אמיר אשר מרצה

אמיר אשר

אמיר אשר - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

קריין, איש רדיו, שחקן ומנחה אירועים בעברית ובאנגלית.

מלמד שימוש נכון בקול והאזנה מודרכת למוסיקה.
אמיר הוא שדרן רדוי ותיק שבים השאר פתח את שידורי גלגל"צ. הוא מלמד רדיו וקריינות במרכז הבינתחומי בהרצליה, באוניברסיטה הפתוחה ובמקומות נוספים והוא אחד ממקימי בית הספר הדמוקרטי בקריית אונו.

מעבר להיותו קריין מהמובילים בשוק, אמיר הוא ממתג ויועץ מוזיקלי לארגונים שונים וחברות.
אמיר אשר בעל תואר ראשון בתקשורת מ Ashwood University , ניו יורק. (תעודת הצטיינות).
התחיל את דרכו במהלך שירותו הצבאי, ברדיו גלי צה"ל.
ב1994 פתח את שידורי התחנה (תוכנית מרכזית) בה הוא גם ערך והגיש.
לאחר מכן, היה חבר בצוות ההקמה של רדיוס בה הוא עזר בבניית לוח השידורים וגיוס כוח האדם.
בהמשך דרכו ברדיו, אמיר הגיש בגלגל"צ את תוכנית הבוקר, מנהל פרויקט פרמוט מוסיקלי ברדיו ללא הפסקה ובגלי צה"ל שהיה מנהל מחלקת פרומו.
כיום- נמצא אמיר אשר ברדיו הבינתחומי, שם הוא עורך ומגיש תוכניות הוראה.
אמיר אשר בעברו – מנהל תוכן בתחום הסלולר, אחראי בחברת סלולר מובילה על יצירת ספריית מוזיקה ושירות המתנה נעימה, מנהל תוכן בחברה העוסקת בתחום החדשות באינטרנט (FEEDZILLA) ומ2001-2009- יזם, בעלים ומנכ"ל של שרותי מוסיקה לפרסומאים ולמפרסמים (שירותי מיתוג מוסיקלי וייעוץ מוסיקלי. שותף באולפני "זזה").

הרצאות מבוקשות

נדמה היה לנו לרגע שמהפכת האינטרנט תחסל צעד אחרי צעד את תעשיית המוסיקה ותפגע במקור הפרנסה של האמנים. לעומת זאת, עולם המוסיקה נהנה משגשוג יצירתי ויוצא דופן, ואפילו כלכלי שלא היה כמוהו בעבר. אמיר אשר מסביר בהרצאתו איך האמנים מתמודדים עם משבר המוסיקה בעידן הדיגיטלי ויוצאים כשידם על העליונה.
מספר לנו על מודלים חדשניים וחשיבה מחוץ לקופסא אצל אמנים כמו מדונה, רדיוהד, פול מקרטני, דיוויד בואי והרבה אחרים ומדגים איך זה בעצם עובד בפועל ע"י אתרי אינטרנט.

אשר מסביר בהרצאתו איך הסאונד משפיע לנו על חווית הקנייה והשירות ואיך ניתן למתג באמצאות מוסיקה. איך הסאונד עוזר ליצור קשר רגשי ועוצמתי עם המותג וטריגר משמעותי בזיכרון של הצרכנים, אמיר אשר מסביר בהרצאתו איך הסאונד משפיע לנו על חווית הקנייה והשירות.

זוהי הרצאה של שילוב ידע מתחומים שונים (ביניהם: טכנולוגיה, היסטוריה, פיזיקה- מהו סאונד, כלכלה, סוציולוגיה ועוד..)
הנושא משתנה מהרצאה להרצאה שבה נבחר הנושא ע"י הלקוח מראש, לדוגמא- מונח מתחום המוסיקה(קונטרה פונקט), להקה(לד זפלין, ההיסטוריה), ציור ומוסיקה ועוד ועוד…
שמה משלב אמיר את נושא ההרצאה עם הנושא הנבחר ומביא את ההקשר שלו למוסיקה ואת ההשפעה שלו עלינו.

order lecture by - אמיר אשר