דרור רפאל מרצה

דרור רפאל

דרור רפאל - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

נשוי ואבא לשני ילדים.
איש תקשורת ומרצה באוניברסיטת אריאל.
משדר ברדיו 103 FM, לשעבר חצי מהצמד שי ודרור, כותב במעריב (כתב לארץ נהדרת), והשתתף בתוכניות טלוויזיה בערוצים השונים (זו ארצנו, מישהו בבית, מחוברים)
אחרי 17 שנה בתוכניות הומור וסאטירה, משדר בשנה האחרונה תוכנית אקטואליה עם ניסים משעל וספי עובדיה.
עם הידע שרכש (תואר ראשון בהוראת לשון ותואר שני בניהול סכסוכים ומשא ומתן מבר אילן), דרור הגיע למסלול החיים האמיתי וניסה לפרוץ אותו עם תעוזה, אומץ ולפחות שתי תהפוכות בדרך.

הרצאות מבוקשות

בהרצאה דרור רפאל מדבר על זוגיות שהתפרקה ועל זוגיות שיכולה להמשיך ולהתקיים ביחד ולחוד. דרור לא רואה בגירושים את הדרך היחידה לסיים נישואים – אלא מצביע על אפשרויות חדשות ומקוריות לנהל חיים בוגרים חופשיים, מאושרים ומשפחתיים.
בהרצאה מרתקת וכנה, הוא חושף את ההתלבטויות מסביב להחלטה לתת לסיפורו האישי פומבי, ומספר על התגובות הקשות שקיבל החל מסביבתו הקרובה ביותר, ועד לטוקבקים קשים ומרושעים.
בהרצאה רפאל מספר על הפרידה מאימא כשהיה בן 14 ואיך ההחלטה ההיא, להסתיר את מחלתה, משפיעה עליו עד היום. מההרצאה וסיפורו אפשר ללמוד הרבה על השינוי שעובר אדם במהלך החיים והיכולת של הסביבה להכיל את השינוי הזה – וגם הוא וגם הקהל יוצאים עם מסר אחד חשוב שתמיד נכון, אין זמן אחר ואין מישהו אחר שיכול לחיות את החיים שלכם. תחיו אותם כאן ועכשיו.

למה כדאי להזמין הרצאה של דרור רפאל

בהרצאה מרתקת וכנה, דרור רפאל חושף את ההתלבטויות מסביב להחלטה לתת לסיפורו האישי פומבי, ומספר על התגובות הקשות שקיבל החל מסביבתו הקרובה ביותר, ועד לטוקבקים קשים ומרושעים.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דן דן בולוטין

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

גיל שוחט

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות

חיליק מגנוס

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

מירי דוידוביץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - דרור רפאל