אריה מליניאק מרצה

אריה מליניאק

אריה מליניאק - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

אריה מליניאק מאמן נבחרת ישראל לשעבר בכדורסל, ניהל את בית הספר למאמנים במכון וינגייט. מגיש תוכניות ספורט ו"איפה הכסף" עם ליאת רון ברדיו ללא הפסקה FM103. כיום, עיקר עיסוקו של אריה מליניאק הוא אימון עסקי. קאוצ'ינג בגישה מיוחדת המבוססת על הרעיון שכל סיטואציה בחיים ובעסקים ניתן לנהל כמשחק. במשחק יש כללים, משתתפים, פעולה בתנאי חוסר ודאות, לוח תוצאות מוגדר בזמן. המשחק הופך את הלקוחות לאוהדים.

הרצאות מבוקשות

המציאות המשתנה מחייבת אותנו לחשוב ולפעול מחוץ לקופסא, זו בעיה כי המוח פועל בתבניות. האם יש נוסחה לחדשנות? במה נמדדת חדשנות אמיתית?  מה השאלות שאדם צריך לשאול את עצמו כדי לשנות צורת חשיבה? 75-90 דקות מרתקות. שילוב תכנים חדשים, עם ניסיון של אלפי הרצאות ומופעים. שיחה משעשעת עם מנהלים, צוותים ועובדים, מותאמים לכל לקוח. מסרים מורכבים בגובה העיניים. האנלוגיה בין עולם האימון לתחום הניהול מובנת כיום מאליה, ממיצוי הפוטנציאל האישי ועד בניית צוות מנצח שגדול מסך חלקיו. הנעה לפעולה לתוצאות בלתי רגילות בתנאים של חוסר ודאות.

בלי פירוטכניקה, ישר לפרצוף, אריה מליניאק חוזר לבסיס, לימים בהם העביר את המסרים החדים והמדויקים שלו ללא מצגות וסרטונים. איך הופכים בעיות להזדמנויות? מה מבדיל בין אלוף לבא אחריו? איך מתרגמים מנהיגות ניהולית לתוצאות? מה אפשר ללמוד וליישם מארגונים מצליחים בתחומים אחרים? איך חוזרים לחוכמת המשחק שהביאה לכולנו הצלחות בתקופה של הטרום מחשבים והאינטרנט?

זה לא מקרה שאותם אנשים ואותם גופים מנצחים שוב ושוב. יש נוסחה להצלחה שעובדת בכל תחום ובכל מצב. "לנצח זה מקצוע" זו הרצאה שמבוססת על ספר בשם זה, פרי עטו של אריה מליניאק שיצא לאור לאחרונה. אפשר ללמוד להגדיר את הכללים ולשחק על פי הם. לזהות מה עוצר ולשחרר. פסקי זמן לשינוי. שלוש שאלות שיעזרו לכם לבנות WAZE לעסק. מה מבחין בין צופים ביציע לבין שחקנים שפועלים ומשיגים תוצאות במגרש.

 

עסק לא יכול להתקיים בלי לקוחות, הבעיה שלקוחות באים והולכים. חלומו הרטוב של כל מנהל, להפוך את לקוחות לאוהדים. אוהדים נשארים ומביאים את החברים שלהם ובחינם. לא פחות חשוב להפוך את הלקוחות הפנימיים לאוהדים – העובדים, הספקים, המנהלים, המשפחה. מי הם הלקוחות (הפנימיים והחיצוניים) שאתם רוצים להפוך לאוהדים, מה הם צריכים! הרצאה מרתקת. שיטה שעובדת.

האם אפשר ללמוד להיות מנהיג? מה הופך מנהל למנהיג? איך מנהיגות צריכה לבוא לביטוי? איך מנהיגות ניהולית מתורגמת בסוף היום לתוצאות. תהליך בן ארבעה שלבים: מנהיגות ניהולית, מחוברות עובדים, חוויית לקוח, תוצאות עסקיות.

לקוחות ממליצים

זרעים גדרה
 

"התכנים היו מדוייקים, אופן העברת החומר היה חד וממוקד עם מסרים ברורים אשר ענו על המטרה והחוויה עצמה הייתה מרתקת ומלמדת.
תודה רבה"

מרצים שאולי יעניינו אותך

יעקב (ג'יי) לביא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

יעקב (ג'יי) לביא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,השראה

מאיה רוזמן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מאיה רוזמן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות להורים,הרצאות לנשים,חנוכה,יום האישה 2024,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,פסח,ראש השנה,שבועות

הילה אלפרט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הילה אלפרט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הנחיית אירועים,השראה

ישראל אהרוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

ישראל אהרוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,השראה

גיל חובב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל חובב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,השראה,יום ירושלים,ילדים ומשפחה,מוזיקה,ספרות וסופרים,צחוק והומור,שבועות

מעיין קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מעיין קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות להורים,הרצאות לנשים,השראה,יום האישה 2024,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לחוגי בית

נדב מאירסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נדב מאירסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה

הגר פיינר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הגר פיינר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,בתי ספר,הרצאות לנשים,חזרה ללימודים ולבתי ספר,יום האישה 2024,מוטיבציה, מצוינות והעצמה

order lecture by - אריה מליניאק