דני זקן מרצה

דני זקן

דני זקן - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

עיתונאי אופטימי כזה שיראה את התמונה הכללית, עם הדברים הטובים והפחות טובים שבא, וידע לתאר אותה על כל היבטיה, עם הווה מציאותי וחזון מגוון ואופטימי לרוב.

זקן שימש בתפקידי עיתונאות בכירים ברשת ב של קול ישראל, שם היה כתב לענייני צבא, מתנחלים, פלסטינים, כנסת, כלכלה, חרדים ומפלגות חרדיות, דת, משטרה ספורט ועוד. עורך חדשות, עורך ומגיש יומני חדשות ותכניות אקטואליה וספורט. רכז מערכת ומנהל שידורים.

זקן בוגר תכנית נייט וואלאס לעיתונאים מצטיינים באוניברסיטת מישיגן, ובוגר תכניות לעיתונאות מתקדמת של אקדמיית הBBC. דני היה מרצה לתקשורת במרכז הבינתחומי בהרצליה. כיום כותב באל מוניטור, מגזין אינטרנטי בינלאומי, מנחה סדנאות תקשורת במכון מנדל למנהיגות ובאוניברסיטה העברית, מרצה אורח באוניברסיטת סן חוזה בקליפורניה ועוד.

יושב ראש אגודת העיתונאים ירושלים בעבר, חבר מליאת מועצת העיתונות, מאמן כדורעף וכדורשת, אב לשלושה וחבר קיבוץ מעלה החמישה .

הרצאות מבוקשות

ההשפעה הגוברת של מצרים וסעודיה, המעורבות בתהליכים אזוריים בסוריה תימן והפלשתינים, ההתעצמות הצבאית, התמיכה האמריקנית בעידן טראמפ (והישראלית) ומדוע זו הסיבה העיקרית לאופטימיות.

כיצד הצליח הארגון הפנאטי למשוך כל כך הרבה ליבות של צעירים מהמערב, איך ניצל את המלחמה בסוריה להתעצמותו הצבאית ומדוע בסופו של דבר קרס.

 

 

 

 

 

 

 

 

ההתייחסות של הציבור החרדי ומנהיגיו לשואה מורכבת ומעניינת, הרבה מעבר לביקורת עליה מדוע לא נוהגים חרדים לעמוד בצפירת הזיכרון. בהרצאה יענה העיתונאי דני זקן, המתמחה בחברה החרדית על שאלות מפתח בנושא השואה והחרדים.

מה היה מצבה של היהדות החרדית באירופה לפני המלחמה ומה קרה לה בעקבותיה?

מדוע "חוגגים" החסידים את זכרון השואה ב"הילולת אדמורי"ם"? ואיך מגויסת השואה להוכחת הדרך החרדית?

כיצד הצליחו רבים מראשי הקהילות החרדיות להימלט?

כיצד מנציחים החרדים את זכר הנרצחים בשואה?

מדוע חרדים רבים לא נוטים להשתתף באירועי וסממני יום הזיכרון לשואה ולגבורה?

רשות השידור, התאגיד, ערוץ 10, אימפריית מוזס ועוד, מה עומד מאחורי התקיפות החוזרות ונשנות של ראש הממשלה ומקורביו נגד התקשורת, למה בעצם הוא חייב תקשורת לעומתית למטרותיו הפוליטיות, ואיך התקשורת נהנית, אפלו מאוד מהתקפות אלה.

הקשר הגורדי בין ממשלות הימין למפלגות החרדיות ומה זה עושה למדינה, מה יעשה התיאבון הגובר למפלגות החרדיות אם לא יתמתנו, מה תפקיד העיתונות החרדית החדשה בגישה המקצינה של המפלגות ולמה דווקא החרדים העובדים והמשתלבים גורמים להקצנה הזו, אבל מעניקים את האופטימיות לשינוי אמיתי בחברה החרדית.

איפה הקאצ'? למה זה מעיד יותר מכל על חולשתו הגוברת של ארגון חמאס, האם דחלאן ישתלט על הרצועה בדרך למנהיגות ברשות, ומה יעשה ג'יבריל רג'וב בנושא. וגם, הקשר הישראלי למהלכים בשטח.

למה כדאי להזמין הרצאה של דני זקן

לדני זקן שפה קולחת ועשירה, ידע כללי נרחב, נקודת מבט ייחודית, מומחיות בנושאי ההרצאות, חוש הומור וניסיון עיתונאי ומחקרי רב מבטיחים כי הרצאה איתו לא רק תעשיר את מאזיניה, אלא תגרום להם לחשוב מחדש על הנושא המדובר, לספוג תובנות חדשות וליהנות משיח פתוח חיובי וכמעט ללא מגבלות של תקינות פוליטית.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הרצאות לנשים,השראה,זוגיות,מוזיקה,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מופעים,צחוק והומור,קיימות ויזמות חברתית

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,משפט ומדינה,פלילים

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,חנוכה,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,פסח,צבא ומדינה,ראש השנה

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,השראה

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הנחיית אירועים,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,יום העצמאות,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,צבא ומדינה

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הגיל השלישי,השראה,חנוכה,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום העצמאות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,משפט ומדינה,פסח,ראש השנה

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,הגיל השלישי,הרצאות לנשים,השראה,מרצים לחוגי בית

order lecture by - דני זקן