עו"ד אירית רוזנבלום מרצה

עו"ד אירית רוזנבלום

אירית רוזנבלום - מרכז המרצים לישראל
עברית זום

קורות חיים

"אדם מגיע לכדי שלמות אם הוא מצליח לכונן תא משפחתי איתן ותומך, זאת בדרך של זוגיות או בדרך של הורות או בשתי הדרכים גם יחד. זכות האדם וחירותו להקים משפחה ולזכות בהמשכיות היא יסוד חיוני לצורך קיומו ותפקודו המלא כאדם והחברה האנושית צריכה לאפשר לו זאת."
אירית רוזנבלום היא מנכ"לית ומייסדת ארגון "משפחה חדשה", היא הגתה את הרעיון החברתי-משפטי ואף כתבה את הספר "תורת המשפחה החדשה".
רוזנבלום היא מומחית בינלאומית לפילוסופיה של המשפחה והפריון ועורכת דין ישראלית.
רוזנבלום כיהנה כסגנית ראש המועצה וכממונה על תיק החינוך בישוב שוהם, בו התגוררה. כמו כן, כיהנה כיועצת המשפטית של ארגון ויצו – ארגון הנשים היהודיות הגדול בעולם. לימדה קורסים בנושא "תולדות המשפחה" באוניברסיטאות שונות בישראל, הרצתה בארץ ובעולם על אודות המהפכה המשפחתית ועל תפיסת עולמה ופרסמה מאות מאמרים והשתתפה בתכניות טלוויזיה ורדיו.
רוזנבלום היא מחברת רב המכר “בגן של אלוהים”, בו מתארת את סיפורה האישי אמנם, אך זהו, למעשה, סיפורה של החברה כולה, כאשר הגיבורים האמיתיים שלה הם אלו שכוחם העל־אנושי מאפשר את המשכיותנו – ספר אודות אמונה ושליטה והכוח שמניע אותנו לחיות וליצור חיים חדשים.

הרצאות מבוקשות

תוך שהיא מונעת מתחושת שליחות ואמונה עמוקה שמשפחה היא עניין אישי, לא דתי ולא מדיני, אירית רוזנבלום שינתה את המציאות. היכן שחתונה אזרחית לא הייתה אפשרית, עכשיו היא קיימת. היכן שלהט"בים לא יכלו לאמץ, עכשיו הם יכולים. היכן שאנשים לא יכלו להביא ילדים אחרי מותם, עכשיו הדבר אפשרי. בהרצאה מרתקת היא חושפת את הדרך שעברה, את רגעי המשבר הרבים ורגעי ההצלחה, ומשתפת את הקהל בכל אחד מעשרת הצעדים, ובכל צעד תובנה חדשה – כלי חדש – על האופן שבו אפשר לשנות את העולם, צעד אחר צעד.

order lecture by - אירית רוזנבלום