איריס רצהבי ערד מרצה

איריס רצהבי ערד

איריס רצהבי ערד - מרצה
עברית

קורות חיים

איריס רצבי-ערד ועופר ערד הם אנשים כמוך וכמוני, אנשים באמצע החיים עם חלומות ותקוות, וילד ראשון משותף אשר נולד שבועיים קודם לכן. המהפך החד מתרחש כאשר לילה אחד, שבועיים לאחר לידת בנם אושר, איריס מקבלת התקף אסטמה המתפתח לדום נשימתי אשר גורם נזק מוחי ושולח את איריס לקומה ממושכת. תחזיות הרופאים לפי הסקירות המוחיות היו עגומות. הם אמרו למשפחתה שרוב הסיכויים שלא תישאר בחיים. במידה שתחיה – לא תתעורר, ואם תתעורר לא תלך לא תדבר ובכלל, תהיה מפגרת. אך קרובי משפחה ואוהביה ובראשם עופר, אביה של בנה, סירבו לוותר ישבו לצידה וקראו לה לחזור. בזמן שהיא נחשבה לצמח, מחוסרת הכרה, ההכרה שלה היתה עירנית, היא שמעה את האנשים סביבה וניסתה לצאת מהמצב אליו נקלעה, בזמן שעיניה רואות, הזיות או חזיונות מופלאים.

איריס רצבי-ערד – הינה סופרת ואומנית, נולדה, גדלה וחונכה בקיבוץ מעלה החמישה. בין שאר עיסוקיה, עסקה איריס במשך שנים רבות כמתרגמת ועורכת של ספרים וסרטים.למרות הפגיעה המוחית בעקבות האירוע, איריס כתבה ספר הנקרא בונה ארמונות בכפית. הספר זכה להצלחה רבה ויצא עד כה בשלוש מהדורות. הספר מבוסס על החוויה שעברה איריס, היא והאנשים סביבה.
כיום היא חיה חיים מלאים למרות נכותה ואיבוד יכולת הראייה שלה

הרצאות מבוקשות

מהו הכוח שגורם לבחור בחיים למרות הקשיים העצומים? האם כדאי לוותר כשנראה שאין סיכוי? עד כמה באמת האהבה וכוח הרצון יכולים לעשות קסמים?

איריס רצהבי ערד, מחברת הספר 'בונה ארמונות בכפית' המבוסס על סיפורה וזכה להצלחה רבה, עונה מתוך חוויתה האישית על שאלות אלו.
שבועיים לאחר לידת בנה היחיד, לקתה איריס בדום לב וזמן ממושך ולא הגיע חמצן למוחה. במשך חודשיים הייתה שקועה בתרדמת, אך המודעות והזיכרון שלה לא השתתקו. תחזיות הרופאים לפי הסקירות המוחיות היו עגומות ולפיהם רוב הסיכויים שלא תישאר בחיים, במידה שתחיה – לא תתעורר, ואם תתעורר לא תלך לא תדבר ובכלל תהיה מפגרת. בזכות קרוביה שסירבו לוותר, ישבו לידה וקראו לה לחזור הצליחה להשתקם.
הרצאתה מעוררת ההשראה, עוסקת בכוחה של האהבה וכוח הרצון לרפא ולשקם

למה כדאי להזמין הרצאה של איריס רצהבי ערד

הרצאתה עוסקת בכוחה של האהבה, כוח הרצון לרפא לשקם ולעזור לניסים להתרחש. והמעבר ממשבר קריסה לצמיחה ושגשוג גם כאשר הכול נראה אבוד ובלתי אפשרי.

מרצים שאולי יעניינו אותך

פרופ' יורם יובל

מרצה בנושאים: הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

מיכל דליות

מרצה בנושאים: הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

ד"ר אייל דורון

מרצה בנושאים: הרצאות בנושא חדשנות ועתידנות,הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

ד"ר אנאבלה שקד

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

אירי ריקין

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות זוגיות, משפחה וחיים

דרור רפאל

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות השראה,הרצאות זוגיות, משפחה וחיים

רן שריג

מרצה בנושאים: הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות מצחיקות

רותי שרון

מרצה בנושאים: הרצאות זוגיות, משפחה וחיים,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות

order lecture by - איריס רצהבי ערד