יובל אברמוביץ' מרצה

יובל אברמוביץ'

יובל אברמוביץ' - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית זום

קורות חיים

יובל אברמוביץ' הוא שחקן ("השיר שלנו", "השמינייה" ועוד), עיתונאי "ישראל היום", מחברם  של שלושה רבי מכר, יזם עסקי וחברתי.
בלוג "הרשימה" להגשמת חלומות שפתח היה לתופעה, ושינה את חייו ואת חייהם של רבים.
יובל נולד וגדל בבת ים (1976). הוא למד בבית הספר למשחק "בית צבי" ושיחק בהצגות, סרטים ובסדרות טלוויזיה. את הקריירה העיתונאית שלו החל במקומון מבית ידיעות ולאחר מכן כתב וערך בעיתונים ובמגזינים רבים. בהמשך כתב מספר ספרים, הקים בית ספר לכתיבה ורשת חנויות למוצרי עיצוב. האירוע המכונן בחייו ארע בגיל 16, עת החליק על כתם שמן במסעדה בה עבד, והפך למשותק. רופאיו אמרו כי לא ישוב ללכת, אך אחרי תהליך שיקום ארוך שהוגדר כ"נס רפואי" הוא שב ללכת ואף התגייס לצבא.
יובל טוען כי הוא חב את החלמתו לרצון העז שלו לחיות ולהגשים את חלומותיו, חלומות אותם החל לרשום כשישב בכיסא הגלגלים, ושעזרו לו להתרומם מהייאוש. יובל התמיד בכתיבת רשימות עד שבשנת 2011 מצא בחדר העבודה שלו רשימת משימות וחלומות שהציב לעצמו מספר שנים קודם לכן. חלק מהסעיפים בוצעו ומומשו על ידו ואחרים נשכחו. הוא שאל את עצמו מה מנע ממנו להגשים את חלקם ולזנוח את האחרים. כשלא מצא תשובה משביעת רצון החליט לערוך ניסוי חברתי-אינטרנטי. הוא הקים אתר בשם "הרשימה" ופרסם בו, בעברית ובאנגלית, עשר משימות שהוא רוצה להגשים בתוך 400 יום. הוא שיגר אותו לעולם באמצעות הרשתות החברתיות ולא צפה את התגובה; תוך שעות אחדות החלו להתקבל מכל העולם תגובות לרשימה שלו. אנשים זרים מכל יבשת פנו אליו ורצו לעזור לו להגשים את חלומותיו, כשאחת התשובות הנפוצות הייתה- "אני מכיר מישהו שמכיר מישהו שיוכל לעזור לך". המסע להגשמת רשימתו החל ואנשים מכל העולם הצטרפו אליו. בעקבות כך הפך אברמוביץ' למרצה מבוקש ובחודש אוגוסט 2014 הוציא את ספרו "הרשימה – חלומות שצריך לצעוק". תוך זמן קצר דורג הספר במקום הראשון ברשימת רבי המכר בישראל ובהמשך תורגם לאנגלית והגיע למקום ה-12 ברשימת הספרים המבוקשים ב"אמאזון". ספר "הרשימה" הוא פרי מחקר בן ארבע שנים, במהלכו אסף יובל תובנות, טיפים וסיפורים מכל העולם של רושמים בכל גיל. תובנות אותן הוא חולק בהרצאותיו מרובות המשתתפים.

הרצאות מבוקשות

הרצאת הדגל של יובל, אליה נחשפו עד כה כחצי מיליון אנשים בארץ ובעולם.
לפני כעשור יובל אברמוביץ' פתח בלוג צנוע בשם "הרשימה" ובו הוא פרסם עשרה דברים שהוא חולם להגשים תוך 400 ימים. בין לילה העולם כולו הגיב לרשימת החלומות שלו וביקש לסייע. אנשים מישראל, ארצות הברית, צרפת, הולנד, סין ואפילו איראן הגיבו והציעו עזרה. במשך שנה שלמה יצא יובל למסע הגשמה פרטי ובמהלכו פגש פיזית ווירטואלית אלפי אנשים ששיתפו אותו בחלומות, בהגשמות, הצלחות, כישלונות ואכזבות.
מה שהתחיל כמסע אישי הפך במהרה למסע איסוף תובנות המנסה לפצח מה גורם לאנשים מסוימים להגשים את חלומותיהם ומה מונע מאחרים לעשות זאת. הבלוג הפך להרצאה שהפך לספר ואת כל התובנות והכלים הוא משתף בערב מרגש במיוחד בו, כמובן, הקהל רושם את רשימת החלומות שלו לשנה הקרובה.
ההרצאה מיועדת לקהל בוגר (מגיל עשרים ומעלה) וכן ניתן להתאימה לקהלים ספציפיים כגון קהל נשי/גברי/גמלאים וכו'.

הרצאה זו מבוססת על הרצאת "הרשימה" ומשלבת שיח בין הורים לילדיהם. היא מעודדת את שני הצדדים להכיר זה את זה, לכתוב רשימת חלומות אישית ורשימת חלומות משפחתית וכן מעודדת את בני המשפחה לומר יותר 'כן' אחד לשני ובעיקר לפרגן אחד לחלומות של השני.
את ההרצאה הזו ניתן לקיים גם בפורמט המותאם לילדים בלבד.

בגיל 37 יובל אברמוביץ' קיבל "מתנה" לא צפויה לרגל יום הולדתו. בעקבותיה הוא מצא את עצמו בחופשה מוזרה מעבר לים ועם שק של ייסורי מצפון שגרמו לו לתהות למה כל כך קשה לנו להעניק לעצמנו מתנות. יובל יצא לחקור את הנושא עם פסיכולוגים, פסיכיאטרים, סוציולוגים וחוקרי אושר ואסף את כל התשובות לערב מעורר מחשבה. בערב זה יגלה הקהל מה משמעות המושג חשבונאות נפשית, למה חשוב להעניק מתנות לאחרים ולעצמנו וגם מהי המתנה הכי משמעותית, שלא עולה אפילו שקל אחד, שניתן להעניק לעצמנו כבר בתום ההרצאה.

כולנו מוקפים בהזדמנויות אישיות, עסקיות, רומנטיות ועולמיות. יש כאלו הרואים את ההזדמנויות המקיפות אותם ומנצלים זאת, או לחלופין, מייצרים לעצמם הזדמנויות ויש כאלו אשר מפספסים את ההזדמנויות המקיפות אותם. בהרצאה זו, שמהווה המשך לוגי ישיר להרצאת "הרשימה", משתף יובל את הקהל בתובנות נוספות שאסף ממסעותיו בעולם עם פרויקט הרשימה והספרים "הרשימה", "הרעיון" ו"ההזדמנות". איך לוקחים את רשימת החלומות צעד אחד קדימה ואיך גוברים על אויבי ה"אין לי כסף", "אין לי זמן", החשדנות, הטראומה ואויב המהירות של המאה העשרים ואחת.

פעם, לפני אלפי שנים, היינו מחולקים לשבטי ישראל. כיום אנחנו מחולקים לשבטי וקבוצות הפייסבוק על פי נושאי עניין ומכנים משותפים. מה זה הפייסבוק והאינסטגרם האלו ומה עושים בהם חוץ מלהציץ לחיים של אחרים ולחלק לייקים?
מאחורי יובל עומדת קהילה של 200,000 עוקבים ובמהלך הסמינר הוא מסביר, צעד אחר צעד, כיצד בונים קהילה, מה ההבדל בין קהל לקהילה ואיך ניתן לקדם אג'נדות, כישרון או עסקים באמצעות יצירת תוכן מעניין ושיתופיות.
* אורכו המלא של הסמינר הוא שש שעות וניתן להתאים אותו לצורכי הקהל. מהרצאה חד פעמית של שעתיים, סמינר רצוף של שש שעות או פיצול לשניים או שלושה מפגשים.

יש לכם חלום לכתוב ספר? כל מה שאתם צריכים הוא מחשב, מחברת, כלי כתיבה ואת הסמינר הזה.
כולנו יודעים לכתוב. מספיק להסתכל ברשתות החברתיות, אתרי ההיכרויות או בוואטסאפ על מנת לראות את אלפי המילים הנכתבות בהם מדי יום. אז מה מבדיל סופרים משאר האנשים? שלסופרים יש את היכולת לכתוב סיפור עם התחלה, אמצע וסוף. במסגרת סמינר הכתיבה מסביר יובל מדוע הוא לא מאמין במילים "מוזה" ו"השראה", כיצד מפתחים הרגלי כתיבה והכי חשוב – כיצד לוקחים זרע של רעיון בסיסי והופכים אותו לסיפור עם התחלה, אמצע וסוף.
את התוכן הזה ניתן להעביר בפורמט של סמינר שאורכו הוא שש שעות (ניתן לקצר לשעתיים או לקיים במספר מפגשים), או לחלופין לקיים את הגרסה הארוכה והמלאה הכוללת חמישה מפגשים באורך של שעתיים וחצי.

על מנת להגשים חלומות אנחנו זקוקים לא רק לרשימת חלומות מדויקת ושק של מוטיבציה אלא גם למימון כספי. מרבית החולמים מוותרים על הגשמת החלומות שלהם בשל קושי ביכולת לממן אותם וגם הבנקים לא תמיד "זורמים" עם החלומות שלנו. מה הפתרון? מימון המון! בשנת 2019 גויס ברחבי העולם סכום מצטבר של 790 מיליון דולר במסגרת פרויקטים של מימון המון. יובל עצמו גייס במסגרת חמישה גיוסים מוצלחים סכום מצטבר של מיליון וחצי שקלים אשר סייעו לו לפתוח לעצמו הוצאת ספרים ולפרסם את ספריו. "הלייק האמיתי" היא הרצאה פרקטית אשר מסבירה שלב אחר שלב כיצד ניתן לגייס כסף מהציבור על מנת להגשים חלומות.

מרצים שאולי יעניינו אותך

נועם גרשוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נועם גרשוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אלופים למרות הכל,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום העצמאות,פסח,ראש השנה

גל לוסקי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גל לוסקי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

מורן סמואל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מורן סמואל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אלופים למרות הכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,פסח

חנוך בודין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

חנוך בודין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,יום הזיכרון לחללי צה"ל

ציפי ביידר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

ציפי ביידר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,קולנוע

קרנית גולדווסר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

קרנית גולדווסר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,יום האישה 2022,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום העצמאות

 יובל אברמוביץ'

יובל אברמוביץ'

מרצה בנושאים: הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

order lecture by - יובל אברמוביץ'