דורון נשר מרצה

דורון נשר

בלעדי דורון נשר - מרכז המרצים לישראל
עברית זום

קורות חיים

 

שחקן, איש רדיו, איש טלוויזיה, תסריטאי, סופר. מכוכבי הטלוויזיה והרדיו הגדולים של שנות השמונים והתשעים בישראל.
בעקבות אירוע מוחי איבד למשך 8 שנים את אחד הכלים הכי חזקים שלו – את השפה, את המילים. אף אחד לא ידע לומר לו אם אי פעם הדיבור יחזור אליו, ואם כן באיזה אופן. וכך מתוך אי הידיעה, ומתוך השקט שנכפה עליו, הוא יצא למלחמה של חייו. המלחמה על המילים.
דורון נשר מרצה מרתק, אמן מילים ובעיקר, אדם מעורר השראה. מחבר הספר "המוח שלי ואני" – עליו עמל דורון נשר בשמונה השנים האחרונות ונכתב דרך עדינה שריד מטפלת בריפוי בעיסוק שלא הרפתה ממנו וכתבה את כל מה שהכתיב לה.

המוח שלי ואני/דורון נשר
"המוח שלי ואני" הוא רומן אוטוביוגרפי אחר לגמרי – מעשה ספרותי שמספק הזדמנות חד־פעמית לעקוב אחרי התמודדות פיזית ונפשית עם פגיעה מוחית.

 

הרצאות מבוקשות

דמיינו לעצמכם שאתם מתעוררים יום אחד ומבינים שהכוח הכי חזק שלכם נלקח מכם.
זה מה שקרה לדורון נשר שאיבד באירוע מוחי את הכלי הכי חזק שלו, זה שעיצב את חייו האישיים והמקצועיים – הדיבור.
אף אחד לא ידע לומר לו אם אי פעם הדיבור יחזור אליו, ואם כן באיזה אופן. וכך מתוך אי הידיעה, ומתוך השקט שנכפה עליו, הוא יצא למלחמה של חייו. המלחמה על המילים.
המלחמה הזאת נמשכה שמונה שנים. שמונה שנים בהן עבר דרך בית חולים בלינסון, חצי שנה בבית לוינשטיין, ארבע שנים בשיקום ברעננה, והחוג לרכיבה של בית הלוחם. את הקרב הזה, הקשה, עזרה לו לתעד המרפאה שלו בעיסוק עדינה שריד, שכתבה את כל מה שהכתיב לה עד שיצא מסמך מטלטל, ספר שיצא לאור "המוח שלי ואני" ספר שזכה לאהדת הביקורות.
ועכשיו הקרב מגיע לשיא חדש. דורון נשר עולה לבד על הבמה.
במונולוג קורע לב. מצחיק מאוד ועצוב עוד יותר, הוא לוקח אותנו למסע מהשקט המוחלט שהשתרר עליו, אל שש המילים הראשונות שאותן הוא הצליח לבטא. שישה סיפורים מדהימים, בין העולם הזה לעולם הבא.

חוויה עוצרת נשימה, קורעת לב, מלאה בהומור ובתקווה.

לקוחות ממליצים

לירון זייד
 

דורון,
קודם כל תודה. תודה על הזכות לראות אותך במונולוג הזה. אני חושב שזה מונולוג חשוב. לא פחות. היטבת לתאר, בכמה רגעים קטנים מהחיים, מה באמת עבר עליך. מהמילים הגדולות של "אפזיה", "אירוע מוחי", "שיקום" - הצלחת לעשות זום אין לכל מיני רגעים קטנים שהפילו לי באופן אישי לא מעט אסימונים. הצלחתי לשעה קלה "להיכנס לראש שלך". ולדעתי זה דבר ענק שאתה עושה, זה ממש שירות לציבור.

אני חושב שהיית בשיאך. באמת. עם כל הכבוד לכל השנים ברדיו, ו"בלוז לחופש הגדול", והתפקיד ב"קרובים קרובים", אני חושב ששיא הקריירה שלך הוא המופע הזה. למה? כי תמיד היית אמן של מילים, הומור וטיימינג. זה כנראה כישרון מולד. אבל אחרי כל מה שעברת בשנים האחרונות, להרים כזה ערב מופלא, עשיר, עם סיפורים מעולים, פואנטות, קצב, ערב שבו אני גם צוחק וגם בוכה ובעיקר משתאה - זה לדעתי שבירת כל השיאים שלך אי פעם.
בקיצור, אין כמוך.

שירה גנור
 

מיכל ורשאי
 

רות גוטרמן
הופעה של דורון נשר בצוותא
 

מרצים שאולי יעניינו אותך

הדס אדלר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הדס אדלר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,בינה מלאכותית,הרצאות השראה,הרצאות לחוגי בית,הרצאות לנשים,חדשנות ועתידנות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,שיווק וקידום, שיווק דיגיטלי

דניאל וולפסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

דניאל וולפסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אלופים למרות הכל,הרצאות השראה,הרצאות לחוגי בית,הרצאות לחנוכה,הרצאות לנשים,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,עבודת צוות

order lecture by - דורון נשר