מירב לוין מרצה

מירב לוין

מירב לוין - מרכז המרצים לישראל
עברית זום

קורות חיים

מירב לוין הפכה לכוכבת טלוויזיה בגיל צעיר וטעמה מ"חיי הזוהר" כשכיכבה בתכנית 'גלגל המזל' לצידו של ארז טל, בערוץ 2. ואז ביום אחד הפתיעה מדינה שלמה כשהודיעה על פרישתה. לאחר כשנה חוותה התמוטטות נפשית שסוקרה בהרחבה בתקשורת באופן צהוב ומסולף, דבר שאיים לרסק את חייה. מירב הצליחה לפלס לעצמה דרכים לבנייה עצמית מחודשת בכל תחומי החיים ואף להענקת כלים לאחרים ליציאה ממשברים. מירב לוין, כיום בעלת תואר, מאמנת לאורח חיים בריא (מכון וינגייט) מוזיקאית ומרצה.
מירב, דמות ידועה, מרצה כיפית ומרגשת כאחד ובסיפור חייה הייחודי, מצליחה לגעת בכולם. ההרצאה מרתקת ומבדרת, מלווה בקטעי מוזיקה ווידאו נוסטלגיים. הקהל עולה על גלגל ענק של רגשות ויוצא עם טיפים מעשיים ותובנות חדשות.

 

הרצאות מבוקשות

ההרצאה עוסקת בצמיחה מתוך משבר נפשי, דרך סיפורה של מרב לוין, שהתפרסמה בצורה מטאורית וכיכבה על מסכי הטלוויזיה בגיל צעיר, פרשה בהפתעה ולאחר תקופה חוותה התמוטטות נפשית, שסוקרה בצורה מסולפת ומאסיבית ומשם צמחה לחיים בריאים ויצירתיים.
בדרך מקורית, המשלבת קטעי וידאו ושירים, נוגעת מרב במספר נושאים:
• משברים נפשיים: מרב מדברת בפתיחות על המשבר הנפשי שחוותה, מפענחת מדוע התקשורת סיקרה את המשבר בצורה כל כך סטיגמטית וסטריאוטיפית ומביאה מניסיונה האישי דרכים להתגברות על משברים ומניעתם.
• הסכנות ומחיר ההצלחה: כיום, הדרך לחשיפה מאסיבית קלה מתמיד ורבים שואפים להגיע לשם. (תוכניות ריאליטי, טיק טוק, אינסטגרם וכו'), אך יש מחיר לתהילה. ההרצאה מעניקה הצצה אל מאחורי הקלעים של עולם הזוהר ואל החלקים הפחות נוצצים של הפרסום.
• העצמה נשית: מרב מספרת את סיפורה: בחורה צעירה, המגיעה מקשיים והתמודדויות בילדותה, מפלסת את דרכה בעולם הבידור התובעני, ומוותרת על פרסום מטאורי למען שמירת הערכים שלה. בהמשך מתמודדת מול מתקפה מאסיבית על שמה הטוב, תוך כדי משבר נפשי שהיא חווה ולבסוף מצליחה לצמוח חזרה אל החיים מחוזקת מתמיד.

order lecture by - מירב לוין