ד"ר אשר עידן מרצה

ד"ר אשר עידן

אשר עידן - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

ד"ר אשר עידן סיים תואר שני ועבודת דוקטורט בנושא פילוסופיה של המדע והלמידה באוניברסיטת ת"א. בדוקטורט חקר את המתודולוגיה המשותפת למחשבה המדעית והמחשבה הארגונית. עובד כמרצה באוניברסיטאות, בהנהלות ובמרכזי מחקר ופיתוח, בנושא שימושי אינטרנט חדשניים בלמידה ובניהול.

ד"ר אשר עידן מרצה בפקולטה לניהול בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב. עידן מרצה בתחומי ניהול ומודיעין והמגמות העתידיות של החינוך והכלכלה באוניברסיטת בר-אילן, ובאוניברסיטה הפתוחה. בנוסף, עידן מרצה וכותב על רשתות חברתיות, דור הY, גלובליזציה, וטכנולוגיות חדשניות. כמו כן, עידן מטמיע רשתות חברתיות ככלי לתקשורת פנים ארגונית וככלי ניהולי.

ד"ר עידן יועץ ומרצה בתחום השפעות ניהוליות של האינטרנט בתחומים כמו: שיווק, משאבי אנוש, מכירות, מחקר ופיתוח, ושירות לקוחות להנהלות ומרכזי המחקר והפיתוח של החברות הגדולות בישראל כגון: מיקרוסופט, המטכ"ל, סלקום, פרטנר, סופרפארם, אמדוקס, שר החינוך ומנכ"ל משרד החינוך, ראש הממשלה ועוד.

ד"ר עידן הוא המרצה היחיד בישראל, שפירסם ספר בנושא הרשתות מפרספקטיבה בין תחומית: "הכוח החמישי, כוח הרשת" בהוצאת ידיעות אחרונות.

הרצאות מבוקשות

למה ביטקוין זינק ב 2500%, תוך שנתיים? מה זה ביטקויין ולמה הוא רק הסנונית הראשונה של רשת הכסף, שנקראת בלוק-צ'יין. איך כורים ביטקויין, איפה קונים ומוכרים אותו, למה הוא עלה במאות אחוזים תוך שנה? מי מחליף את הבנקים בעידן הביטקויין?. מודל מגרש המשחקים, הביטקויין כאסימון במגרש המשחקים, השידרוג של איתריום כפלטפורמה להנפקות של כסף פרטי לכל קהילה ולכל חנות. בקורס נלמד בפירוט איך הביטקויין הוא הכסף של דור הרשת

 

 

 

 

כלכלת הרשת במעבר משוק תכנים של 3 טריליון דולר, לשוק של כל דבר ב30 טריליון דולר. מרשתות של וידאו וטקסט כמו פייסבוק ויוטיוב, לרשתות של כסף (ביטקויין), חשמל (טסלה), תחבורה (גט טקסי, אובר), אירוח ונדלן (איירביאנבי, ויוורק), ייצור (מדפסות תלת מימד), ורובוטים (גוגל). הכסף החדש והכלכלה החדשה מצריכים מבנים ארגוניים חדשים וסגנונות ניהול חדשניים

 

איך לנהל את דור צעירי הרשת. המקצועות שיוחלפו על ידי רובוטים: טבלת דירוג הסיכונים מבחינת מקצועות ומבחינת מיומנויות. מה זה ניהול רישתי וארגון רישתי. הארגון המבוזר. הורדת עלויות, גידול במכירות, זינוק באמון. הדגמה באמצעות הרשת החברתית של החשמל. טסלה, פאנלים סולריים, טורבינות רוח, ייצור חשמל בכל בית. מכוניות חשמליות. שרינג אקונומי יצרני.  הפסיכולוגיה והסוציולוגיה של הצרכנות של דור צעירי הרשת מול דור מבוגרי הספר. מרכישה לגישה. שיתוף בתחבורה באובר וגט טקסי. שיתוף בתיירות באיירביאנבי. שיתוף בעבודה בויוורק ובמיקסר. שרינג אקונומי צרכני

 

למה פריצת הדרך הגדולה באינטליגנציה מלאכותית התרחשה בשנת 2014, לאחר 60 שנות קיפאון? ממכונה מתוכנתת למכונה לומדת. האם מכונה לומדת היא בן אדם או רשת לומדת? האם הרובוט יקום על יוצרו? אינטואיציה מלאכותית ורגש מלאכותי. 80 מיליארד הנוירונים במוח, כיער ענק עם קשרים בין עצים. לכל נוירון-עץ יש כעשרת אלפים ענפים ושורשים, שמחוברים לענפים ולשורשים של העץ השני. רשת נוירונים מלאכותית או פרצפטרון. רשת נוירונים מלאכותית עמוקה מנצחת את אלופי העולם בכל תחום. מכונות לומדות נגד מכונות לומדות.

למה כדאי להזמין הרצאה של ד"ר אשר עידן

ההרצאות של ד"ר אשר עידן מציגות בצורה פשוטה ומעניינת את הנושאים הכי חדשניים והכי מורכבים בתחום ,כמו: מהפכת הרשתות החברתיות בכלכלה, בחינוך, בתקשורת, בקריירה, בתרבות ובפוליטיקה. התפשטות הרשתות החברתיות מתחומי התוכן (פייסבוק, יוטיוב), לתחומי הכספים (ביטקויין, ארנק וירטואלי), הרובוטים, התחבורה (גט טקסי, אובר), הנדל"ן ועוד.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אטילה שומפלבי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

גיא מרוז

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

אורלי וילנאי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות לנשים

אלון בן דוד

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

צבי יחזקאלי

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת

איתי אנגל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

עמרי אסנהיים

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

נינו אבסדזה

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,מרצים לחוגי בית

order lecture by - אשר עידן