טל בשן מרצה

טל בשן

טל בשן - מרצה
עברית

קורות חיים

עיתונאית ועורכת בכירה, מרצה לתקשורת, מנחת ערבי ראיונות, בעלת טור אישי ברשת ב'. שימשה כתבת ועורכת בכירה במעריב 25 שנה וכשליחת מעריב בחוף המערבי של ארה"ב. לשעבר עורכת "במחנה" ומגזין "להיות הורים". כיום כתבת בכירה במגזין "סופהשבוע". מלווה את עולם התקשורת הכתובה ואת האירועים והאישים המרכזיים בישראל משנות השמונים ועד היום.

טל היא בתם של המראיין רפאל בשן והסופרת והמתרגמת רות בונדי, ומרצה מפרספקטיבה אישית ורב- דורית על העיתונות הישראלית ועל הדור השני לשואה.

הרצאות מבוקשות

סקירה היסטורית וחווייתית של מי שנולדה לזוג עיתונאים ידועים וכיהנה ככתבת ועורכת בכירה משך 25 שנה ב"מעריב"- על השינויים שעברו על העיתונות הישראלית בעשורים האחרונים עד למשבר האחרון ב"מעריב", בליווי אנקדוטות אישיות משעשעות ותובנות מעוררות מחשבה.

העיתונאית טל בשן, בתה של הסופרת והמתרגמת ניצולת השואה, רות בונדי, בשיחה וקטעי קריאה על מקומם של בני הדור השני לשואה בין דור ההורים, ההולך ונעלם, לדור הבנים- "הדור השלישי" (ולא מדובר בסמארטפונים).

דור ראשון, שני ושלישי- והרביעי בדרך? העיתונאית טל בשן, בתה של הסופרת ניצולת השואה, רות בונדי, מנהלת דיאלוג ארוך שנים על זכרון השואה עם אמה ועם בתה, השחקנית כרמל בשן- נצר. האם המסעות לפולין הם נכס- או נזק? מה מתסביכי הדור השני עבר לדור השלישי? כיצד ממשיכים את זיכרון השואה – והאם יש גם מקום להומור בכל זה? ערב של דיאלוג ומונולוגים בין אם ובתה- בצל הסבתא ניצולת השואה.

למה כדאי להזמין הרצאה של טל בשן

בשן מרצה מפרספקטיבה אישית ורב- דורית על העיתונות הישראלית ועל הדור השני לשואה.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דן דן בולוטין

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

גיל שוחט

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

חיליק מגנוס

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

מירי דוידוביץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - טל בשן