ג'ודי ניר מוזס שלום מרצה

ג'ודי ניר מוזס שלום

ג'ודי ניר מוזס שלום - מרכז המרצים
עברית

קורות חיים

ג'ודי (יהודית) מוזס נולדה ברמת גן, בת לפולה ונח מוזס, בעלי השליטה בעיתון "ידיעות אחרונות", בת שלישית אחרי גלעד מוזס, שנהרג בתאונת דרכים (1959), וארנון מוזס, המוציא לאור של עתון "ידיעות אחרונות". היא אחותה הגדולה של תמי מוזס, בעלת שליטה בחברות ישראליות שונות, וקרויה על שמו של סבה, איש התקשורת יהודה מוזס.

את שירותה הצבאי עשתה ג'ודי כמלוות אנשי ציבור בשדה דב. לאחר מכן למדה בחוג לקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב. בשנת 1982 נישאה לעיתונאי עמירם ניר ולשניים נולדו שני בנים. בשנת 1985 נדרס אביה למוות, והבעלות על העיתון עברה לידי אמה, פולה. בשנת 1988 נהרג בעלה, עמירם ניר, בהתרסקות מטוס מסתורית.
בשנת 1993 נישאה לחבר הכנסת מטעם מפלגת הליכוד סילבן שלום, המכהן כיום כשר התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים, והשר לפיתוח הנגב והגליל ולשיתוף פעולה אזורי, עורך דין ורואה חשבון בהכשרתו. לשניים נולדו שלושה ילדים.
בנוסף להיותה בת למשפחה העוסקת בתקשורת, ולהיותה עצמה בעלת שליטה תקשורתית, כתבה ג'ודי במשך שנים במוסף "7 ימים" של "ידיעות אחרונות" וכותבת גם כיום. היא מגישה תוכנית רדיו קבועה בשם "השבוע על פי ג'ודי" ברשת ב, והתארחה במספר גדול של תכניות טלוויזיה. במשך מספר שנים הנחתה מוזס תוכניות טלוויזיה ובהן "ג'ודי", "ג'וד לאק", "מועדון המבקרים" ועוד.
בשנת 2012 נבחרה ג'ודי ליו"ר כבוד של האספה הכללית השנתית של הקרן הישראלית למען יוניסף. חודשים ספורים אחר כך הודיעה על התפטרות לאחר קמפיין להדחתה, בעקבות התבטאויות שלה במהלך מבצע "עמוד ענן".
ג'ודי פעילה מאוד ברשתות החברתיות, פייסבוק, טוויטר ואינסטאגרם, וידועה כאחת שאומרת את דעתה האמיתית.
היא מתפקדת כיו"ר עמותת "חום" העוסקת במתן סיוע במזון, ביגוד וחוגי העשרה לאלפי ילדים. בשנה האחרונה החלה במיזם של היכרות בין נשים וילדים ערבים לישראלים למען השלום.

 

הרצאות מבוקשות

סיפורה האישי של ג'ודי עובר בצל העיתון הגדול במדינה, שני הבעלים שהיו והינם בחייה, משפחתה בצל העיתון וסיפוריהם הדרמטיים, עולם התקשורת הישראלי, רשתות חברתיות, שכר נשים בישראל, אחורי הקלעים של הפוליטיקה בארץ, והכל דרך עיניה של ג'ודי.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אטילה שומפלבי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

גיא מרוז

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

אורלי וילנאי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות לנשים

אלון בן דוד

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

צבי יחזקאלי

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת

איתי אנגל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

עמרי אסנהיים

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

נינו אבסדזה

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,מרצים לחוגי בית

order lecture by - ג'ודי ניר מוזס שלום