גדי ליבנה מרצה

גדי ליבנה

עברית

קורות חיים

גדי ליבנה קריין ושדר רדיו ישראלי, מכוכבי הרדיו הגדולים והותיקים בארץ. הוא נחשב שותף פעיל למהפכת הרוק הישראלי של תחילת שנות ה-70.
מצעד הפזמונים העבריים של גלי צה"ל בימיו של ליבנה, נחשב כאבן בוחן לפופולריות של הזמרים הישראליים.מבקר הרדיון משה בן שאול במעריב כתב עליו פעם: "גיליתי סוד נורא במדינה. סופר לי כי גורלם של זמר או זמרת צעירים להתפרסם, להצליח, לפלס דרך, תלוי בארץ הזאת בבחורצ´יק צעיר, שעדיין לא מלאו לו 25 שנה והוא מטיל חיתתו על חדשים לבוא. שמו גדי ליבנה, והוא בסך הכל עורך מצעד הפזמונים העברי של גלי צה"ל"…
גדי ליבנה היה האיש שיזם את הרעיון להפיק בגל"צ מופע פומבי שבו יבצעו אמנים מוכרים שירי משוררים, שיולחנו במיוחד למסגרת זו וכך נולדה סדרת "ערב שירי משוררים של גלי צה"ל", שהשירים שבוצעו בה הפכו לנכסי צאן ברזל במוזיקה הישראלית כמו: "אומרים ישנה ארץ", "כשאלוהים אמר בפעם הראשונה" ואחרים.
ליבנה מילא שורה של תפקידים, בהם: מנהל תחנת הרדיו רדיו צפון, זכיינית של הרשות השנייה ומנהל מחלקת תמלוגים וזכויות יוצרים בפדרציה הישראלית לתקליטים (IFPI).
כיום משדר גדי ליבנה ברשתות קול ישראל 88fm ורשת ג´, אך עיקר עיסוקו בהוראת קריינות ומקצועות הרדיו. הדריך תלמידים למשחק ב בית צבי וגם הכשיר כמה מחזורי קריינים במסגרת הקד"צ של גל"צ. ליבנה מספק את קולו לתשדירים רבים, לסרטי תדמית ולהקלטות שונות וכן מנחה אירועים, מופעים וטקסים.

הרצאות מבוקשות

הרדיו מת? בתהליך גסיסה?ההרצאה עוסקת בהנחה הרווחת בציבור כי השכלולים הטכנולוגיים היו אמורים, לכאורה, למחוק את הרדיו ממפת אמצעי המדיה. ואולם, הטיעונים המועלים בהרצאה המרתקת הזאת, מוכיחים כי אין הדבר כך כלל וכלל, ובכמה מובנים אף יש לרדיו יתרונות אפילו בדור הטכנולוגי הנוכחי. ההרצאה מלווה בדוגמאות רבות וגדי מאפשר לקהל לשאול שאלות ולהעיר הערות.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אטילה שומפלבי

מרצה בנושאים: הנחיות,תקשורת ואקטואליה

גיא מרוז

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,תקשורת ואקטואליה

אורלי וילנאי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות לנשים,תקשורת ואקטואליה

אלון בן דוד

מרצה בנושאים: הנחיות,תקשורת ואקטואליה

צבי יחזקאלי

מרצה בנושאים: תקשורת ואקטואליה

איתי אנגל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,תקשורת ואקטואליה

עמרי אסנהיים

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,תקשורת ואקטואליה

נינו אבסדזה

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות לנשים,מרצים לחוגי בית,תקשורת ואקטואליה

order lecture by - גדי ליבנה