מעין קרת מרצה

מעין קרת

מעין קרת - מרכז המרצים לישראל
עברית , אנגלית זום

קורות חיים

מעין קרת התחילה כדוגמנית בת 16 במילנו כשההצלחה קרתה לה בן יום, ביום השני שלה במילנו כבר הצטלמה לפוסטרים שהיו תלויים בכל רחובות איטליה וכשהלכה ברחוב ראתה את עצמה בכל פינת רחוב. לקח לה לא מעט שנים להבין מה קרה לה שם, ברבדים שונים ומגוונים ועוד כמה שנים נוספות להבין שהיא רוצה לשנות את תרבות היופי.

ב-16 השנים האחרונות קרת פועלת למען חיזוק דימוי הגוף החיובי של נשים ונערות.

ייסדה את changing model- סדנאות, תוכניות ייחודיות, הרצאות ובניית תוכן לגיוון והרחבה של אידיאל היופי,בניית חוסן פנימי ויצירת דימוי גוף חיובי.

בשנת 2003 ראה לאור ספרה של קרת "הנשים היפות", המאגד מספר מונולוגים של נשים שונות מעולם הזוהר- דוגמניות, שחקניות, רקדניות הסובלות ומתמודדות עם תופעת הפרעות האכילה הנפוצות בעולם זה. בספר חושפת קרת גם את ההתמודדות האישית שלה גם עם דימוי גוף נמוך מאוד. כמו כן יצרה בשותפות והנחתה תכנית טלוויזיה על הורות, והפיקה ל yes- דוקו סרט תיעודי.

.ייסדה בשותפות את “המסלול שלך” – מיזם סדנאות והרצאות לנשים ונערות, לחיזוק הביטחון העצמי ושיפור דימוי הגוף.

קרת יוצרת- מראות- קלפים לגילוי כוחות היופי שלך  לנערות וצעירות.

 

 מעוניינים לראות עוד? הקליקו לצפייה בהרצאות מענייניות נוספות

הרצאות מבוקשות

בעקבות אלפי מפגשים עם נשים ונערות בהם קרת העמיקה בתופעת חוסר שביעות הרצון הכרוני של נשים מגופן, אחרי שהיא הבינה שהתסכול חובק מגוון רחב של נשים בכל שלבי החיים. בעקבות שנים של עבודה כדוגמנית דרך עיניים של אלפי צלמים ומעצבי אופנה קרת בנתה הרצאה חווייתית לנשים וגברים. ההרצאה עוסקת בנושאים רבים ביניהם, ייצוג נשיות בתקשורת, ביטחון עצמי, תדמית אישית בריאה והקשר ביניהם. זאת גם הרצאה על סיפור אישי, לקיחת החולשה והטמרתה לכוח ולמטרת חיים. ההרצאה מזמינה לשיח פתוח וסביבה בטוחה שבה יוכלו המשתתפות והמשתתפים לחזק את עצמם ואת תפישת העצמי שלהם כמו גם לשתף מעולמם ומחוויותיהם.

מטרות ההרצאה:

  • הרחבה וגיוון של אידיאל היופי.
  • בניית תדמית אישית מתוך חשיבה אינדיבידואלית ואותנטית.
  • התמודדות עם דימוי גוף שלילי באמצעות התבוננות פנימית חלופית וחיזוק פנימי.
  • קריאה לשינוי מבט ואווירת חיוביות, כוח ואופטימיות.
  • פסק זמן חוויתי לצבירת כוחות והשמעת הקול האישי.

הסיפור האישי של מעיין  שזור בהרצאה כהקבלה לסיפור החברתי: נערה שגדלה בטבע רחוק מתרבות הרזון, הופכת לדוגמנית על בכל בירות העולם, בדרך לומדת להדחיק את ההיגיון שלי בשביל להתאים לסטנדרטים הנחשקים. השבר, ההתדרדרות, תהליך השינוי העמוק וההתפכחות עד לתיעול התובנות שבאו מתוך חולשה לחיזוק נערות ונשים בכל העולם. סיפור מסע לחיים עם שליחות. מה השינויים באידאל היופי בעולם ומה עוד צריך להשתנות, מה הסיבות החברתיות, התרבותיות והכלכליות למודל יופי אחיד. המעבר מהחברתי לאישי- איך עושים אותו. איך מתחילים לשנות נקודת מבט, למה זה חשוב ואיך זה תורם לכל אחת ואחד בעולם מלא דימויים מבלבלים, רשתות חברתיות ולחצים חברתיים. איך מתמודדים עם בריונות סביב מראה חיצוני. איך מגלים את הכוחות הפנימיים שלנו ובונים ביטחון עצמי. ואיך הופכים שולחנות בשבילנו ובשביל אחרות ואחרים.

 

איך להפוך כל משבר בחיים ליזמות. המסע שלי מבעיות נשימה ושמיעה, תאונת דרכים, משבר זהות- כקירות שהצלחתי לחצוב כצוהר לשלב הבא, ולא סתם שלב נוסף אלא שינוי מהותי שהוביל לפריצת דרך משמעותית. החיים מזמנים משברים קשים, כישלונות מפוארים ורגעים שאנחנו חושבים שאין דרך מוצא. כשמשנים את המצפן הפנימי, ליצירתיות ולהתבוננות בתהליכי ההישרדות מגלים שעם אותם הקלפים אפשר לגלות כלים פנימיים להפיכת עולמות.

הרצאה לאנשי מקצוע שעובדים עם נוער- מורים/עו"ס/מדריכים
"גם כשאני מתה מרעב בהפסקה, אני מחכה שהשיעור יתחיל ומתיישבת בכיסא האחורי. רק כשהמורה מדברת וכל התלמידים מופנים אליה אני אוכלת במהירות" נערה, כיתה ח', מושב בשרון.
"על מנת לצמצם את התופעה, דרושה התערבות השמה דגש על בניית כוחות ולא על הפחתת גורמי סיכון. התערבות כזו משפרת את האפקטיביות ומעלה את הסיכוי ליצירת דימוי גוף חיובי, קבלת הגוף והקניית כוחות"

מתוך  AED – Academy of Eating Disorders "The last word on prevention" Jan 27th 2016

השיח על דימוי גוף רותח כרגע בתקשורת ובעולם האקטואליה- שמנופוביה, דוגמניות פלאס סייז והסגידה התמידית לרזון. זה הזמן "להכות על הברזל", לדבר עם הנערות והנערים על מה שבאמת מטריד אותם, על מה שמדיר שינה מעיניהם ולא פעם פוגע להם בשנים החשובות האלו בהם הם בונים את היסודות שלהם לחיים. למעשה ישראל היא המדינה בה הלחץ להיות רזה שמתבטא גם דרך דיאטות מסוכנות היא הראשונה מבין 44 מדינות.
פה מעין נכנסת. באחריות, בלי לדבר על הפרעות אכילה, ועם הרבה מאוד ניסיון תשתף אתכם בתובנות האישיות שלי מהכרות עם אלפי נערות בכל רחבי הארץ והעולם ומתוך למידה מתמדת מהמחקרים העדכניים ביותר בנושא ותמיכה של אנשי טיפול. ביחד תעמיקו בנושא הרגיש והמורכב- דימוי גוף חיובי. זאת השליחות שלה.

שבעה שלבים לחיזוק ילדים ומתבגרים מבפנים החוצה. אנחנו עסוקים כל היום, המדיה, השיווק והתרבות היום מחלחלים ומסרים סותרים מבלבלים מגיעים לילדים ולנוער על הגוף שלהם. שבעה כלים מהשטח וממחקרים לתקשורת בין הורים למתבגרים סביב נושא חיזוק ושיפור דימוי הגוף בגיל הנעורים והילדות.

 

למה כדאי להזמין הרצאה של מעין קרת

מעין קרת היא אשת מקצוע, אכפתית ורגישה, דוגמנית לשעבר ואמא לשני מתבגרים. סיפור חיה מאפשר לה להבין את הקונפליקטים המורכבים של נערות בעידן הנוכחי והנערות משתפות מחוויותיהן בצורה יוצאת דופן, הן מרגישות שיש מישהו שמבין לעומק את עולמן ואת הקשיים שלהן ועוזר להן. קריירות שונות ומצליחות, חוויות חיים מגוונות, יכולת וורבלית גבוהה ויכולת עמידה מול קהל מקצועית ורבת ניסיון גורמים למשתתפים ולמשתתפות לחוויה מעשירה ומלאת תובנות.

 

מרצים שאולי יעניינו אותך

יעקב (ג'יי) לביא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

יעקב (ג'יי) לביא הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה

מאיה רוזמן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מאיה רוזמן הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות לנשים,יום האישה 2022,פסח,שבועות

הילה אלפרט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הילה אלפרט הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,הנחיית אירועים,הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה

ישראל אהרוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

ישראל אהרוני הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות השראה

גיל חובב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

גיל חובב הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: אוכל,הרצאות השראה,הרצאות ילדים ומשפחה,הרצאות מצחיקות,יום ירושלים,מוזיקה,ספרות וסופרים,שבועות

נדב מאירסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

נדב מאירסון הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה

הגר פיינר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

הגר פיינר הרצאות - מרכז המרצים לישראל

מרצה בנושאים: הרצאות בריאות, ספורט ותזונה,הרצאות לנשים,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה,יום האישה 2022

order lecture by - מעין קרת