דורית רביניאן מרצה

דורית רביניאן

דורית רביניאן - מרצה
עברית

קורות חיים

דורית רביניאן נולדה וגדלה בכפר סבא, היכן שהוריה התיישבו לאחר עלייתם לארץ מפרס. בצבא היא שירתה ככתבת צבאית בעיתון "במחנה."

דורית רביניאן, מחברת הרומנים רבי המכר "סמטת השקדיות בעומריג'אן" (עם עובד, 1995), "החתונות שלנו" (עם עובד, 1999) ו"גדר חיה" (עם עובד, 2014). זוכת פרס וינר לספרות צעירה (1995), הפרס על שם אורד וינגייט (לונדון, 1999), פרס ראש הממשלה לסופרים עבריים (2002), פרס אקו"ם לעידוד יצירה (2009) ופרס ברנשטיין לרומן עברי (2015). רביניאן כתבה את התסריט לדרמה "הבחור של שולי", זוכת פרס האקדמיה לקולנוע (בימאי: דורון צברי, 1997) ואת ספר הילדים אז איפה הייתי אני? (עם עובד, 2006) ספריה של רביניאן מתורגמים ל-15 שפות ברחבי העולם.

הרצאות מבוקשות

שיחה פתוחה עם הסופרת דורית רביניאן בעקבות רב המכר המדובר "גדר חיה" והסערה הציבורית שהתעוררה סביב החלטת משרד החינוך שלא להכליל את הרומן בתכנית הלימודים. רביניאן, זוכת פרס ברנשטיין 2015, מספרת על תהליכי היצירה ועל מסעותיה הספרותיים.

למה כדאי להזמין הרצאה של דורית רביניאן

דורית רביניאן היא סטורי-טלר מדהימה. הדמויות בספר כל כך חיות שאפשר לנגוע בהן והדרך בה היא מציגה את הבעיה הקיומית שלנו מצליחה לשנות את תפיסתנו במקצת. הרצאתה היא חוויה עוצרת נשימה כשדורית רביניאן נותנת חיים לדמויות הספר בעוד מישור.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דן דן בולוטין

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

גיל שוחט

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות

חיליק מגנוס

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

מירי דוידוביץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - דורית רביניאן