יוסי יהושוע מרצה

יוסי יהושוע

יוסי יהושוע - הרצאות
עברית

קורות חיים

הכתב הצבאי של ידיעות אחרונות.
במהלך תפקידו השתתף בסיקור של האירועים הביטחוניים המשמעותיים ביותר בישראל בשני העשורים האחרונים, ביניהם ההתנתקות מרצועת עזה, מלחמת לבנון השנייה, מבצע עופרת יצוקה, מבצע עמוד ענן וצוק איתן, וזכה לראות ולהכיר מקרוב את האירועים הגדולים שהפכו לכותרות המחר.

הרצאות מבוקשות

בהרצאתו יספר יוסי על עבודת הכתב הצבאי מזווית ביקורתית ואישית, המלווה בסיפורים מאחורי הקלעים של מערכת הביטחון וצה"ל בשנים האחרונות. נשמע סיקור על המלחמות והמבצעים האחרונים ונדון בשאלות כמו האם הצנזורה עדיין רלוונטית בעולם בו הכל חשוף וגלוי? מה השינוים שעובר צה"ל לנוכח תקציב הביטחון, ומה הם האתגרים של הרמטכל הבא?
בהרצאה המספקת נקודת מבט ייחודית למערכת הצבאית יסקור את עבודתו המקצועית מאחורי הקלעים ובזירות הלחימה בתוך המציאות המשתנה תחת מגבלות הצנזורה וביטחון שדה.

בהרצאה זו יושם דגש על לקחי מבצע צוק איתן, כיצד תראה המלחמה הבאה? היכן היא תוכרע, בחזית או בעורף? השפעת התקשורת על שדה הקרב, על הקברניטים וצה"ל אחרי פרשת הרפז. בהרצאה יבחנו השאלות, ויעלו סיפורים וחוויות מהשטח ומהקרבה לסיפורים בצורה שרק כתב צבאי יכול לחוות.

צבא העם האם צה"ל הוא צבא העם בהתחשב בעובדה שמחצית האוכלוסייה איננה מתגייסת? מי מתגייס ומי לא ולהיכן הולכים בני הנוער? כל המידע על המבנה החברתי של צה"ל, ולאן פניו מועדות.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אטילה שומפלבי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

גיא מרוז

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

אורלי וילנאי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות לנשים

אלון בן דוד

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

צבי יחזקאלי

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת

איתי אנגל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

עמרי אסנהיים

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

נינו אבסדזה

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,מרצים לחוגי בית

order lecture by - יוסי יהושוע