טל בשן מרצה

טל בשן

טל בשן - מרצה
עברית

קורות חיים

עיתונאית ועורכת בכירה, מרצה לתקשורת, מנחת ערבי ראיונות, בעלת טור אישי ברשת ב'. שימשה כתבת ועורכת בכירה במעריב 25 שנה וכשליחת מעריב בחוף המערבי של ארה"ב. לשעבר עורכת "במחנה" ומגזין "להיות הורים". כיום כתבת בכירה במגזין "סופהשבוע". מלווה את עולם התקשורת הכתובה ואת האירועים והאישים המרכזיים בישראל משנות השמונים ועד היום.

טל היא בתם של המראיין רפאל בשן והסופרת והמתרגמת רות בונדי, ומרצה מפרספקטיבה אישית ורב- דורית על העיתונות הישראלית ועל הדור השני לשואה.

הרצאות מבוקשות

סקירה היסטורית וחווייתית של מי שנולדה לזוג עיתונאים ידועים וכיהנה ככתבת ועורכת בכירה משך 25 שנה ב"מעריב"- על השינויים שעברו על העיתונות הישראלית בעשורים האחרונים עד למשבר האחרון ב"מעריב", בליווי אנקדוטות אישיות משעשעות ותובנות מעוררות מחשבה.

העיתונאית טל בשן, בתה של הסופרת והמתרגמת ניצולת השואה, רות בונדי, בשיחה וקטעי קריאה על מקומם של בני הדור השני לשואה בין דור ההורים, ההולך ונעלם, לדור הבנים- "הדור השלישי" (ולא מדובר בסמארטפונים).

דור ראשון, שני ושלישי- והרביעי בדרך? העיתונאית טל בשן, בתה של הסופרת ניצולת השואה, רות בונדי, מנהלת דיאלוג ארוך שנים על זכרון השואה עם אמה ועם בתה, השחקנית כרמל בשן- נצר. האם המסעות לפולין הם נכס- או נזק? מה מתסביכי הדור השני עבר לדור השלישי? כיצד ממשיכים את זיכרון השואה – והאם יש גם מקום להומור בכל זה? ערב של דיאלוג ומונולוגים בין אם ובתה- בצל הסבתא ניצולת השואה.

למה כדאי להזמין הרצאה של טל בשן

בשן מרצה מפרספקטיבה אישית ורב- דורית על העיתונות הישראלית ועל הדור השני לשואה.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אטילה שומפלבי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

גיא מרוז

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

אורלי וילנאי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות לנשים

אלון בן דוד

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

צבי יחזקאלי

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת

איתי אנגל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

עמרי אסנהיים

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

נינו אבסדזה

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,מרצים לחוגי בית

order lecture by - טל בשן