דני אילון מרצה

דני אילון

דני איילון - מרכז המרצים
עברית , אנגלית

קורות חיים

דני אילון יליד תל אביב, קצין שריון במיל' ובעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת באולינג גרין באוהיו. הוא התחיל את דרכו כדיפלומט אחרי שסיים קורס צוערי משרד החוץ בשנת 1989.

אילון שירת כדיפלומט ישראלי 25 שנים. בין היתר יצג את ישראל בפנמה, במשלחת ישראל לאו"ם בניו יורק, בוועידות שלום בקמפ דיויד ושארם א שייח ואירגוניים בין לאומיים ברחבי העולם.

בשנים 1997-2002 היה אילון היועץ המדיני לראשי הממשלה שרון, ברק ונתניהו. לאחר מכן מונה אילון על ידי רה"מ אריאל שרון ושר החוץ שמעון פרס לשגריר ישראל בארה"ב. בתפקיד זה כיהן כארבעה וחצי שנים וזכה להערכה רבה בוושינגטון ובירושלים.

בשנת 2009 נבחר איילון לכנסת ומונה לסגן שר החוץ. כמו כן בשנת 2013 ייסד את ארגון ההסברה "האמת על ישראל" שזוכה להצלחה רבה ברשתות החברתיות עם מיליוני עוקבים ברחבי העולם.
אילון הוא מרצה מבוקש בארץ ובחו"ל ומופיע רבות בתקשורת המקומית והעולמית כולל ברשתות פוקס ניוז, סי.אן.אן, בי.בי.סי ורבות אחרות. בנוסף הוא משמש כמרצה אורח באוניברסיטת ניו יורק.

אילון הוא יו"ר "הוד איילון בע"מ"- חברת יעוץ לעסקים בינ"ל וגופי ממשל והוא יושב בחבר הנאמנים של אוניברסיטת ת"א, בית חולים מאיר וקרן לנטוס בוושינגטון.

הרצאות מבוקשות

האינטרסים הלאומיים והביטחוניים שלה, לאור השינויים במזרח התיכון ובעולם.

פיתוחים ישראליים מדהימים שמקדמים את יחסי החוץ שלנו עם מדינות מתפתחות ומפותחות כאחד. השינוי במצבה הגאופוליטי של ישראל לאור גילוי מאגרי הגז.

ממפגשים עם מנהיגים בעולם, דיפלומטים ערבים, הממשל האמריקני ועוד.

למה כדאי להזמין הרצאה של דני אילון

לדני אילון ניסיון עשיר בכל הקשור לדיפלומטיה הישראלית ואיך נתפסת ישראל בעולם. הרצאותיו נותנות נקודת מבט ייחודית אל מאחורי הקלעים של עולם הדיפלומטיה הן בישראל והן בעולם.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דן דן בולוטין

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

גיל שוחט

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

חיליק מגנוס

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

מירי דוידוביץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - דני אילון