אירועים וכנסים הם אחד מצורות הכינוס המקובלות היום בפורום רחב. כולם עושים אירועים וכנסים, בדרך כלל בפורום של יודעי דבר – למשל, אירוע סגור של חברת היי טק, או כנס בין לאומי בנושא פיתוח ביורפואי חדש של מדינת ישראל. מומחים, בעלי שם וקשורים לעניין מכל העולם או מהארץ ומצפים שהכנס הזה, אליו הטריחו את עצמם, יעשיר אותם, יחזק את המעגלים החברתיים ואת הקשרים שלהם, כלומר, שיצאו נשכרים.

דרכים למציאת מנחה טוב

אחת הדרכים הטובות היא למצוא מנחה טוב לאירוע, על מנת שיהפוך את הערב לחוויה זכירה, קולחת ומקצועית. כמובן, בדומה למרצה לאירוע, גם מנחים לכנסים נמדדים בשני קריטריוני ליבה: איכות הידע שלהם (הם מעירים הערות וצריכים להיות בקיאים בפרטים הקטעים בעת האירוע), הזיקה שלהם למקצוע וכמובן יכולת העמידה המוכחת שלהם מול קהל ויכולת האירגון שלהם באירוע כזה, מלא משתתפים ולעיתים בעל חשיבות לאומית. לדוגמה, טקס 60 שנות המדינה ידרוש לבחור את הטוב ביותר מבין מנחים לאירועים שיציגו את עצמם לתפקיד.

איך בוחרים מנחה טוב?

אחד הדברים החשובים הוא כמובן הניסיון. מנחים שעושים זאת שנים, יוכלו ללא ספק לעשות זאת טוב מאד, השם הולך בעד עצמו. יכולת האלתור והעמידה שלו מול הקהל חשובים מחד, יכולת הממלכתיות והרצינות שלו באירועים מסוים חשובה מאד אף היא באידך. ללא ספק, מנחה טוב יכול להיות אחד ממאגר המרצים הגדול שלנו. הוא אינו חייב להיות "רק מנחה", כי אדם בעל שיעור קומה, ידע מקצועי נרחב ויכולת ליצור עניין ולרתק את הקהל, הוא בהכרח גם מנחה ערב טוב. מנחים לאירועים באתר מרכז המרצים בעלי מקצוע העוסקים בהנחיה, העשרה, הרצאות וכמובן חלקם גם מנחים לאירועים. במאגרים שלנו כ-1500 מרצים מכל התחומים: כלכלה, תקשורת, צבא, יהדות, פוליטיקה, אמנות ועוד. כל שצריך לעשות, בעת הקמת אירוע מכל סוג כלשהו, הוא לבדוק במאגר שלנו אם יש אדם שמתאים לכם לאירוע. רוב הסיכויים, בשל היותנו בקשר עם המרצים והמנחים הטובים ביותר בארץ – שתמצאו אחד כזה.
שלחו אלינו פניה, אנו נעשה את הסידורים עבורכם והיו סמוכים ובטוחים: האירוע יעבור בצורה המושלמת ביותר.

דוגמא למנחה מעולה לאירוע: קטע מתוך הרצאתו המרתקת של צבי יחזקאלי

תמיד נשמח לענות לשאלות