ד"ר אורית וולף מרצה

ד"ר אורית וולף

אורית וולף - מרכז המרצים
עברית

קורות חיים

דר' אורית וולף הינה אחת מדמויות המפתח בארץ בתחום היצירתיות והחדשנות בארגונים. מנכל'ית Creative Business Solutions העוסקת ביצירתיות ניהולית ובמתן פתרונות פרובוקטיביים בשירות, שיווק ומכירות. כמו כן עוסקת החברה בליווי חברות בפיתוח מוצר ומיתוגו בסביבה תחרותית משתנה. ניסיונה העשיר כולל למעלה מאלף הרצאות בארץ ובעולם, ומייעוץ ליותר משמונים חברות בינלאומיות בתחומי ההי-טק, הסלולר, הבנקאות, הרפואה, התעשייה והביטוח.

לצד כתיבה על חדשנות ומנהיגות ב THE MARKER, היא כותבת בימים אלו את ספרה "שפתו של המוח היוצר".

אורית וולף מוכרת גם מעיסוקה כפסנתרנית בעלת קריירה בינלאומית ענפה. היא בוגרת אוניברסיטת תל- אביב ובר- אילן, אוניברסיטת בוסטון והרויאל אקדמי בלונדון, כולם בהצטיינות יתרה ובמלגות מלאות. מאחוריה שורת פרסים רבים מרחבי העולם.

היא מרבה לפרסם מאמרים אקדמים בנושאי יצירתיות וניהול ומרצה מבוקשת בתחומי יצירתיות בשיווק.

הרצאות מבוקשות

הרצאה חוויתית ואינטראקטיבית הבאה להעצים את הכישורים שלנו בפיתוח קשרים בין אישיים עם לקוחות, עמיתים, מנהלים וכפיפים. מהו הקסם האישי של כל אחד וכיצד ניתן למתג אותו מול קהלים שונים? מי הם האנשים דרכם ניתן להתקדם קדימה ואיך להגיע אליהם באופן נבון? מהי תבנית יצירת הקשרים האישים שלנו וכיצד נוכל להפוך לאדם מקושר היודע להפעילם בעת הצורך? כל זאת, בהרצאה מאמנת למקסום הפוטנציאל האישי לקידום והצלחה.

מנהיגים וארגונים רבים נמצאים תדיר במצבים בהם נדרשת חשיבה ייחודית ובלתי קונבנציונאלית. נקודת המוצא היא כי איננו יכולים למנוע הפתעות, טעויות, הטיות שוק ומצבי לחץ באופן מוחלט. אפקט הקוטג' בחודש יוני 2011 הינו דוגמא מרתקת כיצד קהל הצרכנים הישראלי שינה את כללי המשחק והפך ללקוח פרואקטיבי היוצר שינויי שוק אדירים.
ההרצאה בוחנת כיצד להמיר טעות להזדמנות עסקית, כיצד לגשת לפתרון בעיה ממספר אפשרויות רב יותר וכיצד לתת לגיטימציה ללקיחת סיכונים והתנסויות כתנאי הכרחי לחדשנות ויזמות בניהול. כל זאת תוך התנסות בשבירת פרדיגמות ודפוסי חשיבה, רכישת כלים אלטרנטיביים וטקטיקות בפתרון בעיות והקניית מיומנויות לפיתוח מקוריות רעיונית.

התשוקה להצליח, התשוקה להנהיג, התשוקה ליצור. האם התשוקה היא גנטית או תכונה נרכשת? מה מאפיין אנשים בעלי תשוקה וכיצד כל זה קשור למנהיגות ולניהול? היום, יותר מתמד בוחנים את ה"קוד הגנטי" של אותם אנשים שאינם מתפשרים בקלות, אלו שהניצוץ להצליח בוער בהם, אלו שאינם מרפים, גם אם דרכם רצופה במכשולים. האם אותה נחישות, שמחה, עוצמת עשייה בלתי נלאית ואהבה לסיכון הינה "נוסחה" שניתן להתחקות אחריה ולהבין את מרכיביה? כיצד מלמדים אנשים להתחבר לתשוקה? כל זאת בהרצאה חושפנית במיוחד עם דר' אורית וולף המלווה בעשרות הדגמות מסרטונים נדירים על מנהיגים, נואמים, אמנים ופורצי דרך אמיתיים שהשאירו חותמם לדורות.
* אפשרות לקיום ההרצאה עם פסנתר כנף.

מטרת ההרצאה היא לבחון בדרך מקורית ביותר מצבי שיווק, שירות, מכירה ותקשורת לקוחות. כל זאת דרך חוויה קולנועית של מבחר קטעי מערכונים מפורסמים מהארץ ומהעולם. המערכונים מעלים דילמה או קונפליקט בין אנשים וארגונים שנדמה כי אין להם פתרון. במהלך ההרצאה נייצר תובנות תוך יצירתיות השוברת דפוסי חשיבה ותבניות מקבעות. ההרצאה אינה מסבירה אלא ממחישה ושואלת את השאלות הלא צפויות.

יצירתיות באסטרטגיות שירות ומכירה. ההרצאה מיועדת במיוחד לאנשי שירות, שיווק ומכירות. שיטת NLP מחפשת את התבניות והמודלים של חווית התקשורת שלנו – האופן שבו אנו מעבירים וקולטים אינפורמציה. השיטה רואה חשיבות גדולה בטיפוח המודעות והשליטה בחושים כחיישנים; ההנחה היא כי כצרכנים אנחנו לא קונים מילים, אלא חוויות. אחת המטרות של NLP היא סיפוק כלים לזיהוי מצבים קוגנטיביים ופסיכולוגיים של האדם העומד מולנו, והיכולת להתאים את השפה המילולית והלא מילולית לצרכיו של צרכן ספציפי. שליטה בשני המישורים הללו מאפשרת פתח לגמישות התנהגותית והתייחסות אישית מנצחת ללקוח.

הקניית כלים חיוניים ליצירת תדמית אישית מנצחת. אנחנו "מוכרים" את עצמנו גם אם לא התכוונו לכך, במסגרת זו נלמד כיצד לשפר כישורים וורבאלים, שפת גוף ותנועה, עמידה מול קהל וכתיבה עסקית משכנעת.

כולם רוצים לקוחות מרוצים. כולם רוצים לקוחות חוזרים. מי הם האנשים והארגונים שמצליחים להשאיר חוויה וחותם ארגוני אמיתי? כיצד הם מתייחסים לתהליך האינטראקציה של חווית הרכישה או השירות? ומניין הם שואבים את ההשראה? הנסיון מלמד כי רק חברות שהשכילו לייצר חוויה ללקוח הפנים ארגוני, דהיינו העובד, משכילות לייצר ערך מוסף וארוך טווח ללקוח החיצוני. כיצד אנחנו יכולים לייצר תשוקה וחוויה לאנשים שעובדים איתנו וכיצד ממנפים זאת החוצה כערך מושרש של תרבות ארגונית? הפלטפורמה לכך היא היכולת לנבא צרכים, ולא רק למלא צרכים של אנשים. בהרצאה ייחודית זו נחשוף כמה מתהליכי החשיבה והביצוע של עסקים מתחומים שונים המיטיבים להשאיר חותם כדרך חיים.

הרצאת קונצרט חד פעמית עם דר' אורית וולף, המספרת את הסיפורים שמאחורי הקלעים על הפיכתה לפסנתרנית בינלאומית ואשת חדשנות מהמשפיעות בישראל (נבחרה לאחת ממאה האנשים המשפיעים של שנת 2010 עפ' דה מרקר). שיחה בלתי אמצעית על התמודדות עם כשלונות והצלחות, על קהל וביקורות, על מתחרים ואתגרים, על חזון והגשמה, ועל החלום לרגש בכל פעם מחדש ולייצר חוויה. כל זאת תוך קונצרט חי על פסנתר כנף!

למה כדאי להזמין הרצאה של ד"ר אורית וולף

ד"ר אורית וולף היא מרצה נהדרת , ניסיונה העשיר כולל למעלה מאלף הרצאות בארץ ובעולם, וייעוץ ליותר משמונים חברות בינלאומיות בתחומי ההי-טק, הסלולר, הבנקאות, הרפואה, התעשייה והביטוח.  הרצאותיה טבולות בהומור ובעלות ערך מוסף רב. מרצה בנושאי מוסיקה, יצירתיות ותקשורת בין אישית.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דן דן בולוטין

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

גיל שוחט

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות

חיליק מגנוס

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

מירי דוידוביץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - אורית וולף