עו"ד ירום הלוי מרצה

עו"ד ירום הלוי

ירום הלוי - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

התמחה בפרקליטות, וכעבור שנה מאז שקיבל את רישיון עריכת הדין פתח משרד עצמאי. חודשים אח"כ כבר ייצג, מצד אחד, את האחים אלפרון ומצד שני את עמותת תנו לחיות לחיות, והצליח לקבל מבהמ"ש העליון פס"ד תקדימי שהעלה על נס את זכויות בעלי החיים ואת העובדה שגם להם יש נפש הראויה להגנה. במהלך השנים ייצג עו"ד הלוי בכירים מעולם הפשע, ונודע בזיכויים הרבים יחסית של לקוחותיו. עו"ד הלוי גם רשם לעצמו מספר תקדימים כמו למשל פסה"ד שבו זיכה חולה אפילפסיה מנסיון לרצח לאחר שחנק שוטר בחוזקה ולא הרפה, וזאת תוך שהוא צועק כי ירצח אותו. שלושת השופטים קיבלו את טענת עו"ד הלוי כי למרות שפעולות הנאשם היו מתוכננות, הן היו פרי התקף אפילפטי בלתי נשלט, ולכן לא היתה לו אחריות פלילית. לפני כחמש שנים פנתה לעו"ד הלוי אשתו של רומן זדורוב על מנת שינסה "להשיבו לחיים" לאחר שערעורו לבהמ"ש העליון על הרשעתו ברצח הילדה תאיר ז"ל, נדחה באופן סופי. מאז שקד עו"ד הלוי על איסוף ראיות חדשות לשם הגשת בקשה לבית המשפט העליון לקיום משפט חוזר בעניינו, וביום 11.5.2021 התקבלה הבקשה כנגד כל הסיכויים ובית המשפט הורה על משפט חוזר.

הרצאות מבוקשות

סקירת דרכו הארוכה והכמעט בלתי אפשרית של עו"ד ירום הלוי עד להשגת המטרה, הרדיפה לאורך שנים אחרי חומר חקירה חדש שהפרקליטות עדיין החזיקה ברשותה ולא העבירה להגנה גם שנים ארוכות אחרי שנדון למאסר עולם, הדיונים בבית המשפט העליון, מלחמת חוות הדעת החדשות של המומחים, הזיגזוג העקבי של הפרקליטות, וכמובן התעקשותה של הפרקליטות למעול בחובתה כלפי הציבור ולהימנע מלעצור את א.ק (אולה) כחשודה ברצח תאיר ז"ל.

סקירת הראיות על פיהן הורשע רומן על לא עוול בכפו, כתוצאה של חקירה מגמתית ואף מושחתת, לדבריו של עו"ד הלוי, והראיות החדשות המוכיחות את חפותו.
מנגד, סקירת הראיות הרבות החדשות, משנת 2012 ועד היום, המוכיחות במאה אחוז את אשמתה של א.ק ברצח תאיר. עו"ד הלוי יסקור הן את הראיות הפורנזיות (מדעיות) שקיימות כנגד א.ק (ולא קיימות נגד רומן) והן את גרסת א.ח כנגדה, ששופעת פרטים מוכמנים אמיתיים ומהותיים' שסיפרה לו בנוגע לרצח, ואשר כלל לא היו ידועים לחוקרים, והוכחו כולם כנכונים.

למה כדאי להזמין הרצאה של עו"ד ירום הלוי

עו"ד הלוי הוא אישיות צבעונית ולא סטנדרטית, לוחם באישיותו ומרתק בלשונו ובאופן דיבורו. כשכל אלה חוברים להם אל הלקוחות הפליליים הכבדים והמפורסמים שייצג, ולפרשת רומן זדורוב, שאותו הוא מייצג בארבע השנים האחרונות, מובטחת לקהל חוויה ייחודית ומאלפת.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אורלי וילנאי וגיא מרוז הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות מצחיקות,הרצאות על זוגיות,הרצאות קיימות ויזמות חברתית,מוזיקה,מופעים

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שי ניצן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,משפט ומדינה,פלילים

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

צבי יחזקאלי הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,פסח

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

איתי אנגל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

עו

עו"ד ירום הלוי

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,פלילים

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אלון בן דוד הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הנחיית אירועים,הרצאות אקטואליה ותקשורת,יום הזיכרון לשואה ולגבורה,יום העצמאות

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

עמרי אסנהיים הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לגיל השלישי,יום הזיכרון לחללי צה"ל,יום העצמאות,פסח

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נינו אבסדזה הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לגיל השלישי,הרצאות לנשים,מרצים לחוגי בית

order lecture by - ירום הלוי