מרגלית צנעני מרצה

מרגלית צנעני

מרגלית צנעני - מרכז המרצים לישראל
עברית

קורות חיים

מרגלית צנעני בשנות ה 70 השתתפה במחוזות הזמר "שיער" ו"קזבלן" כרקדנית, הופיעה יחדיו עם להקות אירועים והקימה את להקת "השוקולדה". לאחר שהתפרסם להיטה "נערי שובה אלי" ב 1986 והפך להצלחה גדולה, הוזמנה להופיע התכנית הטלוויזיה היוקרתית "סיבה למסיבה". מאז ועד היום הגישה מרגול תכניות רדיו ברשת א' של קול ישראל, רדיו לב המדינה, ותוכנית הטלוויזיה "מרגול" בערוץ 2, "במטבח עם מרגול" בערוץ "בריזה" ובתכנית "כוכב נולד".

במהלך השנים פרסמה מרגול 10 אלבומים, ביניהם הלהיטים: "ריח מנטה", "שמור אותי", "חומות חימר", "עוד יהיה לי", "אז מה" ועוד. הסינגל "עץ ירוק מפלסטיק" הפך ללהיט היסטרי ונבחר לשיר המושמע ביותר בשנת 2010. הקליפ שהופק לשיר, בכיכובם של מרגול ועמוס לביא ז"ל, נבחר לקליפ העשור. באותה שנה הגישה ביחד עם גל אוחובסקי את התכנית "גל ומרגול" בערוץ 24 ולאחר מכן ב 2013 את התכנית "חי בבוקר עם מרגול ואלון גל".

הרצאות מבוקשות

סיפורה האישי של מרגול על ילדותה במשפחה מרובת ילדים, עם הורים טובים ומחנכים ובאווירה ארץ ישראלית. מרגול, שמגיל צעיר רצתה להגיע רחוק, הבינה שעליה לדחוף את עצמה קדימה. "אם אין אני לי – מי לי" היה המשפט שהנחה אותה ולבדה יצרה את דמותה המפורסמת. בהרצאתה מעבירה מסר של מוטיבציה להצלחה בשפה קולחת ורהוטה, וחושפת צדדים נוספים באישיותה שלא הכרנו.

למה כדאי להזמין הרצאה של מרגלית צנעני

בהרצאתה חושפת מרגול את סיפורה האישי על ילדותה במשפחה מרובת ילדים, על הרצון להתפרסם ועל הדרך שעברה עד שהפכה לזמרת מפורסמת.

order lecture by - מרגלית צנעני