חנוך בודין מרצה

חנוך בודין

חנוך בודין - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

חנוך בודין בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנים בניהול, מכירות, שיווק ושירות לקוחות, במלחמת לבנון הראשונה נפצע מרסיס בידו וכתוצאה מהפציעה נקטעה ידו הימנית. היה חבר במשך שני עשורים בנבחרת ישראל בשחייה. הוא נמנה לראשונה עם סגל המשלחת הפאראלימפית בשנת 1984 והשתתף 6 פעמים במשחקים הפאראלימפיים, שבר שני שיאי עולם, זכה בשמונה מדליות אולימפיות, מהן 2 מדליות זהב, ועוד 12 מדליות מאליפויות העולם. השתתף בסדרת הריאליטי "הישרדות הפיליפינים".
חנוך בודין הוא יליד קנדה, בהיות ילד עלה לישראל וגדל בעיר הדרומית באר שבע. הוריו ניצולי שואה, והוא גרוש ואב לשני ילדים. במהלך שירותו הצבאי כלוחם בחטיבת גולני השתתף במלחמת לבנון בה נפצע. כתוצאה מכך נקטעה ידו הימנית. בעקבות פציעתו עבר תקופת שיקום שלאחריה החל במסלול ספורטיבי.

חנוך בודין היה חבר במשך שני עשורים בנבחרת ישראל בשחייה. הוא נמנה לראשונה עם סגל המשלחת הפאראלימפית בשנת 1984, הוא השתתף 6 פעמים במשחקים הפאראלימפיים, חנוך בודין שבר שני שיאי עולם,
זכה בשמונה מדליות אולימפיות, מהן 2 מדליות זהב, ועוד 12 מדליות מאליפויות העולם.
חנוך למד באוניברסיטת תל אביב לימודי כלכלה וניהול, ניהול עסקי בכיר וחינוך גופני. לחנוך ניסיון עסקי של למעלה מ-15 שנים בניהול, מכירות, שיווק ושירות לקוחות בחברות מובילות במשק הישראלי. בשנים האחרונות עוסק בעיקר בעסקים פרטיים עם דגש על הקמת פרויקטים, כתיבת תכניות עסקיות ושיווקית וביצוען.
בשנת 2009 השתתף חנוך בתכנית "הישרדות הפיליפינים" בה היה לאחת מהדמויות הבולטות.
בשנים האחרונות פרסם את ספר בו הוא מספר את סיפורו האישי החל מפציעתו, ניסיונו המקצועי העשיר, משפחתו ועד לחוויותיו בתכנית "הישרדות".

כיום מכהן כדירקטור בקבוצת בריל.

הרצאות מבוקשות

פציעתו של חנוך בודין יצרה כיוון שונה ומשמעותי בחייו. במשך השנים הקדיש חייו בעיקר לפעילות ספורטיבית במסגרת נבחרת ישראל בשחייה, לילדיו ולבניית הקריירה המקצועית שלו- שנים אשר היו גדושות בעליות ומורדות, שנים רצופות הצלחה לצד משברים קשים. ההשתתפות שלו ב"הישרדות הפיליפינים" ב- 2009, הוכיחו לו כי הדרך, כפי שהוא מנסה להוביל, נושאת פירות חברתיים ומנטאליים לו ולסובבים אותו. בהרצאתו חולק חנוך עם הקהל איך בגיל 20 חייו השתנו מהקצה אל הקצה בעקבות פציעתו. חנוך מספר איך הצליח לעלות ממקום של נפילה, התמודדות עם נכות ואובדן אל מקום חזק, חיובי ומצליח – ממנו סלל לעצמו דרך חיים רצופה בהצלחות.

תוכן ההרצאה מכוון ומותאם לפי קהל השומעים

למה כדאי לך להזמין הרצאה של חנוך בודין?

חנוך מעביר את ההרצאה עם הרבה הומור, תוך שהוא מספר מחוויותיו השונות מהפציעה, דרך הישגיו הספורטיבי ועד ניסיוני הניהולי. ההרצאה מתאימה למי שרוצה ללמוד להתמודד עם משברים, לדעת איך להעצים הצלחות ולבנות קריירה משגשגת.

מרצים שאולי יעניינו אותך

יעקב (ג'יי) לביא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

יעקב (ג'יי) לביא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,השראה

מאיה רוזמן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מאיה רוזמן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות להורים,הרצאות לנשים,חנוכה,יום האישה 2024,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,פסח,ראש השנה,שבועות

הילה אלפרט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הילה אלפרט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הנחיית אירועים,השראה

ישראל אהרוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

ישראל אהרוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,השראה

גיל חובב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל חובב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,השראה,יום ירושלים,ילדים ומשפחה,מוזיקה,ספרות וסופרים,צחוק והומור,שבועות

מעיין קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מעיין קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות להורים,הרצאות לנשים,השראה,יום האישה 2024,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לחוגי בית

נדב מאירסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נדב מאירסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה

הגר פיינר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הגר פיינר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,בתי ספר,הרצאות לנשים,חזרה ללימודים ולבתי ספר,יום האישה 2024,מוטיבציה, מצוינות והעצמה

order lecture by - חנוך בודין