ארי דוידוביץ' מרצה

ארי דוידוביץ'

ארי דוידוביץ - מרצה
עברית , אנגלית

קורות חיים

במאי, מפיק וכותב מוערך. סרטיו הוקרנו בבית הקולנוע, שודרו במיטב ערוצי הטלוויזיה והשתתפו בפסטיבלים בארץ ובעולם. סרטו האחרון, ״תרצה אתר: ציפור בחדר״, יצא ב-2015.

דוידוביץ׳ נולד וגדל בחיפה. בגיל 13 צילם את סרטו הראשון בפילם, אבל הסרט נשרף בפיתוח והוא פנה לקריירה בתחום העיתונות והתקשורת. בצבא שירת כקצין שלישות בחיל השיריון, והגיע לדרגת רס״ן במילואים. הוא בוגר אוניברסיטת חיפה בחוגים לפסיכולוגיה ובי.איי כללי במדעי הרוח, ומוסמך האוניברסיטה העברית בתקשורת המונים. את הכשרתו הקולנועית למד בעצמו תוך התבוננות בעבודתם של יוצרי קולנוע בולטים.

הקריירה של דוידוביץ׳ מתפרסת בין היותו במאי, מפיק וכותב. סרטיו הוקרנו בבית הקולנוע, שודרו במיטב ערוצי הטלוויזיה והשתתפו בפסטיבלים בארץ ובעולם.

בין סרטיו כבמאי: ״תרצה אתר: ציפור בחדר״ (2015) המביא לראשונה למסך את סיפור חייה ומותה המסתוריים של המשוררת האהובה תרצה אתר (פרס השופטים בפסטיבל הקולנוע חיפה); "אלוף העולם שלי" (2010), על מסעו של אלוף האיגרוף מרחב מוהר בדרך לאליפות העולם; ו"מחכים לגודיק" (2007), סרט דוקו המביא את סיפור עלייתו ונפילתו של מלך המחזמר גיורא גודיק. כמפיק: "כל הבקרים השמחים", ״חלומות של דובים" וסדרות הסרטים ״דוקו-צ'אלנג' ישראל", פרוייקט תחרותי שיזם וניהל.

ניסיונו המקצועי כולל מגוון תפקידים בכלי התקשורת המשודרת והכתובה – בין השאר כעורך תוכניות תרבות בטלוויזיה וכעיתונאי כותב ועורך בעיתונים וכתבי עת. לצד העשייה הקולנועית, דוידוביץ׳ משמש כיום עורך ראשי של תחרות "יוצרים ברשת", ליצירת תכני וידיאו דיגיטליים, מטעם איגוד המפיקים בשיתוף YouTube, ועוסק ביזמות תרבותית מגוונת.

הרצאות מבוקשות

חייה ומותה המסתוריים של המשוררת והפזמונאית הישראלית האהובה תרצה אתר, בתו של גדול המשוררים, נתן אלתרמן. המפגש כולל הקרנת הדוקו המרגש שיצר דוידוביץ׳, המביא לראשונה למסך את סיפור חייה ופורט על נימי הנפש. ההרצאה מתובלת בסיפורים מרתקים על הכנת הסרט, גילויים על המיתוס של משפחת אלתרמן ומערכת היחסים הטעונה בין תרצה אתר לבין אביה.
* הרצאה זו ניתן להזמין גם בשילוב מופע מוסיקלי של המוסיקאי נתן סלור, בנה של תרצה אתר, שידבר עם הקהל ויבצע כמה משירי אמו.

עלייתו ונפילתו של מלך הבידור של שנות השישים העליזות, גיורא גודיק, שהביא לישראל את מחזות הזמר הגדולים של ברודוויי, אך נמלט מהארץ באישון לילה. המפגש כולל הקרנה של הדוקו הקצבי והמרגש שיצר דוידוביץ׳, בלווית סיפורים מרתקים על הכנת הסרט, על המפגש עם בני משפחתו של גודיק, ועל ישראל של שנות השישים והשבעים.

סיפורו של אלוף ישראל באיגרוף, מרחב מוהר, שיוצא לארה״ב להגשים את חלומו כנגד כל הסיכויים – להפוך אלוף העולם באיגרוף. המפגש כולל הקרנת הדוקו המרתק, העוקב אחר מסע ההישרדות שלו באמריקה, עד לאותו קרב שהופך במפתיע לקרב על זהותו כמתאגרף וכאדם. בנוסף להרצאת יוצר הסרט דוידוביץ׳, ניתן לשלב מפגש עם גיבור הסרט הכריזמטי, כוכב ״רוקדים עם כוכבים״.

למה כדאי להזמין הרצאה של ארי דוידוביץ'

כיוצר סרטים, דוידוביץ׳ הוא מספר סיפורים מיומן. במרכזה של כל אחת מהרצאותיו המרתקות ניצב אחד מסרטיו הבולטים, המוקרן במלואו או בחלקו וכובש את לב הקהל. להרצאות עצמן דוידוביץ׳ מביא ערכים מוספים – מתחומי התרבות, התקשורת, ההיסטוריה והאמנות – והופך את האירוע לאירוע תרבותי שלם ומספק, הזוכה להצלחה רבה בקרב קהלים מגוונים.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דן דן בולוטין

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

גיל שוחט

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות

חיליק מגנוס

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

מירי דוידוביץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - ארי דוידוביץ'