שאלות אלו ואחרות אמנם אינן עולות אצל רובנו באופן יומיומי, אבל ההיכרות עמן ועם העולם שממנו הן מגיעות יכולה לפתוח לנו צוהר לחיים טובים יותר, על ידי היכרות עם הרצאות פסיכולוגיה מקצועיות.
•כאשר נדע איך לנתח סיטואציות יומיומיות, נוכל להעלות את התדר של חיינו ולבחור בחירות מושכלות יותר.

כדי להכיר טוב יותר את העולם הפנימי שלנו עלינו לדעת איך לנתח סיטואציות יומיומיות בהתייחס להיבטים השונים של הסיטואציה. אין ספק כי ההשלכות השונות של הסיטואציות בהן אנו מעורבים בחיינו היומיומיים, משפיעות על חיינו במידה רבה.
כאשר נדע איך עובדת המחשבה שלנו, נוכל להתבונן בה מהצד, לבחון אותה ולבדוק אילו צדדים בה אנו רוצים ובאילו אנו מעוניינים פחות. הרצאות פסיכולוגיה הניתנות על ידי אנשי מקצוע יכולות להעניק לנו מענה ראוי לנושאים אלו
יתרה מכך, כאשר הרגשות מהווים את האלמנט המרכזי ממנו אנו פועלים והמניע העיקרי לפעולות שלנו, חשוב להכיר אותם ולדעת מה אנו באמת מרגישים רגע לפני שאנחנו מרימים את הטלפון לצורך שיחה, קונים משהו או מתבטאים באופן מסוים. היכרות עם העולם הפנימי שלנו מהווה הבטחה לחיים טובים יותר, וההתחלה נמצאת בהרצאות פסיכולוגיה מקצועיות.

ט"ו בשבט
לפוסט הבא
תמיד נשמח לענות לשאלות