חנוך בודין מרצה

חנוך בודין

חנוך בודין - מרצה
עברית , אנגלית

קורות חיים

בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנים בניהול, מכירות, שיווק ושירות לקוחות, במלחמת לבנון הראשונה נפצע מרסיס בידו וכתוצאה מהפציעה נקטעה ידו הימנית. היה חבר במשך שני עשורים בנבחרת ישראל בשחייה. הוא נמנה לראשונה עם סגל המשלחת הפאראלימפית בשנת 1984 והשתתף 6 פעמים במשחקים הפאראלימפיים, שבר שני שיאי עולם, זכה בשמונה מדליות אולימפיות, מהן 2 מדליות זהב, ועוד 12 מדליות מאליפויות העולם. השתתף בסדרת הריאליטי "הישרדות הפיליפינים".
חנוך בודין הוא יליד קנדה, בהיות ילד עלה לישראל וגדל בעיר הדרומית באר שבע. הוריו ניצולי שואה, והוא גרוש ואב לשני ילדים. במהלך שירותו הצבאי כלוחם בחטיבת גולני השתתף במלחמת לבנון בה נפצע. כתוצאה מכך נקטעה ידו הימנית. בעקבות פציעתו עבר תקופת שיקום שלאחריה החל במסלול ספורטיבי.

חנוך בודין היה חבר במשך שני עשורים בנבחרת ישראל בשחייה. הוא נמנה לראשונה עם סגל המשלחת הפאראלימפית בשנת 1984, הוא השתתף 6 פעמים במשחקים הפאראלימפיים, חנוך בודין שבר שני שיאי עולם,
זכה בשמונה מדליות אולימפיות, מהן 2 מדליות זהב, ועוד 12 מדליות מאליפויות העולם.
חנוך למד באוניברסיטת תל אביב לימודי כלכלה וניהול, ניהול עסקי בכיר וחינוך גופני. לחנוך ניסיון עסקי של למעלה מ-15 שנים בניהול, מכירות, שיווק ושירות לקוחות בחברות מובילות במשק הישראלי. בשנים האחרונות עוסק בעיקר בעסקים פרטיים עם דגש על הקמת פרויקטים, כתיבת תכניות עסקיות ושיווקית וביצוען.
בשנת 2009 השתתף חנוך בתכנית "הישרדות הפיליפינים" בה היה לאחת מהדמויות הבולטות.
בשנים האחרונות פרסם את ספר בו הוא מספר את סיפורו האישי החל מפציעתו, ניסיונו המקצועי העשיר, משפחתו ועד לחוויותיו בתכנית "הישרדות".

הרצאות מבוקשות

פציעתו של חנוך בודין יצרה כיוון שונה ומשמעותי בחייו. במשך השנים הקדיש חייו בעיקר לפעילות ספורטיבית במסגרת נבחרת ישראל בשחייה, לילדיו ולבניית הקריירה המקצועית שלו- שנים אשר היו גדושות בעליות ומורדות, שנים רצופות הצלחה לצד משברים קשים. ההשתתפות שלו ב"הישרדות הפיליפינים" ב- 2009, הוכיחו לו כי הדרך, כפי שהוא מנסה להוביל, נושאת פירות חברתיים ומנטאליים לו ולסובבים אותו. בהרצאתו חולק חנוך עם הקהל איך בגיל 20 חייו השתנו מהקצה אל הקצה בעקבות פציעתו. חנוך מספר איך הצליח לעלות ממקום של נפילה, התמודדות עם נכות ואובדן אל מקום חזק, חיובי ומצליח – ממנו סלל לעצמו דרך חיים רצופה בהצלחות.

למה כדאי לך להזמין הרצאה של חנוך בודין?

חנוך מעביר את ההרצאה עם המון הומור, תוך שהוא מספר מחוויותיו השונות מהפציעה, דרך הישגיו הספורטיבי ועד ניסיוני הניהולי. ההרצאה מתאימה למי שרוצה ללמוד להתמודד עם משברים, לדעת איך להעצים הצלחות ולבנות קריירה משגשגת.

מרצים שאולי יעניינו אותך

פרופ' יעקב (ג'יי) לביא

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה

ד"ר מאיה רוזמן

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות לנשים

הילה אלפרט

מרצה בנושאים: אוכל,הנחיות,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה

ישראל אהרוני

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה

גיל חובב

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות השראה,הרצאות מצחיקות,יום ירושלים,מוזיקה

מעין קרת

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לחוגי בית

נדב מאירסון

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה

נטע ריבקין

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

order lecture by - חנוך בודין