משה פרל מרצה

משה פרל

משה פרל - הרצאה
עברית

קורות חיים

מחבר רב המכר "בעיניים פקוחות" שעסק בקשרי הגומלין בין הפוליטיקה הישראלית לכלכלה (הוצאת כתר). עד לפני זמן קצר הוא שימש בתפקיד מנכ"ל איגוד הבנקים, ולפני תפקידו זה היה מבכירי העיתונאים הכלכליים בישראל. בתפקידו האחרון בתקשורת שימש כעורך הכלכלי הראשי של עיתון מעריב ופרשנו הבכיר של העיתון לנושאי כלכלה וחברה. במקביל לתפקיד זה, ערך והגיש את מגזין הרדיו בגל"צ "התכנית הכלכלית" אותו ייסד; שימש כפרשן הכלכלי של חברת החדשות של ערוץ 10;ובמקביל הרצה בפורומים שונים על נושאי כלכלה אקטואליים.

כיום הוא מרצה בקריה האקדמית אונו ובאוניברסיטת תל-אביב.

הרצאות מבוקשות

מה הקשר בין אפליקציית הנסיעות 'אובר' לחורבן בית המקדש? למה אנחנו כל כך אוהבים לשחק מונופול ואיך זה קשור למלחמת העולם השנייה? הרצאתו של משה פרל מפצחת את סוד הקשר ההרסני בין פוליטיקה לכסף. היא יורדת לעומק יחסי הגומלין שבין פוליטיקה וכלכלה, ומציגה את האופן שבו יוצרים מהלכים פוליטיים מנגנוני הרס עצמי שפוגעים דווקא בכיס של אלה עליהם מתיימרים מקבלי ההחלטות להגן. באמצעות מגוון דוגמאות וסיפורים, מותח משה פרל קו אחד בין המשברים הכלכליים הגדולים בהיסטוריה, לבין אירועים אקטואליים מהמציאות הישראלית. ההרצאה איננה מיועדת לכלכלנים ולאנשים שבקיאים בכלכלה ובמושגיה. היא מונגשת ומיועדת לקהל הרחב

למה כדאי להזמין הרצאה של משה פרל

משה פרל מצליח להציג בצורה קומוניקטיבית ונגישה מאוד סוגיות כלכליות-פוליטיות ששמורות בדרך כלל ליודעי חן ולמומחים. הרצאתו מצליחה לחשוף את הקהל הרחב לעולם תוכן שחלקו הגדול איננו מסוקר בתקשורת, אך הוא בעל השפעה דרמטית על חיינו כמדינה וכאנשים פרטיים כאחד.

מרצים שאולי יעניינו אותך

אטילה שומפלבי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

גיא מרוז

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות מוטיבציה, מצוינות והעצמה

אורלי וילנאי

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות לנשים

אלון בן דוד

מרצה בנושאים: הנחיות,הרצאות אקטואליה ותקשורת

צבי יחזקאלי

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת

איתי אנגל

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

עמרי אסנהיים

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה

נינו אבסדזה

מרצה בנושאים: הרצאות אקטואליה ותקשורת,הרצאות השראה,הרצאות לנשים,מרצים לחוגי בית

order lecture by - משה פרל