אסף ליברמן מרצה

אסף ליברמן

אסף ליברמן - מרכז המרצים לישראל
עברית זום

קורות חיים

אסף ליברמן הוא עיתונאי, מגיש תכנית הרדיו "קלמן ליברמן" בכאן רשת ב' (לצידו של העיתונאי קלמן ליבסקינד), תכנית האקטואליה המואזנת בישראל עם למעלה מחצי מיליון מאזינים מדי יום. ליברמן וליבסקינד מראיינים את הפוליטיקאים הבכירים בארץ ואת קובעי המדיניות ומצליחים לקבוע סדר יום חדשותי במסגרת התכנית הכי פופולרית ברדיו.
בנוסף, ליברמן מגיש את תכנית התחקירים "זמן אמת" בכאן 11, שהחלה באחרונה את עונתה הרביעית. התכנית – אשר שוברת שיאי צפייה ביו טיוב לתכנית מסוגה, עם מאות אלפי צפיות לפרק – עוסקת בפרשיות ביטחוניות ופליליות ושפכה אור על מבצעים עלומים של המוסד והשב"כ, כמו על רשלנות בהפעלת מדובבים על-ידיי המשטרה והפללתם של חפים מפשע.
ליברמן החל את דרכו בגלי-צה"ל, ככתב לענייני עבודה ורווחה וייסד לימים את התכנית "יהיה בסדר" בגל"צ אשר סייעה לאלפי מאזינים במאבקם בביורוקרטיה הישראלית. בגל"צ הגיש ליברמן את "בוקר טוב ישראל", יומן הבוקר של התחנה הצבאית ועמד מאחורי שורת תכניות ומיזמים רדיופונים שזכו בפרס מפקד גל"צ לאורך השנים.
בנוסף, ליברמן ערך את תכנית הלייט נייט של גורי אלפי, "היום בלילה", בקשת 12 וכתב מאמרים פובליציסטיים ל"הארץ" ו"מקור ראשון". בשנים האחרונות ליברמן מגיש תכנית שבועית בכאן 88, בה מתארחים מיטב המוזיקאים של ישראל.
על-פי דירוג "גלובס", ליברמן הוא אחד מעשרת העיתונאים המשפיעים בארץ.
בכמעט 20 השנים שלו בעיתונות, ליברמן דיבר עם כולם: ראשי ממשלה וחברי כנסת, מוזיקאים וכלכלנים, ראשי ערים וספורטאים. כל זה במסגרת המסע שלו לספר סיפור מעמיק ומדויוק על החברה הישראלית. ההיכרות הזו עם האנשים שמעצבים את המציאות של כולנו, מלווה בהתמקצעות של שני עשורים בסטוריטיילינג, ביכולת להעביר סיפור מעניין במדיות השונות.

הרצאות מבוקשות

כבר שני עשורים שאסף ליברמן עובד בניסיון לחלץ ממרואיינים את האמת. אם זה פוליטיקאי שמשקר, עורך דין שמנסה להגן על הלקוח שלו, מוזיקאי שעשה את האלבום המצליח של חייו או אנשים שאיבדו את חייהם ברגע. בדרך הוא למד משהו על האופן שבו מייצרים את האווירה הנכונה כדי לשמוע מה מסתתר בין השורות ואיך גורמים לאנשים לחשוף מה באמת מסתובב להם בראש. בהרצאה נחזור לרגעים דרמטיים בקריירה של ליברמן כמראיין וננסה להבין איך מייצרים רגעים כאלה גם ביום יום.

אסף ליברמן בניתוח מעמיק על המצב הפוליטי-חברתי בישראל בשנת 2020. על ממשלת האחדות שנכשלה, על המאבק בקורונה ועל עתידו של בנימין נתניהו ובעצם – של כולנו.

במהלך שנות ה-80 פעלו המוסד, חיל האוויר והשייטת בשטח מדינת סודאן במבצע חשאי להעלאת יהודי אתיופיה. כסיפור כיסוי, המוסד הקים כפר נופש וניהל אתר צלילה פיקטיבי בחופי סודאן, ובמשך 4 שנים שימש אותו כפר נופש מצליח בסיס להברחת יהודים לישראל. כך בעצם הצליחו לבצע את אחד המבצעים החשאיים והנועזים ביותר שניהלו המוסד, חיל האוויר והשייטת יחד. בתחקיר המעמיק שערך אסף ליברמן מדברים האנשים שתכננו, ניהלו וביצעו את המבצע.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הרצאות לנשים,השראה,זוגיות,מוזיקה,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מופעים,צחוק והומור,קיימות ויזמות חברתית

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,משפט ומדינה,פלילים

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,חנוכה,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,פסח,צבא ומדינה,ראש השנה

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,השראה

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הנחיית אירועים,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,יום העצמאות,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,צבא ומדינה

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הגיל השלישי,השראה,חנוכה,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום העצמאות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,משפט ומדינה,פסח,ראש השנה

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הגיל השלישי,הרצאות לנשים,השראה,מרצים לחוגי בית

order lecture by - אסף ליברמן