תא"ל (במיל') בנצי גרובר מרצה

תא"ל (במיל') בנצי גרובר

בנצי גרובר - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

בעל תואר מהנדס במיקרו מחשבים ובאלקטרוניקה ותואר Ph.D במדעי ההתנהגות.

הוא הקים וניהל מספר חברות בהיי טק, חברות העוסקות בנדל"ן ובבנייה ובתחום הרפואי. חלקן בעלות מחזור שנתי של כ 100 מליון ש"ח.

כיום הוא דירקטור במספר חברות, ביניהן דירקטוריון של ראדא אלקטרוניקה הנסחרת בנאסדק, דירקטור ויו"ר ועדת ההשקעות של קרנות הנאמנות של תמיר פישמן ( השקעות בהיקף של כ 1.5 מליארד ש"ח ), חבר הנהלה של חברת "דעת" תיירות ועוד.

חבר בהנהלות של אירגונים שונים: הנהלת ישיבת הר עציון והנהלת המדרשה לבנות במגדל עוז, הנהלת מוסדות אור תורה (17 מוסדות) וחבר ועדת חינוך וועדת כספים, הנהלת מכללת הרצוג המעניקה תואר ראשון ושני (מעל 2,000 סטודנטים), ועדות האתיקה של בתי החולים הפסיכיאטריים כפר שאול ואיתנים, אגודות הידידים של בית החולים הפסיכיאטריים כפר שאול איתנים ובאר שבע ועוד.

הוא הקים את "חסד בשטח" המאמץ במסגרת המילואים כ 36 מוסדות מהחוליות היותר חלשות בחברה. בתי חולים פסיכיאטריים בירושלים ובבאר שבע, מחלקות אונקולוגיות ברמב"ם ובהדסה, הכפר לאוטיסטים עלה נגב, עמותת קו לחיים, עמותת לב בנימין, מעון מוריה לילדים פגועי מוח ואוטיסטים, הבית הפתוח, בית האומן, דירות של שק"ל , חרשים אילמים ועוד.

 

הרצאות מבוקשות

הרצאה על מנהיגות וניהול. בהרצאה גרובר יסביר אך כל מנהל יכול לגרום לעובדיו למצות את הפוטנציאל שלהם בעזרת שלושה שלבים להבין, לגעת ולהניע. ההרצאה קלילה וקולחת , משולבת בהומור ודוגמאות.בהרצאה יסביר כיצד ניתן להבין – כיצד להפוך אותם לקהילה, משפחה, כיתה- לקבוצה. איך מבינים אותם?     באיך לגעת באנשים- לא פיזית כמובן, אלא ממש איך להצליח להגיע אליהם ולחוש אותם. ואיך להניע –  הנתינה היא הדבר שמחבר את הכל, נתינה משותפת שהופכת את האנשים לבסוף למשהו אחד. החלק המאחד של הכל. הנתינה היא התרומה לקהילה, לקבוצה. אנשים רוצים להיות בצד הנותן.

 

חוויה מרתקת של הבנת הגורמים שבאמת משפיעים על קבלת החלטות משמעותיות בכל תחומי החיים. מתברר שיש קשר רופף בין הדרך הלוגית והניתוח המחקרי שאמורים להוביל לקבלת החלטות, למה שבאמת מניע אותנו. ההרצאה עוסקת בניתוח יסודי של כל גורמי קבלת ההחלטות האסטרטגיות כאשר בדרך כלל המניעים יושבים במקומות שונים לגמרי ממה שצפוי או נראה.
הרצאה מליאת הומור וחיוכים הנותנת לנו זוית ראייה חדשה ומאוד מועילה על ההחלטות שאנו אמורים לקבל ועל ההחלטות אסטרטגיות שנלקחות על ידי מדינות או קונצרנים עסקיים סביבנו.

 

איך אותו הקוד מיושם בלחימה , בעולם העסקים ובחיי היום יום.
מלווה בסרטי וידאו ודוגמאות מהשטח.

למה כדאי להזמין הרצאה של תא"ל (במי'ל) בנצי גרובר

"מבקשת לספר בהתרגשות על ההרצאה המדהימה של בנצי גרובר בבית הספר.
ההרצאה הייתה מלאת הומור, רלוונטית, חכמה, עם מסרים רבים ותובנות בהירות, המתאימות לקהל המורים ובוחנות את מאפייני קהל היעד שלנו.. אלו בדיוק התכנים בהם רצינו להתמקד השנה.
ההרצאה ריגשה את קהל המורים ותגובותיהם הנלהבות, הובעו בקול רם..
בנצי הוא מרצה בחסד, איש מעורר השראה.. מומלץ בחום רב!"

אורית לוי
סגנית פדגוגית ק.בן גוריון נס ציונה

מרצים שאולי יעניינו אותך

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הרצאות לנשים,השראה,זוגיות,מוזיקה,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מופעים,צחוק והומור,קיימות ויזמות חברתית

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,משפט ומדינה,פלילים

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,חנוכה,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,פסח,צבא ומדינה,ראש השנה

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,השראה

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הנחיית אירועים,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,יום העצמאות,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,צבא ומדינה

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הגיל השלישי,השראה,חנוכה,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום העצמאות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,משפט ומדינה,פסח,ראש השנה

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הגיל השלישי,הרצאות לנשים,השראה,מרצים לחוגי בית

order lecture by - בנצי גרובר