יוסי יהושוע מרצה

יוסי יהושוע

יוסי יהושוע - הרצאות
עברית

קורות חיים

הכתב הצבאי של ידיעות אחרונות.
במהלך תפקידו השתתף בסיקור של האירועים הביטחוניים המשמעותיים ביותר בישראל בשני העשורים האחרונים, ביניהם ההתנתקות מרצועת עזה, מלחמת לבנון השנייה, מבצע עופרת יצוקה, מבצע עמוד ענן וצוק איתן, וזכה לראות ולהכיר מקרוב את האירועים הגדולים שהפכו לכותרות המחר.

הרצאות מבוקשות

בהרצאתו יספר יוסי על עבודת הכתב הצבאי מזווית ביקורתית ואישית, המלווה בסיפורים מאחורי הקלעים של מערכת הביטחון וצה"ל בשנים האחרונות. נשמע סיקור על המלחמות והמבצעים האחרונים ונדון בשאלות כמו האם הצנזורה עדיין רלוונטית בעולם בו הכל חשוף וגלוי? מה השינוים שעובר צה"ל לנוכח תקציב הביטחון, ומה הם האתגרים של הרמטכל הבא?
בהרצאה המספקת נקודת מבט ייחודית למערכת הצבאית יסקור את עבודתו המקצועית מאחורי הקלעים ובזירות הלחימה בתוך המציאות המשתנה תחת מגבלות הצנזורה וביטחון שדה.

בהרצאה זו יושם דגש על לקחי מבצע צוק איתן, כיצד תראה המלחמה הבאה? היכן היא תוכרע, בחזית או בעורף? השפעת התקשורת על שדה הקרב, על הקברניטים וצה"ל אחרי פרשת הרפז. בהרצאה יבחנו השאלות, ויעלו סיפורים וחוויות מהשטח ומהקרבה לסיפורים בצורה שרק כתב צבאי יכול לחוות.

צבא העם האם צה"ל הוא צבא העם בהתחשב בעובדה שמחצית האוכלוסייה איננה מתגייסת? מי מתגייס ומי לא ולהיכן הולכים בני הנוער? כל המידע על המבנה החברתי של צה"ל, ולאן פניו מועדות.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אטילה שומפלבי

מרצה בנושאים: הנחיות,תקשורת ואקטואליה

גיא מרוז

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,תקשורת ואקטואליה

אורלי וילנאי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות לנשים,תקשורת ואקטואליה

אלון בן דוד

מרצה בנושאים: הנחיות,תקשורת ואקטואליה

צבי יחזקאלי

מרצה בנושאים: תקשורת ואקטואליה

איתי אנגל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,תקשורת ואקטואליה

עמרי אסנהיים

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,תקשורת ואקטואליה

נינו אבסדזה

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות לנשים,מרצים לחוגי בית,תקשורת ואקטואליה

order lecture by - יוסי יהושוע