ליהיא לפיד מרצה

ליהיא לפיד

ליהיא לפיד - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

עיתונאית, סופרת ומרצה.

כבר למעלה מ 15 שנה שלפיד כותבת מדור שבועי מצליח בידיעות תקשורת, בחשיפה ארצית עצומה. המדורים של לפיד הפכו מזמן לפס הקול של האישה הישראלית, והפרסומים שלהם ברשתות החברתיות סוחפים אלפי שיתופים ותגובות.

לפיד פרסמה שני רומנים, ספר לאימהות של חיילים, שני ספרי ילדים וספר מתכונים. ספריה כיכבו ברשימות רבי המכר שבועות ארוכים, ובראשם הספר "אשת חייל" שהיה ציון דרך בכתיבה הנשית האישית וחשף זווית חדשה של מבט על להיות אמא.

לפיד הובילה כמה סרטים דוקומנטריים על נשים וגברים וסרה האחרון "סיירת אמא" שודר בערוץ 13. בעבר לפיד הייתה צלמת עיתונות וכיום כותבת מרצה ומופיעה.

לפיד פעילה בנושאים חברתיים, בדגש על שני תחומים: זכויות נשים והורות לילדים עם צרכים מיוחדים. בשני הנושאים לפיד פעילה חברתית מובילה. היא נשיאה של עמותת "שק"ל- שירותים קהילתיים לאנשים עם מוגבלות".

 

 מעוניינים לראות עוד? הקליקו לצפייה בהרצאות מענייניות נוספות

 

הרצאות מבוקשות

ההרצאה של לפיד מעצימה ומעניקה תובנות לכל אישה, ואולי דווקא היות והיא חושפת את סיפורה האישי, אליו מתחברות נשים רבות. באופן מרגש ומרתק היא מספרת על המסע של נשים רבות וגם על המסע שלה. על הירידות והעליות, על ההזדמנויות, על הוויתורים אבל גם על הניצחונות והסיפוק. ההרצאה מרגשת אך גם מצחיקה. ואין אישה שלא תמצא בה משהו שיישאר איתה עוד הרבה אחרי. בתוך שיח ההעצמה הנשי, ההרצאה הזו פחות מדברת על איך להצליח יותר, ושמה דגש על איך לשמוח יותר ממה שכן יש. פחות על איך להשיג עוד- ויותר על קבלת המורכבות ועל ההבנה שלא הכל יצליח ולא הכל יהיה מושלם. ושזה בסדר. מותר לנו.

 

למה כדאי להזמין הרצאה של ליהיא לפיד

ליהיא לפיד בהרצאה מרגשת, שנשים יוצאות ממנה עם מתנה גדולה לנשמה. וחיוך גדול על הפנים. והכי מגיע להן.

order lecture by - ליהיא לפיד