חמוטל ינאי מרצה

חמוטל ינאי

חמוטל ינאי - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

חמוטל ינאי נשואה כ 20 שנה ואם לשלושה ילדים. כל חייה חיה חיים נורמטיבים. שילבה קריירה, חיי משפחה, חיים חברתיים, התנדבות ועוד. לפני כשנתיים וחצי חוותה התקף מאני. כתוצאה מכך נאלצה משפחתה לאשפז אותה בכפייה בבי"ח לבריאות הנפש שלוותה עקב אבחנה שיש לה הפרעת נפש דו-קוטבית (מאניה-דיפרסיה). שם היא שהתה חודשיים במהלכם אוזנה בעזרת כדורים פסיכיאטרים. לאחר שהשתחררה, היא שיקמה בהדרגה את חייה תוך כוונה להפחית את האופי האינטנסיבי של חייה הקודמים. חמוטל רצתה להבין מה היו הנסיבות שהובילו לפריצת ההפרעה ככה פתאום, באמצע החיים. חמוטל הבינה שבוערת בתוכה הרצון לסייע למתמודדי נפש ומשפחותיהם. בנוסף, הרגישה חמוטל צורך לפעול בכדי לחולל שינוי בתפיסת החברה בנוגע לעולם בריאות הנפש. הגיע הזמן להפסיק את הפחד מעולם זזה, פחד הנובע מחוסר ידע והבנה של משמעות החיים עם מחלת נפש. לפני כחצי שנה פתחה חמוטל במסע הרצאות לקהל הרחב ולאוכלוסית מטפלי הנפש וגם למתמודדים ובני משפחותיהם.

הרצאות מבוקשות

במהלך ההרצאה המרתקת, האותנטית, הכנה והמרגשת משתפת חמוטל את הקהל בחוויה הקשה שעברה עליה, כמו גם על בני משפחתה. היא מגוללת את האירועים שהובילו לפרוץ המאניה, את הקושי לשכנע אותה לקבל טיפול ואת ההחלטה לבצע אשפוז בכפייה. חמוטל מספרת על תקופת האשפוז בבי"ח פסיכיאטרי וכן על תהליך השיקום ושינוי אורך החיים שלה כולל יציאה למסע הסברה לגבי עולם בריאות הנפש תוך שהיא משמיעה את קולם של אלו שמעדיפים לחיות בסתר ובבושה, חסרי סביבה תומכת, מבודדים ומנותקים, חוששים מהסטיגמה הקיימת בחברה שלנו.

למה כדאי להזמין הרצאה של חמוטל ינאי

הרצאתה של חמוטל ינאי מרתקת את הקהל שלא רגיל לשמוע על נבכי עולם בריאות הנפש מפיה של מתמודדת נפש שעברה את כל התהליך ומוכנה לדבר על זה. היא בעלת כריזמה ,יכולות ורבליות גבוהות ודיבור קולח מול קהל כולל שילוב הומור קל וסוף אופטימי ומעורר השראה. ההרצאה מרגשת ובהחלט מאירה את העולם הזה באור אחר וכתוצאה מכך, חמוטל מעוררת עניין בקרב אלו שעומדים בראש הטיפול בתחום במדינה ולפעול למען השינוי יחד איתם.

מרצים שאולי יעניינו אותך

הדס אדלר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הדס אדלר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אקטואליה ותקשורת,בינה מלאכותית,הרצאות לנשים,השראה,חדשנות ועתידנות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לחוגי בית,שיווק וקידום, שיווק דיגיטלי

דניאל וולפסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

דניאל וולפסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אלופים למרות הכל,הרצאות לנשים,השראה,חנוכה,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לחוגי בית,עבודת צוות

order lecture by - חמוטל ינאי