ד"ר אולגה רז מרצה

ד"ר אולגה רז

אולגה רז - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

תזונאית קלינית ומנהלת היחידה לתזונה ולדיאטה במרכז הרפואי באיכילוב. ראש המחלקה למדעי התזונה במרכז האוניברסיטאי אריאל ,מנכ"לית "מרכז רז להרזיה ולתזונה בריאה" ומנחת תכנית רדיו מצליחה ברדיו ללא הפסקה.

רז נולדה במוסקבה לאב שהיה סופר. בשנת 1966 סיימה את התואר הראשון שלה בביולוגיה ובשנת 1969 סיימה תואר מוסמך בביולוגיה ובחינוך. את העלייה לישראל עשתה בשנת 1973 ועשור לאחר מכן סיימה תואר מוסמך אוניברסיטה נוסף, בביוכימיה ובתזונה בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית.
לרז דוקטורט מהאוניברסיטה העברית והיא משתתפת במאמרים רבים ובכנסים מדעיים רבים. כמו כן ניתן למצוא לא מעט הרצאות של ד"ר אולגה רז, מאמרי בריאות ודיאטה בעיתונים השונים ואף בתכניות אירוח בטלוויזיה וברדיו. לרז אף תכנית רדיו ייחודית משלה. ד"ר רז אוחזת במספר תפקידים משפיעים; מאז שנת 1983 היא מנהלת את היחידה לתזונה ודיאטה במרכז הרפואי איכילוב בתל אביב. היא גם העורכת הרשמית של הפרק העוסק בענייני תזונה באנציקלופדיה "החיים הטובים" בהוצאת מעריב. ב- 1993, שלוש שנים לאחר עריכת הפרק באנציקלופדיה, השתתפה רז במחקר ייחודי על השפעות המרכיבים של ארוחות על המעבירים העצביים, מחקר אשר זרע אצלה את הרעיון ל"דיאטת הלחם". רז עסקה לשנתיים גם כיועצת לקצין רפואה ראשי בנושאי אוכל בריא.

רז הינה המייסדת של בית הספר לתזונה במכללה האקדמית יהודה ושומרון הנמצא תחת ניהולה. היא כתבה ספרים רבים, בינהם ניתן למצוא את "מינראלים", "ויטמינים", "כולסטרול" ו"קלוריות". משנת 2000 נמנית רז עם מייסדי עמותת הדיאטנים הישראליים, היא עמותת "עתיד". שנה לאחר מכן הוציאה את הספר "לאכול לחם ולרזות", ספר שהפך להיות רב מכר משמעותי ובשנת 2003 הוציאה את הספר "מרזים על אולגה רז". את ספרה אף תרגמה לאנגלית בשםThe Bread for Life Diet.

בין ספריה ניתן למנות את "לרזות בהנאה – דיאטת הלחם של אולגה רז", "לאכול לחם ולרזות", "מרזים עם אולגה רז", "סודות התזונה – המדריך השלם לתזונה נכונה" וספרים קצרים נוספים.

ד"ר אולגה רז הינה המייסדת והמנהלת של 'מרכז רז להרזיה ולתזונה בריאה'. שם היא מאמנת להרזיה תוך יישום של דיאטת הלחם פרי המצאתה.

ר

הרצאות מבוקשות

הרצאה כיפית, סוחפת ומפתיעה בה תגלו שהאוכל שלכם הוא לא בדיוק מה שחשבתם ושגם אם נראה לכם שאתם יודעים כל מה שצריך לדעת בתזונה, יש לנו הרבה מה ללמוד.

הרצאה מרתקת ושימושית בה תכירו את עקרונותיה של דיאטת הלחם המהפכנית שפיתחה ד"ר אולגה רז- שיטה שמוציאה את הסבל מדיאטה ומאפשרת גם לרזות וגם ליהנות.

אוכלים יותר מדי ופשוט משמינים? זה לא כל כך פשוט. בהרצאה זו תגלו מה הסיבות שעומדות מאחורי ההשמנה ואיך ניתן לרזות בצורה יעילה ונכונה.

למה כדאי להזמין הרצאה של אולגה רז

הרצאותיה של ד"ר אולגה רז מעשירות את הידע ופותחות את הראש לצעדים בריאותיים שונים באמצעותם נוכל לשמור על הבריאות שלנו. הרצאותיה של רז מנפצות כל מיתוס מוטעה הנתפס בחברה כאמת ומעוררות תהיה על התפריט הטבעי ממנו אנו ניזונים.

מרצים שאולי יעניינו אותך

יעקב (ג'יי) לביא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

יעקב (ג'יי) לביא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,השראה

מאיה רוזמן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מאיה רוזמן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות להורים,הרצאות לנשים,חנוכה,יום האישה 2024,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,פסח,ראש השנה,שבועות

הילה אלפרט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הילה אלפרט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הנחיית אירועים,השראה

ישראל אהרוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

ישראל אהרוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,השראה

גיל חובב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל חובב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,השראה,יום ירושלים,ילדים ומשפחה,מוזיקה,ספרות וסופרים,צחוק והומור,שבועות

מעיין קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מעיין קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות להורים,הרצאות לנשים,השראה,יום האישה 2024,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לחוגי בית

נדב מאירסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נדב מאירסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה

הגר פיינר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הגר פיינר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,בתי ספר,הרצאות לנשים,חזרה ללימודים ולבתי ספר,יום האישה 2024,מוטיבציה, מצוינות והעצמה

order lecture by - אולגה רז