ד"ר לילי שעשוע מרידן מרצה

ד"ר לילי שעשוע מרידן

לילי שעשוע מרידן - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

ד"ר לילי שעשוע בעלת ניסיון של כ 30 שנה בניהול משאבי אנוש במספר תפקידים בכירים, ביניהם ראש ענף סגל בדרגת סגן אלוף: בחיל הרפואה ובמטה הכללי, באגף המבצעים ובאגף כוח אדם.
מזה מספר שנים ד"ר שעשוע יוזמת בעשרות ארגונים ציבוריים ופרטיים תהליכי שינוי, צמיחה ואימוץ גישה חיובית ויצירתית, במסגרות קבוצתיות ואישיות, בקרב קהלי יעד מגוונים. תרומתה היא לכל אדם ולכל מנהל הרוצה לפתח נפש בריאה וחסונה וארגון יעיל ואפקטיבי שאנשיו פועלים מתוך מוטיבציה ונאמנות.

ניסיונה המעשי, האישי והניהולי, רב השנים, המתבסס על מחקרי הפסיכולוגיה החיובית מוכיח כי הדרך למימוש עצמי ולהצלחה, תוך התמודדות עם אתגרים ושינויים לאורך שלבי החיים, תלויה ביכולתו של אדם להכיר בערכו, לחוש שמחה, שביעות רצון וסיפוק בחייו.

"אני מאמינה שלכל אדם עומדת הזכות והיכולת לשאוף לאושר ולהפוך את האושר למנוף למימוש אישי ולהצלחה בכל תחומי החיים."

 

הרצאות מבוקשות

ההרצאה תחשוף את המחקרים המובילים בתחום האושר והחוסן האנושי – "הפסיכולוגיה החיובית". נבין למה עושר, יופי והנאות אינם ערובה לאושר, נכיר את "ניסוי הנזירות המפורסם" ונרכוש כלים לתרגל ולאמן את "השרירים" המשפיעים על תחושת האושר, להגברת השמחה והרווחה האישית והארגונית – אופטימיות, הכרת תודה, קשיבות ועוד – "חדר כושר לאושר".

העידן הנוכחי מאופיין בלחץ ושחיקה, ריבוי מטלות ודרישה לזמינות גבוהה ומולטיטסקינג, שאיפה לפיתוח קריירה משמעותית לצד ניהול חיי משפחה מספקים. לחץ מתמשך יכול לגרום לשחיקה ולתשישות נפשית רגשית או פיזית- פגיעה בבריאות, באפקטיביות ובמערכות היחסים. בהרצאה נרכוש כלים לשינוי תפיסה וחשיבה- הלחץ אינו אויב- ניתן להפוך אותו לידיד, ללחץ חיובי אשר מגביר את ההנעה והמוטיבציה האישית.

החדשנות הטכנולוגית ברחבי העולם תמשיך להתפתח בקצב מהיר ותביא עמה אתגרים לנותני השרות בכל התחומים. לרופא, מורה, או כל בעל מקצוע אין כבר בלעדיות על הידע והתובענות הצרכנית דורשת תקשורת בינאישית מיומנת כדי לשמור על המוניטין. בהרצאה יינתנו כלים לחשיבה אסטרטגית, תקשורת אפקטיבית, הבנת צרכי הלקוח, מציאת אינטרסים משותפים, יכולת לרתום ולשמור על אנרגיות חיוביות וגאווה מקצועית לאורך זמן.

 

פרזנטציה היא היכולת לרתום, להרשים ולשכנע בעמדה, ברעיון. אנשים המיומנים בפרזנטציה מובילים לשינוי, בעלי דימוי עצמי גבוה יותר, מצליחים ומאושרים יותר. נדמה כי ישנם אנשים עם יכולת מולדת לסחוף ואחרים שמפספסים את ההזדמנות להרשים. בהרצאה נלמד על מיומנויות הפרזנטציה, נאמץ כלים להצגה אפקטיבית של נושאים, נרתום ונשכנע בכל תחום ובכל זמן.

 

למה כדאי להזמין הרצאה של לילי שעשוע מרידן

ד"ר לילי שעשוע  מביאה בהרצאותיה את ניסיונה המעשי, האישי והניהולי . הרצאותיה מעצימות מעשירות ומלאות הומור .

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

אתגר קרת הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דן דן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

דן דן בולוטין הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,עבודת צוות

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל שוחט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רועי גליץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות קיימות ויזמות חברתית,צילום

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

חיליק מגנוס הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות ילדים ומשפחה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,הרצאות על חזרה ללימודים ולבתי ספר,עבודת צוות

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מירי דוידוביץ הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

שרה אנג'ל הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

רוני ססלוב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - לילי שעשוע מרידן