דורית פלד הרפז מרצה

דורית פלד הרפז

דורית פלד הרפז - מרכז המרצים לישראל
עברית זום

קורות חיים

השחקנית ויוצרת התיאטרון דורית פלד הרפז, שכתבה ביימה ושיחקה בהצגות שזכו לאהדת הקהל (נשים מדברות נשים, נישואים וחיות אחרות, אלוהים משאיר סימנים ועוד) יצרה את הדמות גיציה קוחנה שפרצה לתודעה בתכנית הרדיו "קול שישי" ברשת ב' ואחר כך בהצגה "יומנה של פולניה".
גיציה שהיא מומחית בינלאומית לחשובה שלילית – זכתה לתהודה גדולה בקרב המאזינים וסחפה אחריה מעריצים רבים.

בהרצאה מפגישה דורית את הקהל עם הדמות. בהתחלה גיציה קוחנה מספרת על קורותיה ועל תורתה השלילית ואז מספרת היוצרת על הדמות ועל עצמה והאם גם עבורה "שלילי זה החיובי החדש" 

 

הרצאות מבוקשות

סיפורה הלא ייאמן של השחקנית והמחזאית דורית פלד הרפז על סוד שקיבלה למשמרת עבור סבתה.
זהו סיפור על יצירה משפחה ואהבה גדולה.

 

השחקנית והקומיקאית המוכשרת מגישה לקהל ארבע דמויות של נשים מצחיקות, מרגשות, שנונות ואמיצות במונולוגים הלקוחים מתוך מחזות שהיא כתבה ("נשים מדברות נשים", "אלוהים משאיר סימנים", "אישה כמוני" ו"יומנה של פולניה")

דורית פלד הרפז, שחקנית ויוצרת תיאטרון העוסקת גם בדרמה תרפיה, מגישה הרצאה משעשעת ומעוררת השראה על הדרך שעשתה בחייה, על התפקידים שגילמה בתיאטרון, בסרטים ובחיים. הרצאה מעשירה המעניקה למאזינים מלבד הומור, גם ערך מוסף.

בהרצאה היא משתפת את המאזינים בימים בהם חשבה ״זהו. אין מה לעשות״ ובעצם זה היה הרגע בו נולדה דמות חדשה או מחזה או רעיון שהניע את חייה קדימה. הרפז שיצרה את גיציה קוחנה המומחית לחשיבה שלילית, מצליחה בהרצאתה להצחיק להפתיע ולעודד עם הדמות ודמויות אחרות שיצרה.

הרצאה מיוחדת שאין דומה לה ,החשיבה השלילית מאפשרת הומור רב שעוזר  "להציץ פנימה כדי לצאת החוצה".

ההרצאה מחולקת ל 2 – את החלק הראשון פותחת גיציה ובחלק השני, "מגיעה" היוצרת שלה – דורית. המבנה הזה מאפשר לקהל, לשמוע שתי נשים מוכשרות שלא פוחדות להגיד דברים שאחרים נזהרים בהם….מדובר בהרצאה שהיא בעיקר, לא שגרתית בעליל

למה כדאי להזמין הרצאה של דורית פלד הרפז

דורית פלד הרפז מביאה להרצאה צד חדש בתחום החשיבה החיובית הרווחת היום החברה. היא שנונה, מצחיקה ומאתגרת את המאזינים לחשוב "בפולנית".

order lecture by - דורית פלד הרפז