יובל אברמוביץ' מרצה

יובל אברמוביץ'

יובל אברמוביץ' - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית זום

קורות חיים

יובל אברמוביץ'

סופר ומרצה בינלאומי, שחקן ויזם. מאחוריו 25 שנים של כתיבה עיתונאית, 18 רבי מכר לילדים ולמבוגרים והשתתפות במאות פרקים בסדרות טלוויזיה אהובות כגון "השיר שלנו", "השמיניה", "הפיג'מות", "השועלים" ועוד. בימים אלו משחק בהצגה ״אני פה בגלל אישתי״.  ספרו "הרשימה" יצא לאור ב20 מדינות וביניהן דרום קוריאה, בלגיה, שוויץ, צרפת, ארצות הברית ועוד

הרצאות מבוקשות

הרצאת הדגל של יובל, אליה נחשפו עד כה כחצי מיליון אנשים בארץ ובעולם.
לפני כעשור יובל אברמוביץ' פתח בלוג צנוע בשם "הרשימה" ובו הוא פרסם עשרה דברים שהוא חולם להגשים תוך 400 ימים. בין לילה העולם כולו הגיב לרשימת החלומות שלו וביקש לסייע. אנשים מישראל, ארצות הברית, צרפת, הולנד, סין ואפילו איראן הגיבו והציעו עזרה. במשך שנה שלמה יצא יובל למסע הגשמה פרטי ובמהלכו פגש פיזית ווירטואלית אלפי אנשים ששיתפו אותו בחלומות, בהגשמות, הצלחות, כישלונות ואכזבות.
מה שהתחיל כמסע אישי הפך במהרה למסע איסוף תובנות המנסה לפצח מה גורם לאנשים מסוימים להגשים את חלומותיהם ומה מונע מאחרים לעשות זאת. הבלוג הפך להרצאה שהפך לספר ואת כל התובנות והכלים הוא משתף בערב מרגש במיוחד בו, כמובן, הקהל רושם את רשימת החלומות שלו לשנה הקרובה.
ההרצאה מיועדת לקהל בוגר (מגיל עשרים ומעלה) וכן ניתן להתאימה לקהלים ספציפיים כגון קהל נשי/גברי/גמלאים וכו'.

בגיל 37 יובל אברמוביץ' קיבל "מתנה" לא צפויה לרגל יום הולדתו. בעקבותיה הוא מצא את עצמו בחופשה מוזרה מעבר לים ועם שק של ייסורי מצפון שגרמו לו לתהות למה כל כך קשה לנו להעניק לעצמנו מתנות. יובל יצא לחקור את הנושא עם פסיכולוגים, פסיכיאטרים, סוציולוגים וחוקרי אושר ואסף את כל התשובות לערב מעורר מחשבה. בערב זה יגלה הקהל מה משמעות המושג חשבונאות נפשית, למה חשוב להעניק מתנות לאחרים ולעצמנו וגם מהי המתנה הכי משמעותית, שלא עולה אפילו שקל אחד, שניתן להעניק לעצמנו כבר בתום ההרצאה.

כולנו מוקפים בשפע של הזדמנויות. הזדמנויות אישיות,  עסקיות, מקצועיות, עולמיות ורומנטיות.  אפילו הקורונה הארורה טמנה בחובה הזדמנויות רבות להוריד הילוך, לבלות יותר בחיק המשפחה, לבשל, לשחק,  לקרוא דברים ולחזור קצת לחיים רגועים ושלווים ביחס למהירות של המאה העשרים ואחת. בהרצאת "ההזדמנות", הקהל לומד כיצד ניתן לזהות את ההזדמנויות המקיפות אותו או לחלופין לייצר אותן) בהרצאה, לדוגמא, אני מספר כיצד הצלחתי ללא סוכנים, מנהלים או הון לייצר לעצמי הזדמנות ולהוציא את ספריי ב 20 מדינות מסין וקוריאה ועד ארצות הברית) וגם כיצד ניתן לגבור על כל אויבי ההגשמה האישית והמקצועית שהם העדר הזמן, העדר הכסף, הפחד והחשדנות, החיצוניות ואויב הזמן והמהירות של המאה העשרים. בהרצאה תלמדו: מדוע מקומות עבודה הם כר פורה ליצירת הזדמנויות וקידומים? מה למדתי מסבתא שלי על יצירת הזדמנויות ולמה בני האדם צריכים להיות קצת כמו הזאב שבסיפור כיפה אדומה? למה חשוב לפרק לגורמים את רשימת החלומות האישית והמקצועית וכיצד עושים זאת על מנת לשפר ביצועים? מדוע קהילה היא מילת המפתח הכי משמעותית במאה העשרים לקידום חלומות אישיים ומקצועיים ויצירת הזדמנויות? כיצד ניתן לגבור על כל הפחדים המשתקים והמעכבים אותנו?

פעם, לפני אלפי שנים, היינו מחולקים לשבטי ישראל. כיום אנחנו מחולקים לשבטי וקבוצות הפייסבוק על פי נושאי עניין ומכנים משותפים. מה זה הפייסבוק והאינסטגרם האלו ומה עושים בהם חוץ מלהציץ לחיים של אחרים ולחלק לייקים?
מאחורי יובל עומדת קהילה של 200,000 עוקבים ובמהלך הסמינר הוא מסביר, צעד אחר צעד, כיצד בונים קהילה, מה ההבדל בין קהל לקהילה ואיך ניתן לקדם אג'נדות, כישרון או עסקים באמצעות יצירת תוכן מעניין ושיתופיות.
* אורכו המלא של הסמינר הוא שש שעות וניתן להתאים אותו לצורכי הקהל. מהרצאה חד פעמית של שעתיים, סמינר רצוף של שש שעות או פיצול לשניים או שלושה מפגשים.

שיחת ZOOM בשיתוף הקהל על המצב, שלומנו, חשיבה חיוביות, כתיבה ככלי מרפא וחוסן נפשי. מתי בפעם האחרונה נשאלת 'מה שלומך'?מתי בפעם האחרונה השבת באמת ובכנות לשאלה 'מה שלומך'? למה חשוב לשאול 'מה שלומך?', למה קשה לנו לענות על שאלה מאוד פשוטה, למה חשוב לענות תשובה כנה ולמה נוכחות האמת חשובה בחיינו בימי מלחמה ולא פחות בימי שגרה. הסופר והמרצה הבינלאומי, יובל אברמוביץ', בפעילות מיוחדת ומותאמת לימים רגישים אלו. "מה שלומך?" היא פעילות אינטראקטיבית אשר מתקיימת בZOOM באורך כשעה וחצי הכוללת השתתפות הקהל, שיח פתוח וכתיבה. במסגרת הרצאת "מה שלומך?" חושף אברמוביץ' בפני הקהל את אחד הכלים החשובים של אנשים כותבים שיכול לשפר את התקשורת היומיומית שלהם ולשפר את חייהם בימים מתוחים אלו ובימי שגרה וכן לשפר תהליכים במקומות עבודה ותקשורת בתוך המשפחה. וגם נדבר על ההבדל בין אושר לחוסן נפשי, איך יוצרים חוסן נפשי וכמובן ניצור רשימה של חלומות ודברים להאחז בהם בימים חשוכים אלו. "מה שלומך?" הינה פעילות משחררת, מרגיעה, מחזקת ומייצרת תקשורת בין אישית משופרת בחיים הפרטיים ובמקומות העבודה.
*הפעילות מתאימה לבתי ספר וארגונים כאחד (תוך כדי התאמות לקהל היעד)

מרצים שאולי יעניינו אותך

נועם גרשוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נועם גרשוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אלופים למרות הכל,בתי ספר,השראה,חנוכה,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום העצמאות,כלכלה, עסקים ומנהיגות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה,פסח,ראש השנה

גל לוסקי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גל לוסקי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: השראה,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה

מורן סמואל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מורן סמואל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אלופים למרות הכל,בריאות, ספורט ותזונה,בתי ספר,חנוכה,יום האישה 2024,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,פסח,ראש השנה

חנוך בודין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

חנוך בודין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: בריאות, ספורט ותזונה,בתי ספר,השראה,חזרה ללימודים ולבתי ספר,חנוכה,יום הזיכרון לחללי צה"ל,מוטיבציה, מצוינות והעצמה,מרצים לתקופת חירום מלחמה לחץ והרגעה

קרנית גולדווסר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

קרנית גולדווסר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: השראה,חנוכה,יום האישה 2024,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום העצמאות,מוטיבציה, מצוינות והעצמה

order lecture by - יובל אברמוביץ'