ד"ר אורית גלילי צוקר מרצה

ד"ר אורית גלילי צוקר

עברית , אנגלית

קורות חיים

חוקרת עצמאית ומרצה בתחומים של מנהיגות פוליטית, מפלגות ובחירות, קמפיינים פוליטייים והתרבות הדמוקרטית בישראל ובמערב. גלילי צוקר היא מומחית לדעת קהל וסקרים ומשמשת יועצת אסטרטגית לפוליטיקאים בכירים בישראל. בין השאר עבדה עם אהוד ברק, בנימין נתניהו, יצחק הרצוג, עמיר פרץ וחברי כנסת נוספים. עבודת הדוקטורט של גלילי צוקר עוסקת בפוליטיקאי החדש בישראל ובמערב בעידן התקשורת הדיגיטלית, עידן שיצר את הפייק ניוז ואת העובדות האלטרנטיביות. בעברה היתה עיתונאית ועורכת בהארץ וגם בגופי שידור טלוויזיוניים כמו ערוץ 1 ו-2. כיום היא עובדת על סדרת דרמה שבמרכזה סיפורה של משפחת נתניהו – סוד שלטונה הארוך והערצת חלקים מהציבור אליה.

הרצאות מבוקשות

האם נכונה הטענה שאין שוני רב בין מנהיגים פוליטיים לבין מנהלים בכירים בתאגידי על כלכליים? כיצד מתייחס המחקר לתופעת המנהיגות המסקרנת החל מתקופת יוון העתיקה ועד מנהיגי הריאליטי של היום, והאם ניתן לספק תשובות על מיהו מנהיג/מנהל טוב, מה נדרש במאה ה-21 ממנהל/פוליטיקאי מצליח וכיצד מתמודדים מול מנהלים/מנהיגים מרעילים?

האם הציפיות ליתר דמוקרטיזציה בגלל הופעתן של הרשתות החברתיות הופרכה והאם אנו חוזים בהתפוררותם של משטרים דמוקרטיים בגלל תרבות הפייק ניוז והעובדות האלטרנטיביות המופצות ברשתות? האם התקשורת הממוסדת מתה ולאן הולכת התקשורת הפוליטית המסורתית שצעדה יד ביד עם התרבות הדמוקרטית וכעת נאלצת לעשות התאמות מחדש בעידן של מנהיגים חסרי עכבות ונטולי מעצורים.

מהו הייעוץ המיטבי שנדרש כיום לפוליטיקאי כדי להיבחר?. מהם הכלים שפוליטיקאים נעזרים בהם במאה ה-21 ומדוע הסקרים, הכלי המחקרי הראשון במעלה, אינם אפקטיביים ופעם אחר פעם מכשילים פוליטיקאים ומציגים לציבור תמונת מציאות שגויה שמשפיעה על בחירותיו. האם האזרחים ערים דיים למפגש האינטרסים ולמשחק הלא תמים, אולי "מכור", שמתרחש בתוך יחסי המשולש שבין מנהיגות, מדיה וציבור.

למה כדאי להזמין הרצאה של ד"ר אורית גלילי צוקר

הרצאותיה של ד"ר אורית גלילי צוקר מתאפיינות בכריזמה אישית, ידע תיאורטי מקיף על מנהיגות, פוליטיקה ועל מערכות בחירות. ייחודן בשילוב שבין התיאוריה לניסיון המעשי בעבודה עם בכירי הפוליטיקה הישראלית. ההרצאות כוללות תובנות מעניינות לקהל השומעים ודוגמאות מבפנים על התנהגותם והתנהלותם של הפוליטיקאים ללא המסך שחוצץ בינם לבין הציבור.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אטילה שומפלבי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

גיא מרוז

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

אורלי וילנאי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות לנשים

אלון בן דוד

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

צבי יחזקאלי

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת

איתי אנגל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

עמרי אסנהיים

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

נינו אבסדזה

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,מרצים לחוגי בית

order lecture by - אורית גלילי צוקר