ד"ר מיכאל דור מרצה

ד"ר מיכאל דור

מיכאל דור - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית

קורות חיים

מומחה ברפואת המשפחה ובמינהל רפואי, בוגר ביס' למינהל באוניברסיטת הרווארד ומבכירי משרד הבריאות.

במהלך השנים הוא עשה מספר תפקידים בכירים בהנהלת המשרד וביניהם ראש אגף קהילה , ראש אגף בתי חולים וסגן ראש מינהל רפואה . בנוסף לתפקידים הרשמיים הוא היה אחראי על מבצעים מיוחדים וביניהם ניהול רפואי של פינוי דרום לבנון, פינוי גוש קטיף, רופא ממונה על הטיפול בשני אפיפיורים בביקוריהם בארץ, ניהול חדר מצב בתי חולים בשעת חירום, לקח חלק בפעולות חקיקה רבו  ופעילויות רבות נוספות.

עם פרישתו מהנהלת המשרד , נתבקש דר דור להיכנס לתפקיד היועץ הרפואי הראשי של יחידת הקנאביס הרפואי שהוקמה. בתפקיד זה הוא נמצא בלב העשייה של  קבלת ההחלטות בנושא אישור וקידום הטיפול הרפואי , המחקר  והחקיקה. בתפקידו רב האחריות הוא חותם על רישיונות הטיפול ( 42000 כרגע וזה גודל מיום ליום ) ועומד מול לחצים של מטופלים, משפחות, פוליטיקאים ואנשי מדיה, המנסים לגרום לו לשנות החלטות מקצועיות ולא בהכרח משיקולים מקצועיים.

בשנים האחרונות, לאור השם שיצא למדינת ישראל בעולם, כמדינה בה השימוש והמחקר בקנאביס הרפואי הם מהמתקדמים בעולם, מוזמן דר דור להרצות ברחבי העולם ולייעץ לממשלות וגופים העוסקים בנושא. הרצאותיו נחשבות למבוקשות ביותר הוא הרצה באוסטרליה, בקנדה, בגרמניה, מקדוניה וארצות הברית.

הרצאות מבוקשות

בהרצאה נשמע על ההיסטוריה של השימוש בקנאביס, תכונות הצמח, דרכי שימוש, מחלות בהן הקנאביס יעיל, שימושים לתוספי מזון, קוסמטיקה ועוד. בנוסף נעלה את נושא השימוש למטרות חברתיות – בעד ונגד ותהליך החקיקה בארץ ובעולם.

למה כדאי להזמין הרצאה של דר' מיכאל דור

דר' מיכאל דור הוא מרצה מרתק המציג בצורה מאד מעניינת נושא שעומד במרכז השיח הציבורי בארץ ובעולם. ניסיונו ומעורבותו בתפקיד הבכיר ביותר בתחום, מאפשרים לו להביא לשומעים את המידע המעודכן על המתרחש ולהבהיר את הכיוונים של התפתחות התחום הן בנושא הרפואי והן בנושא החברתי. יכולתו המיוחדת של דר דור להציג את תחום הקנאביס הן לקהל הרחב והם לקהל המקצועי , הופכים את ההרצאות מרתקת ולחוויה שממנה לומדים גם דברים מעשיים.

מרצים שאולי יעניינו אותך

 ארז ליבנה

ארז ליבנה

מרצה בנושאים: הרצאות בנושא חדשנות ועתידנות,הרצאות השראה

ד

ד"ר ארז מורג

מרצה בנושאים: הרצאות בנושא חדשנות ועתידנות,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות

 קרן אלעזרי

קרן אלעזרי

מרצה בנושאים: הרצאות בנושא חדשנות ועתידנות,הרצאות השראה

פרופ' דוד פסיג

פרופ' דוד פסיג

מרצה בנושאים: הרצאות בנושא חדשנות ועתידנות,הרצאות השראה

ד

ד"ר אשר עידן

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות בנושא חדשנות ועתידנות,הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות

פרופ' ברק דיין

פרופ' ברק דיין

מרצה בנושאים: הרצאות בנושא חדשנות ועתידנות,הרצאות השראה

 אביגיל טננבאום

אביגיל טננבאום

מרצה בנושאים: הרצאות בנושא חדשנות ועתידנות,הרצאות השראה,הרצאות כלכלה, עסקים ומנהיגות,הרצאות לנשים,מרצים לכנסים - הנחיית אירועים,שפות נוספות

order lecture by - מיכאל דור