מנחם גשייד מרצה

מנחם גשייד

מנחם גשייד - מרצה
עברית , אנגלית

קורות חיים

גשייד הינו אחד האנשים המשפיעים בציבור החרדי (אך לא רק…) ככתב פוליטי בעיתון המודיע, אחד מהצעירים המבטיחים של דה מרקר. גשייד דורג בישראל היום בראש רשימת "המושכים בחוטים" בציבור החרדי, כיועץ אסטרטגי וכדרך מפעל חייו – 16 שנה של התנדבות כעוזר אישי לרב פירר.
גשייד נולד בקרית אתא ב-1974 שמיני למשפחה בת תשעה ילדים. את שנות ילדותו ונערותו העביר במוסדות לחינוך גבוה של חסידות גור, כבר אז בלט בכישרונו ובפתרונות יצירתיים לסוגיות סבוכות, תכונה שמשמשת אותו נאמנה גם בחיי היום יום ובתחום עיסוקו כיועץ אסטרטגי. עם נישואיו בשנות העשרים המוקדמות לחייו עבר להתגורר בחיפה. לאחר שצה"ל החליט לוותר על שירותיו המצויינים בשל בעית משקל קלה, או כבדה… חיפש מנחם דרך שבה יוכל לתרום ולרתום את כישוריו למען הזולת. מפגש אקראי עם הרב אברהם אלימלך פירר, חתן פרס ישראל, הספיק לו כדי להבין היכן הוא יוכל למצוא מקום רווי עשיה למען הכלל. מאז ועד היום, במשך כ-16 שנה מנחם עושה את ה'שירות הלאומי' שלו ומשמש כעוזרו האישי של הרב פירר וכנהגו האישי למשך יום בשבוע ובנוסף מרכז פעילויות שונות למען "עזרה למרפא" – האגודה שהקים הרב פירר על מנת לסייע לכל פונה במגוון רחב של תחומים.

במקביל החל מנחם בתפקידו ככתב פוליטי בעיתון המודיע – העיתון הותיק, המשפיע והנקרא ביותר בציבור החרדי. מהר מאוד הפך לעורך בכיר בעיתון ועם השנים פורסמו מאמרי דעה שלו במגוון נושאים גם ב-'ידיעות אחרונות', 'מעריב', 'גלובס', 'דה מרקר', מגזין 'ליברל' ועוד. מנחם הוא גם אורח מבוקש בתוכניות טלויזיה שמבקשות לקבל נקודת מבט שונה ומגוונת בנושאים פוליטיים, נושאים הקשורים למגר החרדי ו/או פרשנות בתחום הבריאות.

בקדנציה הראשונה של הרב יעקב ליצמן כשר בריאות, מינה אותו האחרון ליועץ בכיר לשר. הניסיון והידע הרב שצבר בצמידות לרב פירר היוו את הכר הפורה של לא מעט מהרפורמות אותן ביקש השר להעביר. רפורמות שרבים מאזרחי ישראל נהנים מהם. מנחם הפך לאוטוריטה של ממש בתחום הבריאות במדינת ישראל.

בד בבד, הפך מנחם ליועץ מבוקש בחברות רבות שמבקשות לרתום את הידע הרב, הקשרים שצבר והיכולות הבינאישיות לגעת באנשים ולגייס אותם למטרות חיוביות לטובת הכלל. המוטו שמלווה אותו הוא – נקודת השיא של היום היא נקודת הפתיחה של המחר.

הרצאות מבוקשות

סיפור חייו והווי של חידת הרב פירר

קשר הגורדי בין כלכלה לבריאות

זכות הציבור לא לדעת

כיפת זכוכית או מנוף להצלחה

היכולת להניע תהליכים

הצצה למסדרונות השלטון וליחסי הפוליטיקאי עם עוזריו וכלי התקשורת.

למה כדאי להזמין הרצאה של מנחם גשייד

כמרצה מרתק וסוחף, מנחם גשייד נותן לנו הצצה אל תוך עולם סמוי. הוא מסוג המרצים שהגם שלפעמים דעתכם חלוקה על דעתו, אתם תמיד רוצים לשמוע אותה.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אתגר קרת

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

דן דן בולוטין

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

גיל שוחט

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,מוזיקה,מופעים

רועי גליץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,כלכלה, עסקים, ניהול ומנהיגות

חיליק מגנוס

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

מירי דוידוביץ

מרצה בנושאים: הרצאות השראה

שרה אנג'ל

מרצה בנושאים: הרצאות השראה,ספרות וסופרים

רוני ססלוב

מרצה בנושאים: אוכל,בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,חגים ומועדים,פסח,ראש השנה,שבועות

order lecture by - מנחם גשייד